Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Качура Олександра Миколайовича

6 жовтня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Тарануху Івана Трохимовича

7 жовтня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Пізнього Олександра Івановича

7 жовтня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Колісника Василя Васильовича

9 жовтня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Орєшіну Галину Іванівну

10 жовтня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Мальчика Павла Олексійовича

11 жовтня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Мадюдю Віктора Васильовича

12 жовтня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Іщенка Сергія Юрійовича

12 жовтня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Коваля Сергія Валентиновича

13 жовтня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Романюк Наталку Сергіївну

14 жовтня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Волинця Григорія Івановича

17 жовтня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Татарину Лідію Миколахвну

17 жовтня

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Волошина Олега Івановича

18 жовтня

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!


Ісаєнко Наталію Володимирівну

19 жовтня

Бажаємо миру і світлої долі, Запалу, енергії, сили доволі. Творчого вогнику, віри й наснаги, Щедрості серця, людської поваги. На довгих стежках Вашої ниви Будьте завжди Ви здорові й щасливі!


Ветушко Тетяну Анатоліївну

20 жовтня

Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Новини відділу Держгеокадастру

День медика відзначили напередодні свята в кіноконцертному залі "Космос" PDF Друк
Субота, 17 червня 2017, 08:25

   DSC 0045  16 червня 2017 року в кіноконцертному залі «Космос» відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

    У заходах прийняли участь голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, голова районної ради Олександр Кузуб, заступник міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Заєць, головний лікар центральної районної лікарні Василь Уманець, головний лікар комунального закладу "Шполянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Шполянської районної ради Наталія Качан, голова Шполянської спілки ветеранів Афганістану Сергій Міцкевич, секретар громадської організації  «Спілка учасників АТО в Шполянському районі» Андрій Собєнніков, працівники медичних закладів району та громадськість.


    За сумлінну і добросовісну працю на ниві охорони здоров’я та з нагоди професійного свята багато медиків отримали з рук посадовців нагороди: почесні грамоти, квіти, подарунки.
    Особливо зворушливим було привітання очільника району та вручення іменних годинників з логотипом Шполянського району;  Василю Уманцю, Наталії Качан, Оксані Домчук, Ніні Линдюк.
В цей святковий день аматори та колективи художньої самодіяльності подарували присутнім незабутній святковий концерт.
    … Свято завершилося, проте його атмосфера ще надовго залишилася у серцях медичних працівників.
    Коли ми ставимо запитання про те, яка професія є найважливішою, то, безумовно, кожен називає свою професію. Але медичні працівники є щасливі від того, що мають дар від Бога – рятувати здоров’я людині. Тож, приєднуючись до всіх привітань з нагоди свята, хочеться ще раз висловити всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя. Побажати їм міцного здоров’я, невичерпної енергії та вагомих результатів у реалізації свого професійного покликання, а ще – родинного щастя та добробуту, здійснення найзаповітніших мрій!


Довідково:
   …Лише протягом останнього року з районного бюджету на підтримку медичної галузі Шполянщини виділено 3 мільйони 617 тисяч 885 гривень. Завдяки цим коштам в центральній районній лікарні проведено ремонт хірургічного і травматологічного відділень, палати інфекційного відділення, хірургічного кабінету стоматологічного відділення. Незабаром буде відремонтовано стерилізаційну кімнату поліклінічного відділення. Покращується і матеріально – технічна база лікарні.  Для здійснення належного медичного обслуговування шполян незабаром буде придбано відеогастроскоп для ендоскопічного кабінету поліклінічного відділення та спецавтомобіль. До цього списку можна додати і прибудову лікарняного ліфта.
    Сьогодні райдержадміністрація із керівництвом лікарні працюєм і над придбанням апарату ультразвукової діагностики та службової квартири.
Не менш важливими є і заходи здійснені за кошти районного бюджету  для центру первинної медико – санітарної допомоги.  А це – придбання квартири для молодого лікаря – педіатра, забезпечення структури двома сучасними комп»ютерами та принтером, придбання опалювальних  котлів для Лип»янського, Іскренського та Терешківського ФАПів, холодильників для ряду амбулаторій та ФАПів, енергозберігаючих вікон та дверей в медичні установи Кримок, Лип»янки, Станіславчика. Проведено ремонти в Товмацькому ФАПі та Водянській амбулаторії.
    Районна влада постійно держить руку на пульсі щодо забезпечення медикаментами, обладнанням та іншими необхідними в роботі медиків матеріалами. Саме завдяки коштам районного бюджету найближчим часом центр первинної медико – санітарної допомоги поповниться новеньким спецавтомобілем та кардіографом.3 голоа наш 4 кузуб ап5 зай куся