Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як давно Ви проживаєте у Вашому населеному пункті?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Качура Олександра Миколайовича

6 жовтня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Тарануху Івана Трохимовича

7 жовтня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Пізнього Олександра Івановича

7 жовтня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Колісника Василя Васильовича

9 жовтня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Орєшіну Галину Іванівну

10 жовтня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Мальчика Павла Олексійовича

11 жовтня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Мадюдю Віктора Васильовича

12 жовтня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Іщенка Сергія Юрійовича

12 жовтня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Коваля Сергія Валентиновича

13 жовтня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Романюк Наталку Сергіївну

14 жовтня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Волинця Григорія Івановича

17 жовтня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Татарину Лідію Миколахвну

17 жовтня

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Волошина Олега Івановича

18 жовтня

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!


Ісаєнко Наталію Володимирівну

19 жовтня

Бажаємо миру і світлої долі, Запалу, енергії, сили доволі. Творчого вогнику, віри й наснаги, Щедрості серця, людської поваги. На довгих стежках Вашої ниви Будьте завжди Ви здорові й щасливі!


Ветушко Тетяну Анатоліївну

20 жовтня

Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Новини відділу Держгеокадастру

Новини благодійності
Допомога жителів району українським військовим
Середа, 26 листопада 2014, 13:41

    Районний координаційний  центр  із забезпечення бійців, які несуть  службу  в зоні анти-терористичної  операції, який створений при районній державній адміністрації повідомляє, що  допомога   усіх небайдужих громадян, які хочуть, аби бойові дії завершилися з мінімальними втратами для нашого народу,  продовжується, та навіть активізується з кожним днем.
         Жителі  району надають допомогу продовольством, ліками і коштами патріотам України. Прийом, облік та підготовка до відправлення гуманітарної допомоги координується райдержадміністрацією та волонтерами району.
Уже   неодноразово відправлено та готується до відправки гуманітарна допомога, зібрана жителями району.
          Координаційний центр  та волонтери району висловлюють вдячність за надану допомогу:
Громадам  сіл Станіславчик (800 кг продуктів, теплі речі, 2785 грн,) та  Надточаївка  (продукти харчування та теплий одяг),  вчителям та учням Кримківської школи, (майже 600 кг продуктів та теплий одяг),  колективам  відділу держземагентства  у Шполянському районі (продукти харчування), та ФГ «Ольвія» с.Матусів (продукти харчування),  жителям  міста Шпола:  сім’ї Каландирець  (вул. Калініна,144), Ховряк Л.А. (вул. Фурманова), Шапочка Р.С. (вул. Іванівська), Гончаренко К.А. (вул. Залізняка), Кичата О.В.  (вул. Матросова), Таран Т.Є. (вул. Ломоносова) та мешканцям вулиці Танкістів.
Приємно відзначити, що  патріотизм і прагнення допомогти українським військовим набирає обертів. До нас звертаються багато  жителів району,  які висловлюють своє бажання допомогти, і цей рух стає масовим.

 
Мінсоцполітики відкрило рахунки для надання допомоги переселенцям
П'ятниця, 21 листопада 2014, 12:55

Мінсоцполітики відкрило рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, які перебувають у складних життєвих обставинах. Для зарахування коштів:
в національній валюті (гривні):
Міністерство соціальної політики України
ЄДРПОУ – 37567866
рах. 31252301178737
в Державній казначейській службі України, м. Київ
МФО 820172.
в євро та доларах США:
Міністерство соціальної політики України
ЄДРПОУ – 37567866
рах. 25302020054709
в АТ «Укрексімбанк» м. Києва
МФО 322313.

 
УВАГА!
Четвер, 30 жовтня 2014, 09:18

Для допомоги бійцям АТО та їхнім родинам працюють всеукраїнські благодійні фонди

Нині Україна переживає найтяжчі часи за всю історію своєї незалежності: тисячі наших співвітчизників вимушені в запеклому бою відстоювати неподільність та суверенність її східних рубежів. Як відомо, перемога на фронті кується в тилу. Тож найменше, що сьогодні можна зробити для наших військових, – це допомогти їм придбати бронежилети, каски та іншу амуніцію, медикаменти та продукти харчування.
Уже достатньо тривалий час нашою армією опікується «Фонд оборони країни» та «Фонд допомоги захисникам України». Ідея їх створення належить Дніпропетровській облдержадміністрації. Обидві структури всеукраїнські й підтримуватимуть бійців із усіх областей нашої держави.
Якщо «Фонд оборони країни» займається збором коштів та придбанням військової техніки, амуніції, медикаментів, продуктів харчування та інших необхідних речей для військових у зоні проведення антитерористичної операції, то «Фонд допомоги захисникам України» опікується пораненими на Сході бійцями й родинами загиблих.

