Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Ваш професійний статус:
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Плахотнюк Світлану Михайлівну

6 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Кошового Олега Миколайовича

7 грудня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Слюсар Валентину Якимівну

12 грудня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Мар' яш Олену Анатоліївну

13 грудня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Бакалину Любов Олексіївну

14 грудня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Бойка Станіслава Миколайовича

16 грудня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Карапіді Юрія Володимировича

16 грудня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Кравченка Дмитра Вікторовича

19 грудня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олехнович Марію Григорівну

19 грудня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Саванчук Тетяну Олексіївну

20 грудня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Шевченка Миколу Анатолійовича

22 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Новини відділу Держгеокадастру

До Дня Збройних Сил України PDF Друк
Середа, 06 грудня 2017, 11:38

Нехай живе козацький рід!
Йому в віках не буде переводу!
Час правнукам плекать свій родовід
І боронити землю та свободу!
   Чайка ручення 2  Військові традиції не вмирають, доки існує сам народ, доки розвиваються його збройні сили, доки існуватиме наша держава.
     З нагоди відзначення 6 грудня  Дня Збройних Сил України, до світлої зали районної бібліотеки були запрошені поважні та шановні гості, герої наших неспокійних днів: ветерани Великої Вітчизняної війни; учасники війни в Афганістані та учасники бойових дій в гарячих точках; і головні учасники зібрання, наші земляки – герої  АТО, справжні воїни української армії та патріоти, добровольці.
   Зі словами вітання до героїв свята звернувся Юрій Козоріз, перший  заступник голови райдержадміністрації  за високі показники в роботі, професіоналізм та з нагоди Дня Збройних Сил України, вручив нагороди та грошові заохочення: Надії Пухлій, головному спеціалісту відділення  комплектування Шполянського районного військового комісаріату; Вікторії Пилипенко, медичній сестрі Шполянської районної лікарні.
Вітали зі святом та вручали нагороди: голова Шполянської районної ради, Олександр Кузуб;  заступник голови Шполянської  ОТГ  Віталій Плетінь.


    В цей день наші земляки отримали заслужену відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції»:
Андрій Собєнніков, лейтенант запасу
Олег Говор, молодший сержант у відставці
Віктор Савчук, старший сержант запасу
Володимир Кульбачинський, старший солдат
Євгеній Маловічко, підполковник
Віктор Чайка, капітан
Ігор Осауленко, сержант
Віталій Різник, старший солдат
Констянтин Курінний, солдат
Сергій Васильченко, солдат
     У  виступі військового комісара Шполянського районного військового комісара Євгенія Маловічка прозвучали слова подяки, за достойну службу у лавах Збройних Сил України наших земляків, збереження миру над нашими головами. І відмітив, що першими в бій з ворогом вступили не волонтери і добровольці, яким також велике спасибі за підтримку, а солдати строкової служби,  та нагородив грамотою Черкаського обласного військового комісаріату капітана Віктора Чайку.
Пісенні вітання звучали у виконанні чоловічого вокального квартету Шполянського районного Будинку культури «Срібна підкова» у складі Василя Третяка, Анатолія Берестецького, Юрія Чорноуса, Євгенія Лисенка «За гетьманську булаву», «Наша Галя». Солістка Будинку школяра заспівала «Пісню на добро», юна Ірина Начос подарувала пісню «Чарівниця осінь».
На закінчення зустрічі прозвучала пісня «Нам є що захищати» у виконанні колективу «Срібна підкова».служ народу україни астльченкро 34567оєнкомат жінка DSCN1740 пацани 37ГОЛОна перша  зіалі 1 збсил

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За інформацією Ніни Кравченко, методиста районної бібліотеки