Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Ваш професійний статус:
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Стеценка Бориса Павловича

13 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Берестового Григорія Івановича

13 лютого

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Черевка Олександра Вікторовича

18 лютого

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Качан Наталію Георгіївну

18 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Броварську Любов Павлівну

19 лютого

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Зданевича Володимира Флоріновича

20 лютого

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Руденко Тетяну Миколаївну

20 лютого

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Терницю Анну Вікторівну

21 лютого

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олеан Світлану Миколаївну

22 лютого

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Іллюк Євгенію Володимирівну

25 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Кравченка Сергія Володимировича

26 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Ланяк Надію Григорівну

27 лютого

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Берестецького Анатолія Дмитровича

28 лютого

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!


Новини відділу Держгеокадастру

 

Вітання!

 

Шановні відвідувачі сайту!

 

на сайт 4235    Щиро вітаю вас на офіційній веб-сторінці Шполянської районної державної адміністрації. За допомогою мережі тепер кожен може, не виходячи з домівки, дізнатися про те, як живе Шполянщина - географічний центр території України, її сьогодення та подальшу перспективу розвитку. 

У розділах сайту ви зможете ознайомитися з найвагомішими аспектами соціально-економічного та суспільно-політичного життя району. Знайти цікаві пропозиції для інвестицій та культурно-мистецьку інформацію. Ми намагаємося працювати якомога прозоріше та відповідальніше, а тому охоче ділимося з громадськістю перспективними намірами, критичними оцінками, експрес-новинами і важливими рішеннями. 

     Маю надію, що кожен відвідувач стане постійним. Для цього ми будемо представляти вам різноманітну інформацію про наш район, життя територіальної громади, діяльність органів місцевої влади, задекларовані програми та хід їх виконання. 

Сподіваюся, що викладена на сайті інформація буде для вас корисною та цікавою. 

 

 Голова райдержадміністрації                                   Володимир Потапенко            

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Шановні воїни-інтернаціоналісти Шполянщини!
Новини
Управління соціального захисту населення Шполянської райдержадміністрації повідомляє PDF Друк
Опубліковано: Вівторок, 20 лютого 2018

Без назаниязмыни  У соціальному захисті громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відбулися зміни щодо санаторно-курортного лікування та оздоровлення, а саме: визначено розмір грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам оздоровлення та відпочинку на 2018 рік.
   Для забезпечення прав громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на санаторно-курортне лікування КМУ 25.01.2018 прийнято постанову за № 31 «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2018 році», якою передбачено грошову допомогу для компенсації вартості путівок шляхом безготівкового перерахування санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення і відпочинку за надання послуг, розміри якої становлять для:
- осіб, віднесених до категорії 1, - 6822 гривні;
- осіб, віднесених до категорії 1, із захворюванням нервової системи (з наслідками травм і захворюванням хребта та спинного мозку) – 20685 гривень;
- дітей, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка їх замінює,- 13545 гривень.

Читати повністю
 
" А Сотню вже зустріли небеса..." PDF Друк
Опубліковано: Вівторок, 20 лютого 2018

DSCN0258героъDSC 0048стелла 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  У період з 18 по 20 лютого 2014 року під час протестних акцій у державі сталися найбільш драматичні події, що призвели до масової загибелі патріотів України, які пожертвували своїм життям за наше майбутнє.

  20 лютого 2018 року, в четверту річницю цих трагічний подій, з метою гідного вшанування пам’яті загиблих та громадянської мужності учасників подій Революції Гідності, в Шполі біля пам’ятного знаку "Героям Небесної Сотні", на мітинг – реквієм зібралися керівники району і міста, структурні підрозділи районної державної адміністрації, представники установ, організацій, громадськість міста, молодь.
DSCN0253потапенко111   До присутніх звернувся голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко. У своїй промові керівник району згадав той час, коли у Києві масово пролилася кров невинно убитих патріотів, які разом із мільйонами українців хотіли, аби купка можновладців не відібрала в України прагнення європейського вибору та гідного майбутнього і ціною власного життя відстоювали право на демократію і свободу.
"Ми завжди будемо в неоплатному боргу перед Героями, яких назвали Небесною Сотнею і які стали символом Революції Гідності", - наголосив Володимир Потапенко.

