Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як Ви оцінюєте роботу влади в умовах кризи?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Годлевського Олега Петровича

7 листопада

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Хорвата Олександра Миколайовича

11 листопада

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Приходька Володимира Миколайовича

11 листопада

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Пластуна Олександра Анатолійовича

13 листопада

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Сушка Віктора Вікторовича

18 листопада

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Богача Михайла Петровича

22 листопада

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Коваля Володимира Григоровича

23 листопада

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Молочка Миколу Васильовича

24 листопада

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Новини відділу Держгеокадастру

На Шполянщині встановлено ще одне погруддя Тараса Шевченка PDF Друк
Понеділок, 26 червня 2017, 07:46

     голоа Томач   23 червня 2017 року в Товмачі, на батьківщині повстанських отаманів Холодного Яру Івана Лютого-Лютенка і Чорного Ворона відбулася велика і довгоочікувана  подія. В цьому населеному пункті  за участі представників влади району, села та громади, за кошти сільського бюджету, урочисто відкрито погруддя українському мислителю, поету, художнику і просвітителю, Великому Кобзареві – Тарасу Григоровичу Шевченку  Слід зауважити, що це вже восьмий по рахунку, за останні кілька років, пам’ятник нашому видатному земляку.


      На відкриття та освячення погруддя прибули голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко, його заступник Ольга Шпиця, голова районної ради Олександр Кузуб та заступник голови райради Лідія Татарина.

     Звертаючись до присутніх очільник району Володимир Потапенко відзначив, що Шполянщина свято шанує пам'ять Генія  і Пророка української нації. Свідченням цього є те, що у восьми населених пунктах нашого району останнім часом з»явились погруддя Тараса Григоровича Шевченка. Відтепер і в селі Товмач жителі та гості населеного пункту матимуть за честь споглядати символ вольності і відваги, мудрості і віри. Сюди будуть приходити молодші і старші, хтось покладе квіти, а хтось пригадає борців за волю України. Дух Тараса Шевченка і його творчість завжди будуть підтримувати віру і надію в те, що український народ був і буде непереможним. Володимир Миколайович подякувам всім, хто доклав неабияких зусиль аби ця подія, урочисте відкриття пам’ятника, наступила.
      Урочистості заходу додали дівчата в українських костюмах, які цього дня читали вірші Тараса і таким чином стали  учасниками проголошення вільної думки та слова Шевченка.  
     Церемонію освячення пам’ятника Тараса Шевченка в Товмачі провели настоятелі храмів УПЦ отець Дмитро Горовенко та отець Ігор Лозіцький.
   По завершенню урочистостей в знак великої шани найвеличнішому поетові української нації учасники зібрання поклали квіти до погруддя Тараса Григоровича Шевченка.керіницто 345689щдкурінь ми люди гімн осята