Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Ваш професійний статус:
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Шевченко Оксану Василівну

30 травня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Зайця Сергія Петровича

31 травня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Мазур Наталію Миколаївну

2 червня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Голуб Оксану Олександрівну

6 червня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Глову Галину Василівну

7 червня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Барбаша Михайла Анатолійовича

8 червня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Бурбак Тетяну Валеріївну

11 червня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Білецького Сергія Михайловича

11 червня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Лазюк Людмилу Миколаївну

13 червня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Ракітіна Анатолія Петровича

15 червня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Колос Галину Юріївну

20 червня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Романенка Ігоря Івановича

23 червня

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Пустовіта Володимира Миновича

25 червня

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!


Новини відділу Держгеокадастру

Дозвільний центр

 

 

При Шполянській районній державній адміністрації функціонує Дозвільний центр, в якому суб’єкти господарської діяльності (фізичні особи-підприємці та юридичні особи) можуть отримати консультації від дозвільних служб м. Шпола щодо порядку отримання документів дозвільного характеру. Відтепер підприємці у місті можуть отримати дозволи та необхідні погодження за принципом "єдиного вікна": подати відповідну заяву та через певний час отримати необхідні дозвільні документи.

Діяльність центру організована шляхом взаємодії між адміністратором, суб’єктами господарювання та місцевими дозвільними органами, зокрема, відділом архітектури та містобудування, відділом земельних ресурсів, санепідстанцією, пожежною частиною та іншими органами в процесі погодження та видачі дозвільних документів підприємцям. Варто зазначити, що Дозвільний центр надає послуги на безкоштовній основі і не є "монополістом" у сфері дозвільної діяльності: підприємці можуть отримувати необхідні документи класичним способом безпосередньо звертаючись до кожної із дозвільних служб.

Створення Дозвільного центру значно спростило отримання погоджень та дозволів, зменшило часові затрати підприємців, знизило будь – які прояви корупції та зробило роботу органів влади прозорішою, скерованою на реальне сприяння підприємницької діяльності.


Основними завданнями функціонування дозвільного центру є: створення сприятливих умов для розвитку підприємництва в районі; усунення правових, адміністративних, економічних та організаційних перешкод у розвитку підприємництва; спрощення та впорядкування дозвільних, узгоджувальних процедур, організація діяльності тих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, що надають адміністративні послуги; скорочення витрат часу суб'єктів підприємницької діяльності на отримання дозволів, довідок, погоджень, висновків, необхідних при започаткуванні та здійсненні підприємницької діяльності.

Обов’язками дозвільного центру є: організація заходів щодо прискорення отримання в управліннях, відділах райдержадміністрації, державних контролюючих службах, від підприємств і організацій довідок, погоджень, дозволів, заключень для здійснення суб'єктами господарювання підприємницької діяльності; надання інформаційно-консультативної допомоги суб'єктам господарювання з питань отримання дозволів та погоджень, необхідних для ведення підприємницької діяльності; вивчення існуючих перешкод у започаткуванні та здійсненні підприємницької діяльності; проведення моніторингу та аналізу діяльності відповідних органів та служб щодо дотримання ними порядку здійснення узгоджувальних та дозвільних процедур; інформування громадськості про свою діяльність через місцеві засоби масової інформації.
Оперативне управління діяльністю дозвільного центру здійснює адміністратор, який організовує видачу суб'єктів господарювання документи дозвільного характеру та забезпечує взаємодію місцевих дозвільних органів і суб'єктів господарювання.

Адміністратор відповідно до покладених на нього завдань: надає суб'єкту господарювання вичерпну інформацію щодо вимог та порядку одержання документа дозвільного характеру; приймає від суб'єкта господарювання документи, необхідні для одержання документів дозвільного характеру, реєструє їх та подає документи (їх копій) відповідним місцевим дозвільним органам; видає суб'єкту господарювання документи дозвільного характеру; забезпечує взаємодію місцевих дозвільних органів та документообігу; забезпечує організаційне та інформаційне проведення представниками місцевих дозвільних органів спільного обстеження об'єкта, на який видається документ дозвільного характеру; контролює за додержанням посадовими особами місцевих дозвільних органів строків розгляду та видачі документів дозвільного характеру; формує та веде реєстр документів дозвільного характеру; готує пропозицій щодо удосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру.

