Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як давно Ви проживаєте у Вашому населеному пункті?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Стеценка Бориса Павловича

13 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Берестового Григорія Івановича

13 лютого

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Черевка Олександра Вікторовича

18 лютого

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Качан Наталію Георгіївну

18 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Броварську Любов Павлівну

19 лютого

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Зданевича Володимира Флоріновича

20 лютого

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Руденко Тетяну Миколаївну

20 лютого

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Терницю Анну Вікторівну

21 лютого

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олеан Світлану Миколаївну

22 лютого

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Іллюк Євгенію Володимирівну

25 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Кравченка Сергія Володимировича

26 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Ланяк Надію Григорівну

27 лютого

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Берестецького Анатолія Дмитровича

28 лютого

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!


Новини відділу Держгеокадастру

Керівництво району

 

                                                           Потапенко Володимир Миколайович

 

Голова райдержадміністрації

pckj1 

    Народився 5 серпня 1963 року. Освіта вища.

В 1985 році закінчив Золотоніський сільськогосподарський технікум, за спеціальністю ветеринарія. В 1990 році закінчив Білоцерківський сільськогосподарський інститут і отримав кваліфікацію лікаря ветеринарної медицини. З вересня 2001 по лютий 2004 року навчався у Національній академії державного управління при Президентові України по спеціальності державне управління. В 1990-1993 рр. працював головним ветлікарем КСП ім. Леніна с. Топильна Шполянського району. З вересня 1993 року по  грудень 2014 року директор СТОВ "Лан" с. Ярославка Шполянського району. З березня 2001 по липень 2006 року директор СТОВ "Лип'янське" село Лип'янка Шполянського району. З листопада 2006 по грудень 2014 рік директор ТОВ АФ "Ангус". З 2010 по 2014 рік працював директором "Шпола-птиця" в місті Шполі. Депутат Шполянського району з 2006 року. 

Одружений, має доньку.

 

 


 

  Прийомні дні: Перша середа місяця з 09.00 до 13.00, третя середа місяця з 16.00 до 19.00

  Тел. приймальні:   5-25-40                                                                           

 

Козоріз Юрій Олексійович 

 

 козоріз заст9

Перший заступник

голови райдержадміністрації

Народився 4 січня 1973 року в місті Шпола, Черкаської області. Освіта повна вища. В 1996 році закінчив Київський державний економічний університет, за спеціальністю - аграрний менеджмент, кваліфікація - магістр з ділового адміністрування. З лютого 2001 по грудень 2015 року працював директором Шполянського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Черкаської області. З грудня 2015 року - перший заступник голови Шполянської районної державної адміністрації. 

Одружений. Має сина і доньку.

Прийомні дні: Перша п'ятниця місяця з 09.00 до 13.00, третя  п'ятниця місяця з 14.00 до 17.00

       

                                                                                                                                 

   Шпиця Ольга Іванівна

DSCN1347

Заступник

голови     райдержадміністрації          

        

Народилася 21 березня 1962 року в м. Шпола Черкаської області. Має вищу освіту, закінчила Черкаський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Математика і фізика».

Працювала завідувачем відділу у справах молоді райдержадміністрації, начальником відділу контролю, з 2001 року – начальником відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

Заміжня. Має сина і доньку.

 

                                                         

Прийомні дні: Четверта субота місяця з 09.00 до 12.00, другий вівторок місяця з 16.00 до 19.00
Тел.:  5-22-02

Бакалина Любов Олексіївна 

 

DSC 0009 

Керівник апарату райдержадміністрації

  Народилася 14 грудня 1965 року в

с.Скотареве Шполянського району Черкаської області.

Має вищу освіту, закінчила Черкаський державний

педагогічний інститут за спеціальністю «Українська

мова та література». Працювала учителем української мови і літератури Товмацької середньої школи,спеціалістом відділу в справах неповнолітніх райдержадміністрації, з 1998 року - начальником загального відділу апарату Шполянської райдержадміністрації.
Вдова. Має двох синів.

 

 

 

 

Прийомні дні: Перший понеділок місяця з 09.00 до 13.00, другий понеділок місяця з 9.00-до13.00. третя субота місяця з10.00-до13.00.

Тел.: 5-22-02