Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як Ви оцінюєте роботу влади в умовах кризи?

Привітання

Вітаємо з днем народження

Ветушко Тетяну Анатоліївну

20 жовтня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.

Стеценка Петра Борисовича

25 жовтня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!

Сташенка Володимира Олексійовича

26 жовтня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!

Боїна Олександра Олександровича

26 жовтня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.

Черевко Інну Миколаївну

27 жовтня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!

Поліщука Василя Ісаковича

28 жовтня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!

Онищук Наталію Василівну

29 жовтня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля

Тупчієнко Ольгу Іванівну

29 жовтня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.

Сірман Ларису Володимирівну

1 листопада

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.

Зеленько Людмилу Миколаївну

2 листопада

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!

Кисельова Олнксандра Борисовича

4 листопада

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.

Бовсуна Сергія Миколайовича

4 листопада

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.

Килимисту Наталію Миколаївну

4 листопада

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!

Яцентюк Валентину Андріївну

4 листопада

Бажаємо миру і світлої долі, Запалу, енергії, сили доволі. Творчого вогнику, віри й наснаги, Щедрості серця, людської поваги. На довгих стежках Вашої ниви Будьте завжди Ви здорові й щасливі!

Годлевського Олега Петровича

7 листопада

Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!

Новини відділу Держгеокадастру

УВАГА!
П'ятниця, 11 квітня 2014, 14:02

З питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних та комунальних установах звертатись на "Гарячу лінію" 36-11-00