Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як Ви оцінюєте роботу влади в умовах кризи?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Шевченка Миколу Анатолійовича

22 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Квітку Оксану Василівну

2 січня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Остапчука Миколу Івановича

2 січня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Запісецького Андрія Миколайовича

2 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Петрова Ігоря Івановича

3 січня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Козоріза Юрія Олексійовича

4 січня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Дубину Івана Михайловича

4 січня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Олійника Анатолія Володимировича

8 січня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Колісника Василя Васильовича

13 січня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Плетіня Віталія Володимировича

30 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Новини відділу Держгеокадастру

Шполянська міська рада

Рішення 39 сесії VI скликання

 

завантажити

 

Опубліковано 17.09.2014

 

Порядок денний
39 сесії VI скликання
Загальні питання

1. Про внесення змін до рішення  міської ради №34-2/VІ від 11.02.2014року
«Про міський бюджет на 2014 рік»
2. Про зміни до Програми по проведення робіт по благоустрою міста за бюджетні кошти.
3. Про заборону використання піротехнічних виробів у м. Шпола.
4. Про внесення змін до порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Шпола, затвердженого рішенням сесії міської ради №29-6/VI від 03 жовтня 2013.
5. Про затвердження рішення виконавчого комітету міської ради, прийнятого в міжсесійний період.

Читати повністю
 

До уваги жителів міста Шпола!  Міська рада, повторно роз’яснює правила благоустрою міста Шпола. Так згідно п.п. 3.12.9 та 2.12.13. даних правил, громадянам, підприємствам, установам, організаціям, суб’єктам підприємницької діяльності забороняється спалювати на території міста сміття різного походження, ( в тому числі суху рослинність, опале листя, пластикове сміття та інші види відходів), також забороняється  викидати на території міста тверді, побутові та інші види відходів, забруднювати територію хімічними та іншими розчинами.
Спалювання сміття на території міста, а також викидання у не встановлених місцях  сміття на території міста -  карається адміністративним штрафом згідно ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, в розмірі для фізичних осіб – громадян від 340 грн., до 1360 грн.,  для посадових осіб , громадян - суб’єктів підприємницької діяльності  від 850 грн., до 1700 грн.
Для контролю за дотриманням правил благоустрою на території м. Шпола, діє робоча група, яка виявляє зазначені вище порушення правил благоустрою та складає відповідні адміністративні матеріали для притягнення порушників до відповідальності.
Додатково інформуємо, що у місті працює два комунальні підприємства, які надають послуги з вивезення побутових відходів на міське сміттєзвалище, тож звертайтеся за тел..5-22-40, 5-22-82, та укладайте відповідні договори на надання житлово - комунальних послуг.
Прохання до всіх громадян міста, суб’єктів підприємницької діяльності, установ та організацій, всіх форм власності, дотримуватися правил благоустрою міста. В протилежному випадку до порушників будуть вживатися  заходи адміністративного впливу.

Читати повністю
 

Звертаємо особливу увагу жителів міста, та керівників підприємств установ та організацій, що в останні роки в м. Шпола набув значного поширення карантинний бур’ян амброзія полинолиста. Амброзія полинолиста засмічує подвір’я та вулиці, господарські двори, садиби, залізничні колії, береги водойм, знижує врожайність культурних рослин на 25-30%. На одній рослині може дозріти 80 -100 тисяч насінин. Амброзія належить до тих бур’янів, що завдають шкоди не лише с/г культурам, а й безпосередньо здоров’ю людини.  Дана рослина в період цвітіння може спричини до виникнення різноманітних хвороб дихальних шляхів, таких як бронхіальна астма,  алергічний риніт, кон’юктивіт, тощо. Хвороби супроводжуються різким знесиленням організму. Лікування алергії, спричиненої пилком амброзії, тривале і складне.  За невжиття заходів по боротьбі з бур’янами передбачена адміністративна відповідальність згідно ст.52 Кодексу України про адміністративні правопорушення, шляхом накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу на громадян в розмірі від 340 до 1360 грн., на посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності  від 850 до 1700 грн.   Тому просимо всіх громадян та керівників підприємств установ  та організацій вжити невідкладних заходів із знищення карантинної рослини на власних, чи орендованих земельних ділянках, а також прилеглих до них територій. Тільки спільними зусиллями ми зможемо запобігти загрозі розповсюдження карантинних рослин!   

 

З повагою
Заступник міського голови                                                                                                          Плетінь В.В.

 

Про встановлення єдиного податку  (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на 2015 рік   на території м. Шпола

завантажити

 

Про встановлення збору  за провадження деяких видів підприємницької діяльності на 2015 рік на території м. Шпола

завантаження

 

Про встановлення податку на нерухоме  майно, відмінне від земельної ділянки  на 2015р, на території м. Шпола

завантажити

 

Про затвердження проекту регуляторного акту «Про внесення змін до порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Шпола»

завантажити

 

ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 червня 2014 року                                                                                 № 104


    
Про встановлення тарифу
на перевезення пасажирів на міських
автобусних маршрутах загального користування,
що здійснюються у звичному режимі руху

      

Відповідно до п. 2 пп. а) ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання: ПАТ «Шполянське АТП – 17150» від 22.04.2014 № 21 щодо встановлення тарифу на перевезення пасажирів у міському транспорті – автобусі, який працює в звичному режимі руху, керуючись наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», ст. 1, 8, 9, 36 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» виконавчий комітет міської ради вирішив:

Читати повністю
 

Про затвердження проекту регуляторного акту «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2015р. на території м. Шпола».

завантажити

 

Про затвердження проекту регуляторного акту «Про встановлення збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності на 2015 рік на території м. Шпола».

завантажити

 

Про затвердження проекту регуляторного акту «Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на 2015 рік,на території м. Шпола».

завантажити

 

Офіційна веб-сторінка Шполянської міської ради http://shpola.net/