Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як Ви оцінюєте роботу влади в умовах кризи?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Стеценка Бориса Павловича

13 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Берестового Григорія Івановича

13 лютого

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Черевка Олександра Вікторовича

18 лютого

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Качан Наталію Георгіївну

18 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Броварську Любов Павлівну

19 лютого

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Зданевича Володимира Флоріновича

20 лютого

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Руденко Тетяну Миколаївну

20 лютого

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Терницю Анну Вікторівну

21 лютого

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олеан Світлану Миколаївну

22 лютого

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Іллюк Євгенію Володимирівну

25 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Кравченка Сергія Володимировича

26 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Ланяк Надію Григорівну

27 лютого

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Берестецького Анатолія Дмитровича

28 лютого

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!


Новини відділу Держгеокадастру

Адміністративні послуги
Звіт ЦНАПу за 2017 рік
П'ятниця, 05 січня 2018, 13:39

завантажити

 
Звіт роботи ЦНАПу за жовтень 2017 року
Середа, 01 листопада 2017, 07:07

завантажити

 
Право на земельну часту (пай) та способи його захисту
Середа, 27 вересня 2017, 12:34

завантажити

 
Звіт роботи центру надання адміністративних послуг за липень 2017 року
Понеділок, 31 липня 2017, 09:18

завантажити

 
Перелік послуг ЦНАП Шполянської РДА
Четвер, 04 серпня 2016, 13:20

завантажити

 
ЩО ТАКЕ ЦНАП
Четвер, 04 серпня 2016, 13:19

Що таке Центри надання адміністративних послуг?

Україна змінюється. Влада повинна не керувати громадянами, аслужити громадянам, тобтонадавати ПОСЛУГИ. У багатьох містах і містечках почали відкриватися «прозорі інтегровані офіси» - Центри надання адміністративних послуг.

Зручні години прийому – без перерв на обід, комфортні умови, приязний персонал. Вам не треба бігати по місту і збирати довідки – тут усе в одному місці!

 http://pravo.org.ua/209-slaider-novyn/1837-shcho-take-tsentry-nadannia-administratyvnykh-posluh-video.html

І головне – жодних умов для корупції!

Якщо у Вас є потреба звернутися до влади -

  • для отримання земельної ділянки
  • для отримання паспорта чи реєстрації місця проживання
  • для дозволу на будiвництво чи перепланування
  • для вирішення земельних питань,

не шукайте куди і коли!

Звертайтесь до Центру надання адміністративних послугу своєму місті або районі.

 
Про центр
Четвер, 04 серпня 2016, 13:19

Центр надання адміністративних послуг

Місцезнаходження центру надання адміністративних послуг:Черкаська область, м.Шпола, вул. Лозуватська, 60, 1-й поверх

Тел. (04741)5-20-78

E-maіl:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Інформація щодо режиму центру надання адміністративних послуг

понеділок - п’ятниця    8-00 – 15-00

(без перерви на обід)

                                                         субота        9-00 – 13-00

                                                         (обідня перерва з 13-00 до 14-00)

Працівники Центру надання адміністративних послуг

Шполянської районної державної адміністрації

Керівник Центру

Плосконос Юрій Миколайович

   

Адміністратор

Крещенко Тетяна Леонідівна

   
   
 
Функціонування Центру надання адміністративних послуг
Понеділок, 17 листопада 2014, 08:18

uuuОднією з актуальних проблем при формуванні громадянського суспільства є потреба в розвитку та підтримці довіри громадян до органів влади та органів місцевого самоврядування. Саме Закон України «Про адміністративні послуги», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”  несе нову ідеологію – служіння громадянам з боку держави.
Складовою частиною нових реформ є своєчасне, повне і якісне надання адміністративних послуг.   З  метою якісного функціонування Центру надання адміністративних послуг Шполянської районної державної адміністрації, першим заступником голови райдержадміністрації Березою І.А. було проведено нараду за участю представників міграційної, реєстраційної служби, Держземагенства, фінансового управління. За наслідками наради надано відповідні доручення, також прийнято рішення щодо розроблення проекту районної програми функціонування Центру надання адміністративних послуг в Шполянському  районі на 2015 -2018 роки та затвердження його в установленому порядку.

