Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як давно Ви проживаєте у Вашому населеному пункті?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Годлевського Олега Петровича

7 листопада

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Хорвата Олександра Миколайовича

11 листопада

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Приходька Володимира Миколайовича

11 листопада

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Пластуна Олександра Анатолійовича

13 листопада

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Сушка Віктора Вікторовича

18 листопада

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Богача Михайла Петровича

22 листопада

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Коваля Володимира Григоровича

23 листопада

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Молочка Миколу Васильовича

24 листопада

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Новини відділу Держгеокадастру

Заходи зі вшанування Героїв Чорнобиля розпочалися у Шполі PDF Друк
Вівторок, 26 квітня 2016, 13:01

Dап-1    Вже відомо, що 2016 рік - Президент України оголосив роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи.

    Сьогодні, у парку Слави біля Стели пам'яті героям-ліквідаторам відбувся мітинг-реквієм до 30-ї річниці з дня аварії на ЧАЕС. Проходять роки після трагедії, а біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки атомної стихії, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям.


Окрім громадськості, віддати шану сумній даті в історії України прийшли керівники районної та міської влади: голова районної ради Олександр Кузуб, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз, міський голова Сергій Кравченко.
   - 214 ліквідаторів, 318 потерпілих цієї страшної аварії сьогодні проживають у Шполянському районі, - зауважив у виступі голова районної ради Олександр Кузуб, - Ми зобов’язані життям цим людям, які собою прикривали нас від страшної біди. Подвиг цих людей назавжди залишиться у пам’яті українського народу.
    Усі присутні вшанували пам'ять загиблих та постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання. На завершення мітингу всі учасники заходу поклали квіти до пам’ятника.

 

На фото: голова районної ради О.Кузуб                    На фото: голова міста С. Кравченко

DSлшгн3Dрннг5