Читати повністю
 
Шполянський районний центр зайнятості інформує PDF Друк
Опубліковано: Вівторок, 20 лютого 2018

юбьтим.юбьтимс  На виконання плану роботи координаційної ради РДА з вивчення питань забезпечення економіки району кадрами робітничих професій на 2018 рік


  Протягом січня – грудня 2017 року Шполянський районний центр зайнятості приділяв увагу виконанню заходів, передбачених районною програмою зайнятості на 2017 рік. На першому плані було максимальне вирішення проблем працевлаштування незайнятого населення, ВПО, безробітних, розширення сфери прикладання праці на тимчасових громадських роботах, здійснення заходів щодо поліпшення організації підготовки та перепідготовки незайнятого населення, реєстрації та надання послуг учасникам АТО, виконанню статистично-аналітичної роботи, місячних та квартальних звітів, моніторингів, тощо.
 За сприянням районного центру зайнятості за звітний період працевлаштовано 1770 осіб безробітних та незайнятих громадян, в т.ч 13 осіб інвалідів, 21 учасника АТО.
  Протягом січня – грудня 2017 року на постійному контролі центру зайнятості перебувало питання професійного навчання незайнятого населення. За звітний період 2017 року пройшли навчання 330 осіб. На оплачувані громадські роботи було направлено 384 особи з числа безробітних, на тимчасові роботи - 405 осіб. В акції з благоустрою населених пункітв району прийняло участь 303 особи.

Читати повністю
 
20 лютого - День Героїв Небесної Сотні PDF Друк
Опубліковано: Вівторок, 20 лютого 2018

небесна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  З болем у серці, висловлюємо щире співчуття рідним, близьким друзям, та всьому Українському народу з приводу жорстоких вбивств невинних громадян України. Усі вбиті це справжні Герої України, вони завжди будуть жити в наших серцях. 

 
Відбулось десяте (ювілейне) вручення літературної премії імені Олекси Влизька PDF Друк
Опубліковано: Понеділок, 19 лютого 2018

козорызлауреат

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   16 лютого 2018 року, в переддень 110 – ї річниці від дня народження Олекси Влизька, в залі засідань Шполянської районної ради відбулося нагородження Лауреата літературної премії імені Олекси Влизька 2018 року. Ним стала член Національної спілки письменників України, кандидат філологічних наук, науковий співробітник Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка - Лілія Золотоноша.
    Перший заступник голови Шполянської райдержадміністрації - Юрій Козоріз вручив Лілії Золотоноші диплом Лауреата літературної премії імені Олекси Влизька та нагородив ювілейною медаллю.

Читати повністю
 
На рахунку вихованців Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи п’ять золотих та дві срібних нагороди PDF Друк
Опубліковано: Понеділок, 19 лютого 2018

27бокс   З 14 по 16 лютого 2018 року у Жашкові проходив Відкритий турнір з боксу «Мужність та воля!» серед юнаків і дівчат 2002-2003 та молодших років народження, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та в зоні АТО. В якому прийняло участь 89 юних боксерів з чотирьох областей України.
  Команда Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи в складі семи спортсменів також прийняла участь в цьому турнірі. За підсумками змагань наші юні боксери, серед яких одна дівчина, показали свою майстерність на вищому рівні, яку здобувають в процесі регулярних тренувань та участю у змаганнях різних рівнів.

Читати повністю
 
Відбулась нарада для фахівців із соціальної роботи Шполянського РЦСССДМ PDF Друк
Опубліковано: Понеділок, 19 лютого 2018

DSCN0224  16 лютого 2018 року Шполянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено семінар-нараду для фахівців із соціальної роботи, які працюють на території сіл району.

   На даному зібранні було підведено підсумки соціальної роботи центру з сім’ями, дітьми та молоддю за 2017 рік.

   Зокрема, йшлося про надання соціальних послуг 572 сім’ям, з яких 12 сімей знаходилось під соціальним супроводом через складні життєві обставини та завдяки старанній роботі фахівців подолали їх. Також, було зазначено, що протягом минулого року проведено 40 групових заходів по профілактиці травматизму, насильства, торгівлі людьми, вживання тютюнових та наркотичних речовин, гри у небезпечні комп’ютерні ігри та інше.

