Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Плахотнюк Світлану Михайлівну

6 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Кошового Олега Миколайовича

7 грудня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Слюсар Валентину Якимівну

12 грудня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Мар' яш Олену Анатоліївну

13 грудня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Бакалину Любов Олексіївну

14 грудня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Бойка Станіслава Миколайовича

16 грудня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Карапіді Юрія Володимировича

16 грудня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Кравченка Дмитра Вікторовича

19 грудня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олехнович Марію Григорівну

19 грудня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Саванчук Тетяну Олексіївну

20 грудня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Шевченка Миколу Анатолійовича

22 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Новини відділу Держгеокадастру

Заступник голови Шполянської райдержадміністрації долучилась до святкування Дня волонтерів у Лозуватському навчальному закладі PDF Друк
Середа, 06 грудня 2017, 06:36

DSCN1685хлопають 5 грудня 2017 року, з нагоди Всесвітнього дня волонтерів, у загальноосвітній школі села Лозуватка відбувся захід під назвою: „Твори добро”.
  Аби вшанувати тих, хто не обділяє своєю увагу людей, які потрапили в біду і потребують піклування, допомоги і просто доброго слова, в актовому залі зібрались учні школи їх вчителі та гості.
 Зазначимо, що одне з головних державних свят – Всесвітній день волонтерів є близьким для лозуватчан.    Адже при навчальному закладі діє два волонтерських загони: „Турбота” та „На нас надіється планета”. Саме діяльність останнього в цьому році, за рішенням обласної ветеранської організації, визнана найкращою серед волонтерських загонів Шполянщини. Підтвердженням сказаного стала нагорода Черкаської громадської організації ветеранів, а саме почесна грамата, яку вручили юним волонтерам та їх наставнику після слів привітань та вдячності заступник голови Шполянської районної державної адміністрації Ольга Шпиця та голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт.

DSCN1693дітки1DSCN1694люди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Традиційно, не з пустими руками завітав до учнів школи і приватний підприємець Максим Доценко. Привітавши юних помічників зі святом, Максим Васильович вручив їм солодощі.
  Під час святкування на адресу юних волонтерів зі сцени лунали привітання і від методиста райметодкабінету Лариси Кружиліної.

  DSCN1701грамота1DSCN1709грамотадоценко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Під час заходу, приуроченого Всесвітньому дню волонтера в Лозуватській школі грамота обласної ветеранської організації була вручена і одному з найактивніших творців добра на Шполянщині – приватному підприємцю, голові Шполянської районної організації партії „Блок Петра Порошенка” „Солідарність” Максиму Доценку.
DSCN1723ангелочкиDSCN1720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Вихованці Лозуватської школи подякували гостям з районного центру, подарувавши святкову концертну програму та вручивши кожному виготовлені власноруч паперові ангелочки наповнені миколайчиками — традиційним солодким печивом.