Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як Ви оцінюєте роботу влади в умовах кризи?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Годлевського Олега Петровича

7 листопада

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Хорвата Олександра Миколайовича

11 листопада

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Приходька Володимира Миколайовича

11 листопада

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Пластуна Олександра Анатолійовича

13 листопада

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Сушка Віктора Вікторовича

18 листопада

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Богача Михайла Петровича

22 листопада

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Коваля Володимира Григоровича

23 листопада

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Молочка Миколу Васильовича

24 листопада

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Новини відділу Держгеокадастру

26 квітня відзначили учасників ліквідації на ЧАЕС PDF Друк
Четвер, 28 квітня 2016, 08:45

Dчорноб5     З нагоди 30-ти річчя Чорнобильської катастрофи, за мужність, гуманізм, самовіддану працю під час ліквідації наслідків аварії, голова райдержадміністрації Володимир Потапенко нагородив учасників ліквідації орденами і медалями. Відзнаки отримали 37 ліквідаторів: 5 орденів і 32 медалі. 

    26 квітня, в день катастрофи у районному будинку культури відбувся вечір вшанування пам’яті героїв-ліквідаторів аварії на ЧАЕС.
   Уже більше четвертини століття минуло з тієї страшної ночі, коли стався вибух на Чорнобильській АЕС. Здається, забулися подробиці і деталі. Вже начебто і не так страшно. А між тим є серед нас люди, для яких слово «Чорнобиль» не щось абстрактно-розмите, а справжня біль.


    Крім громадськості, на захід прийшли керівники району: голова РДА Володимир Потапенко, голова і заступник районної ради Олександр Кузуб і Лідія Татарина.
  DSчорноб2  - В районі на обліку перебувають потерпілі та ліквідатори І категорії - 145 осіб, ІІ категорії - 204, ІІІ категорії - 183 особи, - сказав у виступі голова РДА Володимир Потапенко, - Сьогодні ми складаємо шану цим мужнім людям, які у трагічний час приборкували ядерну стихію, захищаючи нас від смертельної небезпеки. Стараємось приділяти максимальну увагу розв'язанню проблем постраждалого населення. Постійно дбаємо про посилення соціального захисту людей, обпалених Чорнобилем.
 Перед присутніми виступив очільник районної організації «Союз-Чорнобиль» Олександр Рогозінський.
   - Згадуючи ті дні, знову перед очима постають картини тих подій, - каже Олександр Станіславович. З одного боку був тривожний стан, адже ніхто не знав, що це таке, а з іншого – була зібраність і готовність виконувати поставлене завдання, додав він.
  Не забуваймо, що їхній героїзм подарував життя наступному поколінню і дарує надію сучасному століттю. Адже з якими б труднощами не доводилося стикатися нашому народу, він завжди гідно і мужньо справлявся з ними.

Dчорн6Dчорноб3DSчорноб4Dчорноб1