Як допомогти?

Якщо Ви бажаєте взяти участь у благодійній діяльності «Всеукраїнського фонду допомоги захисникам України» або «Фонду оборони країни» Ви можете зробити це зручним для Вас способом:

Читати повністю
 
Надходження по мобілізації станом на 4 вересня 2014 року
Четвер, 04 вересня 2014, 11:10

завантажити

 
Надходження по мобілізації станом на 20 серпня 2014 року
Четвер, 21 серпня 2014, 05:56

завантажити

 
Надходження по мобілізації станом на 11 серпня 2014 року
Середа, 20 серпня 2014, 08:54

завантажити

 
Перелік осіб та організацій, які надали благодійну допомогу у фонд Товариства Червоний Хрест для забезпечення потреб військовослужбовців
Понеділок, 28 липня 2014, 11:59

завантажити

 
Благодійні допомоги військовослужбовцям
Понеділок, 28 липня 2014, 08:37

Станом на 28  липня 2014 року надано благодійної допомоги військовослужбовцям, які перебувають в зоні АТО за рахунок добровільних внесків громадян та підприємців  Шполянського району до  фонду районної організації Товариства Червоний Хрест на суму 49633 грн.
За вказані кошти було придбано для військовослужбовців, призваних з Шполянського району: форму,  берци, білизна (футболки, майки, труси, носки), бандани, спальні мішки, каремати, наколінники, перчатки, засоби гігієни, індивідуальні аптечки, продукти харчування.
Безпосередньо була надана допомога підприємством ТОВ «ЛНЗ-Агро» на придбання бронежелетів, біноклів, пристрою нічного бачення, рації.
Придбане екіпірування було відправлено машинами в зону АТО та місця перебування наших військовослужбовців за допомогою волонтерів із с.Сигнаївки та с.Нечаєве. Заправка машин пальним також була ароведена за рахунок коштів благодійного фонду Товариства Червоний Хрест.

За ініціативи  сприяння райдержадміністрації було оголошено збір продуктів харчування для військовозобов»язаних, які перебувають в зоні АТО. На дану акцію відгукнулись жителі Шполянщини, зокрема сільські громади сіл: Васильків, Капустино, Кримки, Нечаєве,  Лип»янка, Надточаївка, Сигнаївка, Скотарево, Соболівка та жителі міста Шпола.

Читати повністю
 
Допомога військовим
Середа, 16 липня 2014, 09:53

2

 
Витрати для військовозобов'язаних
Середа, 16 липня 2014, 09:47

1

 
Допомога військовим
Середа, 09 липня 2014, 13:24

123

 
Матеріальна допомога
Вівторок, 08 липня 2014, 12:36

В районі створено благодійний фонд для надання матеріальної допомоги військовослужбовцям які згідно Указу Президента України від 17 березня 2014 року № 303/2014 «Про часткову мобілізацію» були мобілізовані до Збройних Сил України та приймають участь в АТО. Для цього задіяний рахунок благодійної районної організації Товариства Червоного Хреста.
Станом на 08.07.2014 року було зібрано кошти в сумі 55713,00 грн. (перелік додається).

За рахунок внесків було придбано: засоби гігієни на загальну суму 2000 грн., костюми в кількості 18-ти штук на суму в 7665 грн. та продукти харчування на 788 грн. Загальна сума використаних коштів через Товариство Червоного Хреста становить 10453.
Крім того, надано безпосередню адресну допомогу підприємствами та установами  ТОВ «ЛНЗ-Агро», Шполянське РАйСТ.

 
Допомога військовим
Понеділок, 07 липня 2014, 12:50

1

 
Допомога військовим
П'ятниця, 04 липня 2014, 09:39

03.07.2014р

 
Допомога військовим
Четвер, 03 липня 2014, 10:58

Page4

 
Допомога військовим
Середа, 02 липня 2014, 11:02

Page5

 
Допомога військовим
Вівторок, 01 липня 2014, 13:41

Станом на 01 липня 2014 року на допомогу військовим перераховано коштів в сумі 50283, 00 грн.

 
Допомога військовим
П'ятниця, 27 червня 2014, 08:35

123

 
Допомога військовим
Четвер, 26 червня 2014, 07:48

СТОи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Допомога військовим
Середа, 25 червня 2014, 13:18

1234 - 0002