Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як Ви оцінюєте роботу влади в умовах кризи?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Плахотнюк Світлану Михайлівну

6 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Кошового Олега Миколайовича

7 грудня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Слюсар Валентину Якимівну

12 грудня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Мар' яш Олену Анатоліївну

13 грудня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Бакалину Любов Олексіївну

14 грудня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Бойка Станіслава Миколайовича

16 грудня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Карапіді Юрія Володимировича

16 грудня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Кравченка Дмитра Вікторовича

19 грудня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олехнович Марію Григорівну

19 грудня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Саванчук Тетяну Олексіївну

20 грудня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Шевченка Миколу Анатолійовича

22 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Новини відділу Держгеокадастру

95 - це не вік, це багатство! Довгожительку Шполи привітали з ювілеєм PDF Друк
Вівторок, 05 грудня 2017, 10:05

бабки для бабці 2345678  Життя наше – як довга дорога. Дорога із перешкодами та криницями чистої води, напившись якої, маєш наснаги йти далі. І якою буде дорога кожного з нас – сказати важко, у когось стежка буде хвиляста та недовга, а хтось проживе життя, майже у вікову межу.
  Такою жінкою є жителька Шполи Катерина Кирилівна Соловйова, якій цьогорічний грудень подарував славне 95 – річчя.
  Вітати поважну ювілярку в день свята прийшли родичі, сусіди. Зі словами поздоровлення до Катерини Кирилівни завітали і заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця та голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт. Посадовці вручили бабусі квіти, вітальну адресу від голови райдержадміністрації та грошову допомогу, передбачену районною програмою для 95 - річних.

  На своєму життєвому шляху ця тендітна жіночка побачила багато як радісних, так і сумних подій: Катерина Кирилівна пережила голодомор, три роки підневільної праці в Німеччині, війну, а у післявоєнні роки приймала участь у відновленні народного господарства. Але за всі ті тяжкі роки вона зуміла зберегти оптимістичний настрій та силу на довгі роки!
  Іменинниця та її внучка Наталія, яка доглядає бабусю, були приємно вражені відвідинами представників влади району та їх приємними словами і щиро подякували за привітання.
  Гості, в свою чергу, з цікавістю слухали розповіді Катерини Кирилівни про життєвий шлях, про те, як вдалось дожити до такого славного ювілейного дня народження. Заспівала іменинниця гостям і українську народну пісню, слова якої ніби відобразили все життя Катерини Кирилівни.
  На запитання, про секрет довголіття, Катерина Кирилівна тільки розвела руками, та сказала: „Не було у нашому роду довгожителів, а мені Бог дав віку. Але не соромно мені перед людьми за прожиті свої 95 років, бо з ними я усіма по-доброму, по-божому, з любов”ю у серці".
  Тож і ми бажаємо Катерині Кирилівні Соловйовій зі Шполи до наступного ювілею дожити у доброму здоров”ї!