 
Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг при Шполянській районній державній адміністрації
Четвер, 10 квітня 2014, 14:31

ШПОЛЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

03.04.2014        №100    

         

Відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 9, 12 Закону України «Про адміністративні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 року  № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг»:

Читати повністю
 
Про затвердження положення про Центр надання адміністративних послуг при Шполянській районній державній адміністрації
Четвер, 10 квітня 2014, 12:38

ШПОЛЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

03.04.2014    №    99

 

Відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про адміністративні послуги» Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2013 року № 118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг»:

Читати повністю
 
Базове відстеження регуляторного акту проекту розпорядження голови Шполянської райдержадміністрації “Про затвердження Положення Центру надання адміністративних послуг Шполянської райдержадміністрації”
П'ятниця, 14 березня 2014, 12:48

Інформацію про розробку проекту розпорядження оприлюднено у районній  газеті «Шполянські вісті» від 14 січня  2014 року № 4 та на офіційному сайті  Шполянської  райдержадміністрації (http://shpola.gov.ua).
     Базове відстеження було  здійснено у період з 01.03.2014 року по 14.03.2014 року та  оприлюднено на офіційному сайті Шполянської  райдержадміністрації (http://shpola.gov.uа) у розділі “Адміністративні послуги”
   Відстеження результативності даного регуляторного акту покладено на розробника, тобто на сектор  адміністративно — дозвільних процедур  апарату Шполянської райдержадміністрації.
       Основною метою проекту є створення зручних і сприятливих умов отримання послуг громадянами, суб'єктами господарювання, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади, шляхом створення та функціонування Центру надання адміністративних послуг Шполянської  районної державної адміністрації.
    Повторне відстеження результативності розпорядження голови райдержадміністрації буде здійснено через рік після набрання ним чинності, періодичне – раз на три роки починаючи з дня виконання заходів з повторного відстеження.
    Базове відстеження було розроблено на підставі даних за 2013 року, а саме за статистичними даними щодо кількості звернень суб'єктів підприємницької діяльності та громадян до представників, які надають адміністративні послуги.
    Проведений аналіз свідчить про те, що організація надання адміністративних послуг характеризується в даний час багатьма недоліками і проблемами об'єктивного і суб'єктивного характеру, які створюють значні труднощі для одержувачів адміністративних послуг.
      Методом одержання результатів регуляторного акту є розгляд  питання щодо організації діяльності центру надання адміністративних послуг на засіданнях  апаратних нарадах Шполянської  райдержадміністрації.

Читати повністю
 
ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ НАЛАГОДЖУЄ ЕФЕКТИВНУ РОБОТУ
П'ятниця, 14 березня 2014, 12:28

y 3  13 березня відбулася робоча нарада за участю першого заступника  голови райдержадміністрації  Ірини Берези , зам.начальника управління соціального захисту,  провідних  спеціалістів даного управління   та завідувача сектору АДП , державного адміністратора Центру надання адміністративних послуг Вікторії Мондок.   
   Вже третій  місяць у  Шполянській  РДА працює Центр надання адміністративних послуг, і на  сьогодні найважливішим завданням є створення максимальних зручностей для підприємців та всіх жителів району в отриманні адміністративних послуг, і в тому числі соціального напрямку  -  зазначила перший заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ірина Береза  в ході проведення цієї  наради.  Завідувач сектору АДП , державний адміністратор ЦНАПу    у своєму виступі  наголосила на важливості   налагодження  ефективної роботи центру , необхідності  спільної злагодженої діяльності  між суб'єктами надання адміністративних послуг та адміністраторами центру.  Проінформувала про перші три місяці діяльності Центру,  ознайомила з переліком послуг та процедурою їх надання. У предметному діалозі   присутні обговорили ряд ключових питань , детально була опрацьована кожна послуга соціального напрямку,  враховуючи  аспекти і вимоги чинного законодавства, яке регламентує діяльність управління соціального захисту.