Читати повністю
 
Життя довжиною у дев'ять десятиріч PDF Друк
Опубліковано: Понеділок, 19 лютого 2018

сыматусы  19 лютого 2018 року впевненим кроком ступила на поріг жительки Матусова – Марфи Панасівни Чумак її дев’яноста зима. З нагоди щедрих років, яких не кожному на життєвій дорозі відмірює Господь, дотримуючись почесної традиції вшановувати ветеранів-довгожителів нашого району як представників найдосвідченішого, наймудрішого покоління шполянського родоводу, у день дев’яносторіччя Марфу Панасівну відвідали і привітали заступник голови Шполянської райдержадміністрації - Ольга Шпиця, голова районної ветеранської організації - Володимир Пустовіт. Адресуючи слова вдячності і поваги за те, що іменинниця терпляче несла важкий хрест життєвих випробувань, покладаючись на Господа, власні сили і добрих людей, гості з районного центру вручили бабусі квіти, вітальну адресу від очільника району - Волоимира Потапенка та подарунок.

Читати повністю
 
Я МАЮ ПРАВО! Про проект PDF Друк
Опубліковано: Понеділок, 19 лютого 2018

hqdefault

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=_yuJQsA8kno

 
ПОШКОДЖЕННЯ ОБ’ЄКТІВ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ PDF Друк
Опубліковано: Понеділок, 19 лютого 2018

nps- zhulyn -mn- druzhba -min-1024x683  Упродовж останніх років, на території Черкаської області загрозливого характеру набули крадіжки електричної енергії, окремих складових елементів електричних мереж та іншого обладнання ПАТ "Черкасиобленерго".
  Викликає значну стурбованість те, що викраденням електричних дротів з повітряних ліній електропередачі, силових трансформаторів, трансформаторного масла з підстанцій та металевих кутників з опор не тільки завдається значна матеріальна шкода Товариства, а й ще неодмінно призводить до аварійного стану мережі електропостачання. Без сумніву, зазначене спричиняє значні незручності, пов’язані з вимушеним та довгостроковим припиненням електропостачання населених пунктів. Зростають ризики екологічного лиха, зупинок підприємств, лікарень, інших об’єктів життєзабезпечення населення, що у кінцевому рахунку може створити реальні загрози громадській безпеці.

Читати повністю
 
Запрошуємо вшанувати памʼять Героїв Небесної Сотні PDF Друк
Опубліковано: Понеділок, 19 лютого 2018

1455781755 2-20-02-2015                       Шановні шполяни!
    20 лютого 2018 року запрошуємо усіх небайдужих на мітинг з нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
  Мітинг-реквієм відбудеться  об 11 годині, 20 лютого 2018 року, в Шполі  біля памʼятного знаку Героям Небесної Сотні.

    Цього ж дня, в Ярославському НВК о 13 годині відбудуться заходи щодо вшанування учасників АТО - Олександра Кондратюка та Андрія Тихолоза.
   Закликаємо згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай памʼять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
 

 

   Слава Україні! Слава Героям!

                                                                                                                 ОРГКОМІТЕТ

 
«Кримінальна відповідальність за порушення законодавства у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу» PDF Друк
Опубліковано: Понеділок, 19 лютого 2018

Без назаниякримынал  Питання відповідальності у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу регулюється статтею 38 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та статтею 35 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

   Державні реєстратори, суб’єкти державної реєстрації за порушення законодавства у сфері державної реєстрації несуть дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну або кримінальну відповідальність у порядку, встановленому законом.

   Державним реєстратором у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу є особа, яка перебуває у трудових відносинах з суб’єктом державної реєстрації, нотаріус, державний виконавець та приватний виконавець (у разі державної реєстрації обтяжень, накладених під час примусового виконання рішень відповідно до закону, а також у разі державної реєстрації припинення іпотеки у зв’язку з придбанням (передачею) за результатом прилюдних торгів (аукціонів) нерухомого майна, що є предметом іпотеки).

Читати повністю
 
Звернення голови райдержадміністрації Володимира Потапенка до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні PDF Друк
Опубліковано: Неділя, 18 лютого 2018

небесна сотняДорогі земляки!

