Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як Ви оцінюєте роботу влади в умовах кризи?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Стеценка Бориса Павловича

13 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Берестового Григорія Івановича

13 лютого

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Черевка Олександра Вікторовича

18 лютого

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Качан Наталію Георгіївну

18 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Броварську Любов Павлівну

19 лютого

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Зданевича Володимира Флоріновича

20 лютого

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Руденко Тетяну Миколаївну

20 лютого

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Терницю Анну Вікторівну

21 лютого

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олеан Світлану Миколаївну

22 лютого

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Іллюк Євгенію Володимирівну

25 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Кравченка Сергія Володимировича

26 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Ланяк Надію Григорівну

27 лютого

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Берестецького Анатолія Дмитровича

28 лютого

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!


Новини відділу Держгеокадастру

Заступник голови Шполянської райдержадміністрації долучилась до святкування Дня волонтерів у Лозуватському навчальному закладі PDF Друк
Середа, 06 грудня 2017, 06:36

DSCN1685хлопають 5 грудня 2017 року, з нагоди Всесвітнього дня волонтерів, у загальноосвітній школі села Лозуватка відбувся захід під назвою: „Твори добро”.
  Аби вшанувати тих, хто не обділяє своєю увагу людей, які потрапили в біду і потребують піклування, допомоги і просто доброго слова, в актовому залі зібрались учні школи їх вчителі та гості.
 Зазначимо, що одне з головних державних свят – Всесвітній день волонтерів є близьким для лозуватчан.    Адже при навчальному закладі діє два волонтерських загони: „Турбота” та „На нас надіється планета”. Саме діяльність останнього в цьому році, за рішенням обласної ветеранської організації, визнана найкращою серед волонтерських загонів Шполянщини. Підтвердженням сказаного стала нагорода Черкаської громадської організації ветеранів, а саме почесна грамата, яку вручили юним волонтерам та їх наставнику після слів привітань та вдячності заступник голови Шполянської районної державної адміністрації Ольга Шпиця та голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт.

DSCN1693дітки1DSCN1694люди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Традиційно, не з пустими руками завітав до учнів школи і приватний підприємець Максим Доценко. Привітавши юних помічників зі святом, Максим Васильович вручив їм солодощі.
  Під час святкування на адресу юних волонтерів зі сцени лунали привітання і від методиста райметодкабінету Лариси Кружиліної.

  DSCN1701грамота1DSCN1709грамотадоценко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Під час заходу, приуроченого Всесвітньому дню волонтера в Лозуватській школі грамота обласної ветеранської організації була вручена і одному з найактивніших творців добра на Шполянщині – приватному підприємцю, голові Шполянської районної організації партії „Блок Петра Порошенка” „Солідарність” Максиму Доценку.
DSCN1723ангелочкиDSCN1720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Вихованці Лозуватської школи подякували гостям з районного центру, подарувавши святкову концертну програму та вручивши кожному виготовлені власноруч паперові ангелочки наповнені миколайчиками — традиційним солодким печивом.