Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Ваш професійний статус:
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Мусюру Ігоря Віталійовича

11 вересня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Куценко Олену Іванівну

16 вересня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Прокопенка Василя Івановича

16 вересня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Вікторука Анатолія Федоровича

25 вересня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Нарадька Миколу Андрійовича

27 вересня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Плохуту Володимира Самойловича

28 вересня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Вербівського Віталія Дмитровича

29 вересня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Костюковича Федосія Федосійовича

30 вересня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Новини відділу Держгеокадастру

Відсьогодні в ОДА стартував відбір соціальних проектів неурядових організацій PDF Друк
П'ятниця, 22 квітня 2016, 06:12

проек-    Відбір найактуальніших соціальних проектів від неурядових організацій Черкащини, спрямованих на розв’язання важливих проблем життєдіяльності області, сьогодні розпочався в облдержадміністрації. Це вже другий такий відбір проектів за цей рік, який ініціюють в ОДА.

     Прийом проектів триватиме 30 календарних днів та завершиться 20 травня. Опісля ж їх розглядатиме конкурсна комісія. Імена переможців орієнтовно будуть відомі вже 31 травня.


   Як і анонсували, порівняно з першим конкурсним відбором проектів, дещо скоротився перелік пріоритетних напрямів. Тож громадські та благодійні організації можуть подавати проекти, спрямовані на:
1) інституційний розвиток неурядових організацій, навчання проектному менеджменту та підвищення громадянської активності;
2) діяльність у сфері масових комунікацій;
3) збереження довкілля, екологічна освіта та заходи з раціонального природокористування;
4) моніторинг діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування та програм громадської адвокації;
5) збереження і розвиток самобутності етнічних спільнот області, протидія ксенофобії.
   Нагадаємо, сума фінансування кожного поданого проекту за рахунок бюджетних коштів у будь-якому напрямку – від 10 до 50 тис. грн. В окремих випадках можуть розглядатися й більші суми, якщо є відповідне обґрунтування проекту. Загальний же бюджет конкурсу становить понад 155 тис. грн.        Відзначимо, ці кошти лишилися після першого відбору неурядових організацій, який завершився наприкінці березня. Тоді на втілення кращих 16 проектів Черкащини з обласного бюджету передбачили майже 645 тисяч гривень із закладених 800 тисяч.