Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Ваш професійний статус:
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Стеценка Бориса Павловича

13 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Берестового Григорія Івановича

13 лютого

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Черевка Олександра Вікторовича

18 лютого

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Качан Наталію Георгіївну

18 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Броварську Любов Павлівну

19 лютого

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Зданевича Володимира Флоріновича

20 лютого

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Руденко Тетяну Миколаївну

20 лютого

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Терницю Анну Вікторівну

21 лютого

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олеан Світлану Миколаївну

22 лютого

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Іллюк Євгенію Володимирівну

25 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Кравченка Сергія Володимировича

26 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Ланяк Надію Григорівну

27 лютого

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Берестецького Анатолія Дмитровича

28 лютого

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!


Новини відділу Держгеокадастру

Біль Чорнобиля досі не стихає: на інформаційній годині в музеї PDF Друк
Середа, 27 квітня 2016, 06:34

про2щ   В Шполянському краєзнавчому музеї відбулась інформаційна година для школярів ЗОШ №1. Учні 7 класу згадали та вшанували загиблих, всіх хто брав участь у ліквідації пожежі на електростанції, хто ліквідовував наслідки вибуху, лікував постраждалих. Діти ознайомились з фактами Чорнобильської трагедії, переглянули тематичні відео про причини аварії. Ведуча розповіла спогади очевидців страшних подій. Охарактеризувала наслідки катастрофи для людства та про Чорнобиль сьогодні.


     26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції в колишній Українській Радянській Соціалістичній Республіці (УРСР) СРСР, сталася найсерйозніша аварія в історії ядерної промисловості. Реактор електростанції був зруйнований, у навколишнє середовище потрапили тонни радіоактивних речовин.
     О 1 годині 23 хвилини ночі вибухнув четвертий енергоблок на ЧАЕС палав також і дах третього енергоблоку. На місце пожежі прибуло два караули: ВПЧ-2 по охороні Чорнобильської АЕС м. Прип`яті та ВПЧ-6 по охороні Прип`яті. Завдяки рішучим діям воєнізованої пожежної охорони пожежу на покрівлях IMаа1ЧАЕС о 6 годині 35 хвилин 26 квітня було повністю ліквідовано.
Перших вогнеборців Чорнобиля було двадцять вісім, з них 19 чоловік вже 27 квітня були доставлені в Москву, але незважаючи на зусилля лікарів , їх врятувати не вдалося. Це лейтенанти В. Правик і В. Кібенок, старші сержанти В. Ігнатенко, В. Тішура,М. Титенко,сержант М. Ващук та ін. Всі вони посмертно відзначені високими нагородами.
    Сумні спогади, скорботні свідчення трагедії квітневої чорнобильської ночі 86-го року, біль за хлопцями – пожежниками, які билися з вогнем і жахлива стихія відібрала в них життя - все це ми вкотре відчуваємо і усвідомлюємо особливо гостро, коли відзначаємо гірку дату в нашій історії – дату Чорнобильської катастрофи. Минуло вже 30 років, а біль Чорнобиля досі не стихає.
   По завершенню перегляду учні дискутували, а деякі, навіть, доповнювали маловідомими фактами розповідь ведучої.