Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Ваш професійний статус:
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Шевченка Миколу Анатолійовича

22 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Квітку Оксану Василівну

2 січня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Остапчука Миколу Івановича

2 січня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Запісецького Андрія Миколайовича

2 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Петрова Ігоря Івановича

3 січня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Козоріза Юрія Олексійовича

4 січня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Дубину Івана Михайловича

4 січня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Олійника Анатолія Володимировича

8 січня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Колісника Василя Васильовича

13 січня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Плетіня Віталія Володимировича

30 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Новини відділу Держгеокадастру

Володимир Потапенко: «Зробимо дороги півдня району якісними» PDF Друк
Четвер, 19 жовтня 2017, 13:35

   gde-vzyat-dengi-na-start-biznesa Днями на нараді в райдержадміністрації голова райдержадміністрації Володимир Потапенко звернув увагу на стан доріг на півдні району. Зокрема потребують капітального ремонту дорога в Масловому, Кавунівці. Почали капітальний ремонт доріг у Веселому Куті, Ярославці. Ініціативу очільника району підтримали керівник філії «Шполянський райавтодор» Віктор Мадюдя, сільські голови: Водяного — Наталія Кирченко, Кавунівки — Володимир Малярчук, Лип’янки — Сергій Іщенко, Веселого Кута — Тетяна Діденко, Ярославки — Віталій Фартушній, Маслового — Марія Олехнович, Антонівки — Олег Годлевський. Очільник району дякує усім, хто сприяє в ремонті доріг та звертається за допомогою і підтримкою до товаровиробників, одноосібників, приватних підприємців, особливо до  тих, хто проводить свою діяльність на даній території, допомогти головам сільрад та підтримати тим самим жителів громад щодо надання фінансової підтримки для проведення ремонту дорожнього покриття в населених пунктах.
   «Створіть сприятливі умови для реалізації власної продукції, не дайте занепасти селам, адже хто, як не ви сьогодні першочергово маєте дбати про тих, чиєю добротою, чиїми мозолями ви долаєте кризу у такий тяжкий для нашої країни час», — наголошує голова райдержадміністрації.