Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Ваш професійний статус:
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Плахотнюк Світлану Михайлівну

6 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Кошового Олега Миколайовича

7 грудня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Слюсар Валентину Якимівну

12 грудня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Мар' яш Олену Анатоліївну

13 грудня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Бакалину Любов Олексіївну

14 грудня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Бойка Станіслава Миколайовича

16 грудня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Карапіді Юрія Володимировича

16 грудня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Кравченка Дмитра Вікторовича

19 грудня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олехнович Марію Григорівну

19 грудня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Саванчук Тетяну Олексіївну

20 грудня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Шевченка Миколу Анатолійовича

22 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Новини відділу Держгеокадастру

Найстаршій жительці Шполянщини виповнилось 102 роки PDF Друк
Вівторок, 05 грудня 2017, 15:01

DSCN1732бабуся  У неї немає високих державних нагород і почесних звань. Звичайна українка, за плечима якої життя довжиною у ціле століття, а у худорляві руки навіки вп”ялися трудові мозолі і мудру голову прикрасило благородне срібло.

  До скромної оселі найстаршої жінки нашого району Анастасії Петрівни Вітренко із Лозуватки вела звичайнісінька сільська вулиця. Направляючись на гостину до шанованої довгожительки якось мимоволі зловила себе на думці, що якась схожість існує між нашими дорогами та людським життям. Рідко в кого воно вдається гладким та рівним.

  Довгим та тернистим видався шлях і для нашої довгожительки. Анастасії Петрівні днями виповнилося 102 роки. Судячи з того, в яку епоху вона жила, зрозуміло, що доля не могла бути уквітчана лаврами. Тим і вирізняються наші жінки з поміж інших, що знаходять щастя у роботі, дітях, родині.

  Про це і розповіли заступнику голови райдержадміністрації Ользі Шпиці, голові районної ветеранської організації Володимиру Пустовіту бабусині сусіди та чи не єдина рідна душа – її невістка Оксана Іванівна, характеризуючи іменинницю. Самій же Анастасії Петрівні важко в такому віці спілкуватися. Тим паче, коли і з слухом, і з зором не все гаразд. Проте не кожна людина може похвалитися рисою, характерною молоді – хороша пам”ять.
  Вдивляючись в помережане зморшками лице довгожительки, розумієш, що життя її не було солодким.    Звісно, пережити революцію, війну, голод та холод, та ще й з двома дітками на руках не кожен зможе. А вона змогла...
  Така ось наша довгожителька. За самовідданість рідній землі, вірність своїй Батьківщині дякували представники районної влади шанованій іменинниці даруючи квіти, бажаючи здоров’я та усіх земних благ. DSCN1728бабуся2DSCN1729пустоіт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Обіцяючи завітати до Анастасії Петрівни і на наступний, 103-й день народження, Ольга Іванівна Шпиця вручила довгожительці і грошову допомогу, передбачену районною програмою „Турбота”, що свідчить про повагу та вдячність ювілярці за її життєвий шлях.