Читати повністю
 
Аналіз регуляторного впливу до розпорядження Шполянської районної державної адміністрації “Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Шполянської районної державної адміністрації”
Четвер, 12 грудня 2013, 15:27

завантажити

 
Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження районної державної адміністрації « Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг при Шполянській райдержадміністрації »
Четвер, 12 грудня 2013, 12:41

Цей аналіз регуляторного впливу (далі – Аналіз) розроблений на виконання вимог Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004р. № 308.

завантажити

 
Про створення Центру надання адміністративних послуг Шполянської райдержадміністрації
Середа, 11 грудня 2013, 07:09


ШПОЛЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
17.10.2013 № 272

Про створення Центру надання адміністративних послуг Шполянської райдержадміністрації

Читати повністю
 
Про затвердження тимчасового переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг при Шполянській районній державній адміністрації
Середа, 11 грудня 2013, 07:04

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я


06.12.2013 № 361


Про затвердження тимчасового переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр
надання адміністративних послуг
при Шполянській районній
державній адміністрації

Читати повністю
 
Сьогодні у Шполянському районі розпочав свою роботу Центр надання адміністративних послуг
П'ятниця, 06 грудня 2013, 14:34

6 грудня 2013 року у Шполянському районі розпочав свою роботу Центр надання адміністративних послуг.
Відкриття Шполянського районного Центру надання адміністративних послуг – це один із головних кроків на шляху спрощення діючої системи у цій сфері. Діяльність Центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє рівню якості життя та є одним із пріоритетних завдань Шполянської райдержадміністрації.

Читати повністю
 
Адміністративні послуги : спрощений доступ через пошту
Понеділок, 14 жовтня 2013, 07:58

к 1Для якісного виконання ініціатив Президента та Уряду України, в частині створення доступних та зручних умов отримання адміністративних послуг фізичними та юридичними особами, Українському державному підприємству поштового зв’язку «Укрпошта» делеговано права на пересилання документів дозвільного характеру через відділення поштового зв’язку за принципом «єдиного вікна».
Черкаською дирекцією УДППЗ "Укрпошта" та Черкаською обласною державною адміністрацією підписано меморандум про взаємну співпрацю у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг.

Читати повністю
 
Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту
Вівторок, 10 вересня 2013, 13:01

В рамках налагодженої співпраці між Шполянською райдержадміністрацією та Смілянською  дирекцією УДППЗ «Укрпошта» в районі  реалізується проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту». Метою проекту є створення для споживачів адміністративних послуг ефективного механізму доступу до адміністративних послуг, прозорості процедури та легкості отримання результату. На практиці це означає, що будь-який громадянин або суб’єкт господарювання зможе через відділення поштового зв’язку:

Читати повністю
 
До уваги суб’єктів господарювання та громадян Шполянського району!
Вівторок, 10 вересня 2013, 12:24

  На  виконання доручень Черкаської обласної державної адміністрації від 15.04.2013 №8 від 15.07.2013 №17  «За результатами селекторної наради з питань щодо створення  центрів надання адміністративних послуг», та з метою подолання адміністративних бар’єрів, спрощення вдосконалення процедури надання адміністративних послуг, створення зручних і сприятливих умов підчас отримання адміністративних послуг Шполянською  райдержадміністрацією розроблено проект розпорядження голови районної держадміністрації «Про створення  Центру надання адміністративних послуг Шполянської  районної державної адміністрації», що передбачає утворення Центру надання адміністративних послуг Шполянської  райдержадміністрації та затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг.

Читати повністю
 
  •  1 
  •  2 


Сторінка 1 з 2