Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як Ви оцінюєте роботу влади в умовах кризи?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Стеценка Бориса Павловича

13 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Берестового Григорія Івановича

13 лютого

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Черевка Олександра Вікторовича

18 лютого

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Качан Наталію Георгіївну

18 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Броварську Любов Павлівну

19 лютого

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Зданевича Володимира Флоріновича

20 лютого

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Руденко Тетяну Миколаївну

20 лютого

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Терницю Анну Вікторівну

21 лютого

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олеан Світлану Миколаївну

22 лютого

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Іллюк Євгенію Володимирівну

25 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Кравченка Сергія Володимировича

26 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Ланяк Надію Григорівну

27 лютого

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Берестецького Анатолія Дмитровича

28 лютого

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!


Новини відділу Держгеокадастру

95 - це не вік, це багатство! Довгожительку Шполи привітали з ювілеєм PDF Друк
Вівторок, 05 грудня 2017, 10:05

бабки для бабці 2345678  Життя наше – як довга дорога. Дорога із перешкодами та криницями чистої води, напившись якої, маєш наснаги йти далі. І якою буде дорога кожного з нас – сказати важко, у когось стежка буде хвиляста та недовга, а хтось проживе життя, майже у вікову межу.
  Такою жінкою є жителька Шполи Катерина Кирилівна Соловйова, якій цьогорічний грудень подарував славне 95 – річчя.
  Вітати поважну ювілярку в день свята прийшли родичі, сусіди. Зі словами поздоровлення до Катерини Кирилівни завітали і заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця та голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт. Посадовці вручили бабусі квіти, вітальну адресу від голови райдержадміністрації та грошову допомогу, передбачену районною програмою для 95 - річних.

  На своєму життєвому шляху ця тендітна жіночка побачила багато як радісних, так і сумних подій: Катерина Кирилівна пережила голодомор, три роки підневільної праці в Німеччині, війну, а у післявоєнні роки приймала участь у відновленні народного господарства. Але за всі ті тяжкі роки вона зуміла зберегти оптимістичний настрій та силу на довгі роки!
  Іменинниця та її внучка Наталія, яка доглядає бабусю, були приємно вражені відвідинами представників влади району та їх приємними словами і щиро подякували за привітання.
  Гості, в свою чергу, з цікавістю слухали розповіді Катерини Кирилівни про життєвий шлях, про те, як вдалось дожити до такого славного ювілейного дня народження. Заспівала іменинниця гостям і українську народну пісню, слова якої ніби відобразили все життя Катерини Кирилівни.
  На запитання, про секрет довголіття, Катерина Кирилівна тільки розвела руками, та сказала: „Не було у нашому роду довгожителів, а мені Бог дав віку. Але не соромно мені перед людьми за прожиті свої 95 років, бо з ними я усіма по-доброму, по-божому, з любов”ю у серці".
  Тож і ми бажаємо Катерині Кирилівні Соловйовій зі Шполи до наступного ювілею дожити у доброму здоров”ї!