Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Плахотнюк Світлану Михайлівну

6 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Кошового Олега Миколайовича

7 грудня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Слюсар Валентину Якимівну

12 грудня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Мар' яш Олену Анатоліївну

13 грудня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Бакалину Любов Олексіївну

14 грудня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Бойка Станіслава Миколайовича

16 грудня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Карапіді Юрія Володимировича

16 грудня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Кравченка Дмитра Вікторовича

19 грудня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олехнович Марію Григорівну

19 грудня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Саванчук Тетяну Олексіївну

20 грудня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Шевченка Миколу Анатолійовича

22 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Новини відділу Держгеокадастру

«Про підтримку розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів в Черкаській області» PDF Друк
Середа, 06 грудня 2017, 11:51

 зерніть уагуЗ метою створення необхідних організаційних, правових та фінансових передумов для розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів 13.09.2017 року Урядом схвалено Концепцію розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської  кооперації на 2018-2020 роки, метою якої є стимулювання розвитку фермерських господарств сімейних фермерських, особистих селянських господарств та сільськогосподарської кооперації.
   Проектом Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» на підтримку малих фермерських господарств та створених ними сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів передбачено видатки державного бюджету в обсязі 1 млрд.гривень.

  Розвиток кооперативного руху на селі – є одним із напрямків реалізації Стратегії розвитку Черкаської області до 2020 року. Також розроблена та діє обласна програма підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на період до 2020 року.
  Рішенням обласної ради від 23.12.2016 № 11-2/VII «Про обласний бюджет на 2017 рік» на реалізацію заходів зазначеної Програми виділено кошти з обласного бюджету в обсязі 1 млн. 466 тис.грн., з них 256 тис.грн. – на проект «Створення регіонального навчально-практичного Центру розвитку багатофункціональних кооперативів», та 1 млн. 210 тис.грн. – на підтримку діючих та подальшого створення нових кооперативів.
  Сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи сприяють збуту продукції, виробленої селянами та надають жителям сільських територій широкий спектр послуг, необхідних для селян.
  В області упроваджено проект «Створення регіонального навчально-практичного Центру розвитку багатофункціональних кооперативів», який фінансувався Європейським Союзом у рамках грантової програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» та Черкаською обласною радою за програмою підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Черкаській області на період до 2020 року»(загальна вартість проекту 617 тис.євро). Мета проекту – популяризація кооперативного руху в Черкаській області та формування сприятливого середовища для створення та сталого розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.