Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як Ви оцінюєте роботу влади в умовах кризи?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Стеценка Бориса Павловича

13 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Берестового Григорія Івановича

13 лютого

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Черевка Олександра Вікторовича

18 лютого

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Качан Наталію Георгіївну

18 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Броварську Любов Павлівну

19 лютого

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Зданевича Володимира Флоріновича

20 лютого

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Руденко Тетяну Миколаївну

20 лютого

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Терницю Анну Вікторівну

21 лютого

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олеан Світлану Миколаївну

22 лютого

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Іллюк Євгенію Володимирівну

25 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Кравченка Сергія Володимировича

26 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Ланяк Надію Григорівну

27 лютого

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Берестецького Анатолія Дмитровича

28 лютого

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!


Новини відділу Держгеокадастру

В. Коваль: Відкритий діалог влади й бізнесу стане запорукою розвитку економіки PDF Друк
П'ятниця, 22 квітня 2016, 06:05

6393F4A02B86C514E468E14DE9999A9A46F98C76649pimgpsh fullsize distr  Результати спільної роботи влади та бізнесу в напрямку стабілізації та розвитку економіки регіону окреслив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль науковцям та студентам       Східноєвропейського університету. Тут відбулась Міжнародна науково-практична конференція про фінансово-економічне та обліково-аналітичне забезпечення підприємницької діяльності.

Побудова відкритого, ефективного та раціонального діалогу бізнесу й влади сприяє розвитку економіки, переконаний Віталій Володимирович, наближенню послуг до європейського рівня.


Так, восени 2014 року між Федерацією роботодавців, обласною адміністрацією та профспілками підписано тристоронню угоду, спрямовану на реалізацію конкретних практичних кроків: коли профспілки захищають працюючих, роботодавці дають їм роботу, а влада створює всі необхідні для цього умови, ліквідуючи можливі перешкоди.
      – Нині в області здійснюється активна робота в рамках децентралізації, зокрема передачі повноважень на місця, – наголосив Віталій Коваль. – Відповідно в кожному місті та районі створено ЦНАПи, аби підприємець, як і звичайний громадянин, мав змогу на досить невеликій відстані швидко отримати якісну державну послугу. Між тим, за ініціативи Уряду запрацював і державний портал iGov. Черкащина активно долучилася до цієї роботи. І вже близько половини районів та міст здійснюють атестацію, щоб через електронний портал із використанням технології електронного цифрового підпису надавати послуги тим, хто їх потребує.
      Уникнення перешкод для ведення бізнесу є важливим аспектом, підкреслив перший заступник та поінформував про зрушення питання оренди земельних ділянок:
– Раніше при обласній адміністрації працювала земельна комісія, яка могла роками розглядати питання надання в оренду земельних ділянок, що знаходяться поза межами районів. Відповідно комісія створювала умови, що передбачали корупційні прояви, аби підприємець, фермер чи господарник міг отримати угоду на 10-15 років. Нині ж така комісія ліквідована, а всі питання стосовно оренди розглядаються не більше місяця.
Віталій Коваль зазначив і про ініціативу області щодо зменшення рівня ЄСВ, що обтяжує роботу бізнесу. На сьогодні єдиний соціальний внесок знижено з 38 до 22 %.
     – При цьому ми наполягали на тому, щоб вивільнений ресурс, який отримали підприємці, або залучали в модернізацію виробничих потужностей, або використовували його з метою підвищення реальної заробітної плати, – сказав посадовець. – Таким чином ми відстоюємо позиції роботодавців на рівні держави, вони ж, на наш погляд, мають виконувати соціальні зобов’язання перед громадянами.
     Принагідно Віталій Коваль повідомив і про інвестиційний форум, який відбувся минулої осені в Києві. У ньому за ініціативи очільника області та за підтримки бізнес-груп взяла участь Черкащина. На форумі представили інвестиційну карту області – так звану он-лайн карту, що розміщена на офіційному веб-сайті обласної адміністрації.
     – Таким чином можна розглянути кожен район, – пояснив Віталій Володимирович, – зокрема наявні площі, виробничі потужності, комунікації, транспортні розв’язки, водні артерії – щоб кожен інвестор зрозумів, наскільки готовий на певній місцевості реалізувати свою пропозицію. Відтак до області вертається «Нібулон», здійснюється цілеспрямована робота щодо реінжинірингу Смілянського заводу «Орізон» шляхом залучення інвестора зі Сходу країни. Це в перспективі сприятиме створенню понад 400 робочих місць.
     – Сьогодні ми йдемо новим шляхом, – підсумовуючи, сказав Віталій Коваль, – європейським, який є непростим і для влади, і бізнесу, і громадськості. Однак сьогодні не маємо ні морального, ні політичного, ні історичного права втратити шанс на досягнення позитивних результатів.
     У ході конференції її учасники ознайомили присутніх із питаннями економічного розвитку підприємства аграрного сектору економіки, стандартизації методик фінансового аналізу, перспектив розвитку парсипативної демократії в Україні, світового досвіду антикорупційної політики тощо.
   Зауважимо, в Східноєвропейському університеті подібні конференції проводять вже традиційно навесні в рамках «Днів науки». Цьогоріч до конференції очно та заочно долучилися представники 45 навчальних закладів України, а ще закордонні наукові школи.