Суб’єкти господарювання Шполянського району в дозвільному центрі можуть отримати документи довільного характеру від: управління Держкомзему у Шполянському районі; сектору з питань наглядово-профілактичної діяльності Шполянського РВ ГУ МНС України в Черкаській області; відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території в Шполянському районі; управління ветеринарної медицини в Шполянському районі; Шполянської районної санітарно-епідеміологічної станції; ; відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури Шполянської райдержадміністрації; інспекції державного архітектурно – будівельного контролю у Черкаській області ; державного управління охорони навколишнього природного середовища в Черкаській області; міської ради.


 

Перелік документів дозвільного характеру, які видаються в Дозвільному центрі:

 

 

 

 

Перелік місцевих дозвільних органів, що беруть участь у роботі Дозвільного центру

Перелік документів дозвільного характеру, які видаються в Дозвільному центрі

 

Сектор з питань наглядово-профілактичної діяльності Шполянського РВ ГУ МНС України в Черкаській області

Дозвіл на початок роботи об’єкта та оренди приміщень ;
Реєстрація декларації відповідності об’єкта вимогам законодавства з питань пожежної безпеки;
Експертний висновок протипожежного стану об’єкта.

 

Управління Держкомзему у Шполянському районі

Підготовка заключень щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку (висновок-погодження технічної документації).

 

Управління ветеринарної медицини в Шполянському районі

Експлуатаційний дозвіл операторам потужностей, які займаються виробництвом харчових продуктів, підконтрольних ветеринарній службі та для агропродовольчих ринків

Експлуатаційний дозвіл для потужностей з виробництва та обігу ветеринарних препаратів, з переробки неїстівних продуктів тваринного походження, з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів

 

Шполянська районна санітарно епідеміологічна станція

Експлуатаційний дозвіл для потужностей (об єктів) з виробництва, переробки або реалізації харчових продуктів

Висновок державної санепідекспертизи на об’єкт

 

Шполянська райдержадміністрація

Розпорядження про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки;
Розпорядження про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки.

 

Відділ регіонального розвитку, містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації

Підготовка заключень щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку (висновок-погодження технічної документації);
Висновок – погодження містобудівного обґрунтування.

 

Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Черкаській області

Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами;
Дозвіл на розміщення відходів;
Дозвіл на спеціальне водокористування;
Дозвіл на виробництво, зберігання, транспортування, використання, захоронення, знищення та утилізацію отруйних речовин;
Дозвіл на спеціальне використання об’єктів тваринного світу.

 

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Хмельницькій області

Дозвіл на виконання будівельних робіт;
Дозвіл на виконання підготовчих робіт;
Сертифікат про відповідність збудованого об’єкта проектній документації, вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил.

 

Комісія з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою

Висновок – погодження проекту відведення земельної ділянки.

 

Міська рада

Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами

 

Відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території в Шполянському районі

Дозвіл на отримання ( продовження) свідоцтва про допущення транспортних засобів до перевезення деяких небезпечних вантажів ;

Узгодження маршруту руху транспортних засобів щодо перевезення деяких небезпечних вантажів по території Шполянського району

 

 


Розпорядок роботи: Дозвільний центр працює щоденно з 8.00 до 17.00. Прийом заяв, консультування з 8.00 до 12.00 год. Спільні засідання представників місцевих дозвільних органів, на яких суб'єкти господарювання можуть отримати необхідні консультації для провадження підприємницької діяльності, проводиться щосереди з 15.00 до 16.30 Обідня перерва з13.00 -до14.00

 

 