 
   Чотири роки відділяють нас від подій, які відбулись на Майдані Незалежності у січні-лютому 2014 року. Коли всю Україну і весь цивілізований світ сколихнули смерті розстріляних мирних протестувальників, що загинули від куль снайперів у мирній ще тоді Україні.
    У лютому 2015 року Указом Президента України „Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам”яті Героїв Небесної Сотні” в країні встановлено особливий пам”ятний день – „День Героїв Небесної Сотні”, який відзначається щорічно 20 лютого. Цей день приурочений річниці розстрілу Майдану 18-20 лютого 2014 року.

   Нині Україна вкотре згадує трагічну сторінку своєї непростої історії, коли на Майдані в Києві виросли нові барикади із живих квітів у пам”ять Героїв Небесної Сотні – мужніх захисників свободи і демократії в державі, які полинули за обрії, залишивши кожному українцю сум, жаль, невиплакані сльози і непохитну віру у Перемогу України, Перемогу українського народу у боротьбі за право вільно жити на власній землі, подарованій Господом.
    У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед пам”яттю Воїнів Світла, які боролися за честь, правду і гідність, віддали своє життя за Україну.      Особливий уклін вам, доблесне українське воїнство, яке нині тримає оборону на Сході.
    В цей не простий для України час, ми повинні бути єдиними та сильними, адже разом нам обов”язково вдасться перемогти!
   Звертаюсь до представників духовенства та релігійних організацій району з проханням провести 18, 19 та 20 лютого 2018 року поминальні панахиди за жертвами протистоянь на Майдані.
    Закликаю всіх в ці скорботні дні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай світла пам”ять про Небесну Сотню згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови...
                                                                                                                                             

                                            Шановні жителі району!

 
   З огляду на те, що відзначення Дня Героїв Небесної Сотні передбачає вшанування як подвигу учасників Революції Гідності, так і пам”яті за загиблими, просимо обмежити 20 лютого 2018 року проведення розважально-концертних заходів та запрошуємо громадськість району на мітинг, який відбудеться у вiвторок, 20 лютого 2018 року, об 11 годині, біля пам”ятного знаку Героям Небесної Сотні.

 

Слава Українському народу!
Слава Україні!
Вічна пам’ять Героям!

 

Голова Шполянської районної
державної адміністрації                                                                                                   В.М. Потапенко

 
Зустріч з шевченкознавцями PDF Друк
Опубліковано: П'ятниця, 16 лютого 2018

чотир   15 лютого 2018 року в читальній залі районної бібліотеки відбулася зустріч з лауреатом літературно-мистецької премії імені Володимира Малика, головою правління Шевченківського відділення Всеукраїнського благодійного культурно-наукового фонду Тараса Шевченка, автором книги «Коріння Шевченкового роду», нащадком великого роду Кобзаря - Миколою Лисенком. Разом з гостем на Шполянщину завітали – головний зберігач фондів Національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка» Ольга Дмитренко та педагог, в минулому викладач Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Галина Лисенко.
  Присутні на зустрічі мали можливість більше дізнатися про рід кровних нащадків Тараса Шевченка та познайомитися з книгою «Коріння Шевченкового роду». Микола Лисенко дуже серйозно підійшов до вивчення минулого славетного роду Шевченків, який прославив не лише свій рід, а й нашу матір-Україну. Книга цікава ще й тим, що її автор – ще й нащадок великого Кобзаря.

Читати повністю
 
Про захист прав дітей у Шполянському районі PDF Друк
Опубліковано: П'ятниця, 16 лютого 2018

григ2  На виконання Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» службою у справах дітей Шполянської райдержадміністрації проводиться робота, спрямована на забезпечення державної політики щодо захисту прав та законних інтересів дітей, реалізації права дитини на виховання у сімейному оточенні, профілактики дитячої бездоглядності.

  З цією метою у 2017 році проведено 17 засіданнях комісії з питань захисту прав дитини Шполянської райдержадміністрації, на яких розглянуто 79 питань.

  Як правило, рішення, прийняті на комісії, є підставою для прийняття судових рішень щодо вирішення долі дитини. Впродовж 2017 року службою підготовлено 74 проекти розпоряджень щодо захисту прав та законних інтересів дітей, видано 78 наказів.

Читати повністю
 


Сторінка 1 з 298