Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як давно Ви проживаєте у Вашому населеному пункті?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Плахотнюк Світлану Михайлівну

6 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Кошового Олега Миколайовича

7 грудня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Слюсар Валентину Якимівну

12 грудня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Мар' яш Олену Анатоліївну

13 грудня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Бакалину Любов Олексіївну

14 грудня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Бойка Станіслава Миколайовича

16 грудня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Карапіді Юрія Володимировича

16 грудня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Кравченка Дмитра Вікторовича

19 грудня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олехнович Марію Григорівну

19 грудня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Саванчук Тетяну Олексіївну

20 грудня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Шевченка Миколу Анатолійовича

22 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Новини відділу Держгеокадастру

Дев”ять нагород на рахунку наших юних боксерів PDF Друк
Середа, 06 грудня 2017, 14:58

бокс атутіне  2-3 грудня 2017 року в місті Ватутіне проходив ІІ Всеукраїнський турнір з боксу серед дітей та молоді під гаслом "Спорт проти війни", в якому взяло участь 168 юних боксерів з різних областей України.

  Серед них і 12 вихованців Матусівської ДЮСШ. Переможцями цього турніру в своїх вагових категоріях стали Крижній Артем, Дробіт Владислав, Кошовий Олександр, чотири других місця в своїх вагових категоріях зайняли Шевченко Святослав, Васільченко Євген, Пахолко Богдан, Коровін Євген та третє місце в своїх вагових категоріях посіли Ветушко Олександр і Муравйов Ростислав.
   В загальному підсумку вихованці повернулись додому з дев”ятьма нагородами.

  Готував команду до турніру тренер-викладач відділення боксу Матусівської ДЮСШ Віктор Назаренко.
Юні спортсмени та їх наставник щиро дякують за неодноразову фінансову підтримку батькам та ПП Носуличу А.П., ПП Кукурузі І.М., ПП Плахотнюку В.Л., ПП Данілову С.О., ФОП Олексюку О.М. .

 

 

 

  За інформацією директора Матусівської ДЮСШ Надії Стеценко