Нове у законодавстві з питань вдосконалення дозвільної системи

З 1 квітня 2010 року набрав чинність Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності ” (далі – Закон) від 11.02.2010 року № 1869-VI.
Законом визначено, що документом дозвільного характеру є дозвіл, висновок, рішення, погодження, свідоцтво, інший документ, який дозвільний орган зобов'язаний видати суб'єкту господарювання у разі надання йому права на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності.
Дія цього Закону не поширюється на відносини у сфері ліцензування господарської діяльності (крім відносин щодо видачі документів дозвільного характеру, необхідних для отримання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності), державного експортного контролю, державного регулювання ринків фінансових послуг, охорони державної таємниці (провадження діяльності, пов'язаної з державною таємницею), захисту економічної конкуренції, а також на дозвільну систему, що поширюється на операції зі зброєю, бойовими припасами, вибуховими матеріалами і речовинами, сильнодіючими отруйними речовинами, дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії.
Нормативно визначено, що дозвільний центр – робочий орган відповідної міської ради міста обласного значення (її виконавчого органу), районної державної адміністрації, в якому представники місцевих дозвільних органів та державний адміністратор діють за принципом організаційної єдності щодо видачі документів дозвільного характеру, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання документів дозвільного характеру.
Суб'єкт господарювання має право вибору способу одержання документів дозвільного характеру:
- безпосередньо за зверненням до державного адміністратора дозвільного центру;
- за зверненням до представників відповідних місцевих дозвільних органів, які здійснюють прийом суб'єктів господарювання в дозвільному центрі за принципом організаційної єдності.
Усі заяви щодо видачі документів дозвільного характеру та видача документів дозвільного характеру підлягають обов'язковій реєстрації державним адміністратором.
Видача документів дозвільного характеру місцевими дозвільними органами здійснюється в дозвільному центрі державним адміністратором або представником місцевого дозвільного органу за принципом організаційної єдності.
Місцеві дозвільні органи протягом не більше ніж десять робочих днів з дня одержання від державного адміністратора або безпосередньо від суб'єкта господарювання або уповноваженої ним особи в дозвільному центрі заяви та документів, що додаються до неї, якщо інше не передбачено законом, оформлюють відповідний документ дозвільного характеру або письмове повідомлення суб'єкту господарювання про відмову у видачі документа дозвільного характеру та передають протягом одного робочого дня відповідні документи (письмове повідомлення) державному адміністратору або суб'єкту господарювання.
Розмір тарифів на проведення суб'єктами господарювання експертиз та обстежень або інших наукових і технічних оцінок, які є підставою для видачі документів дозвільного характеру, не може перевищувати граничних розмірів тарифів, установлених для дозвільних органів.
Запроваджено принцип мовчазної згоди, згідно з яким, якщо у встановлений Законом строк суб'єкту господарювання не видано або не направлено документ дозвільного характеру або рішення про відмову у його видачі, то через десять робочих днів з дня закінчення встановленого строку для видачі або відмови у видачі документа дозвільного характеру суб'єкт господарювання має право провадити певні дії щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності. Копія заяви (опису прийнятих документів) з відміткою про дату їх прийняття є підтвердженням подачі заяви та документів адміністратору або дозвільному органу. Днем видачі документа дозвільного характеру вважається останній день строку розгляду заяви дозвільним органом, передбаченого Законом.
Законом встановлено єдині підстави для анулювання дозволів та відмови у видачі документів дозвільного характеру, їх переоформлення, призупинення, видачі дублікату та анулювання.
Порядок видачі місцевими дозвільними органами документів дозвільного характеру містить ряд уточнень з метою його унормування реаліям сьогодення.
Встановлено єдині вимоги до порядків видачі документів дозвільного характеру, чітко сформульовано та розтлумачено основні терміни, що приведе до ліквідації в законодавчій базі правових колізій та прогалин, дозволить створити сприятливі умови для подальшого розвитку підприємництва в Україні.