Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Ваш професійний статус:
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Стеценка Бориса Павловича

13 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Берестового Григорія Івановича

13 лютого

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Черевка Олександра Вікторовича

18 лютого

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Качан Наталію Георгіївну

18 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Броварську Любов Павлівну

19 лютого

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Зданевича Володимира Флоріновича

20 лютого

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Руденко Тетяну Миколаївну

20 лютого

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Терницю Анну Вікторівну

21 лютого

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олеан Світлану Миколаївну

22 лютого

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Іллюк Євгенію Володимирівну

25 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Кравченка Сергія Володимировича

26 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Ланяк Надію Григорівну

27 лютого

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Берестецького Анатолія Дмитровича

28 лютого

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!


Новини відділу Держгеокадастру

НА ШПОЛЯНЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ PDF Друк
Четвер, 07 грудня 2017, 12:31

Рудас 5678  Працівники органів місцевого самоврядування – це ті люди, від яких щоденно залежить життя міста, села чи району. Тож тих, хто працює за покликанням серця привітали сьогодні, 7 грудня 2017 року, з професійним святом.   

  У залі засідань районної ради відбулись урочистості, в яких взяли участь депутати районної ради, сільські голови, секретарі сільських рад, ветерани органів місцевого самоврядування, працівники виконавчого апарату районної державної адміністрації та інші.

DSCN1792залзал райради колісничак

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Весь зал сяяв усмішками працівників, які сьогодні відзначають професійне свято. Саме ці люди щоденно працюють, аби Шполянщина ставала кращою й була комфортною для життя та ведення бізнесу.
підмогильна нгшDSCN1790козоріз

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Після своєрідного пісенного епіграфу свята – виступу директора Сигнаївської дитячої музичної школи імені Івана Шульги – Ірини Підмогильної, яка виконала пісню „Моя країна”– присутніх привітав перший заступник голови Шполянської райдержадміністрації Юрій Козоріз, який зазначив, що нині Президент і Уряд ретельну увагу приділяє питанням посилення процесу децентралізації і вже сьогодні, в умовах дії цієї реформи, органи самоврядування демонструють свою ефективність.
Юрій Олексійович також наголосив на тому, що саме працівники місцевого самоврядування є дієвим інструментом реалізації інтересів територіальних громад, які наділені відповідними повноваженнями. Перший заступник голови райдержадміністрації подякував винуватцям свята за самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад Шполянського району, в ім’я розквіту України, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті та побажав, щоб і надалі професійність і досвід працівників органів місцевого самоврядування, а також їх творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяли розбудові Шполянського краю.
бойко  залі і журака DSCN1819люди2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Окрім того, посадовець виконав відповідальну і почесну місію: вручив „Відзнаки за заслуги в професійній діяльності” сільському голові Лебедина – Олексію Рудасу, голові села Лип”янка – Сергію Іщенку та Тетяні Діденко – сільському голові села Веселий Кут.
За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, зразкове виконання посадових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди Дня місцевого самоврядування почесні грамоти районної державної адміністрації, іменні годинники та подарунки були вручені тим, хто наполегливо і добросовісно ставиться до виконання своїх обов’язків, оправдовуючи довіру виборців, працюючи в ім’я розвитку України.
  Серед нагороджених: Тетяна Кравченко - секретар виконкому сільської ради с. Мар’янівка, Надія Кишінько - секретар виконкому сільської ради с. Надточаївка, Любов Броварська– секретар Матусівської об”єднаної сільської територіальної громади, Наталія Колісник– сільський голова с. Капустине.
  наші троє 34567шпиця мстурпшгщж

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Також під час урочистостей слова привітань звучали і від заступника голови районної державної адміністрації, голови профспілки Шполянського райкому профспілки працівників державних установ – Ольги Шпиці.
По завершенню виступу Ольга Іванівна вручила почесні грамоти обкому профспілки працівників державних установ – секретарю сільської ради с. Терешки – Наталії Скляр, голові с.Надточаївка – Миколі Шевченку та подяки Шполянського райкому профспілки і грошові премії за сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, активну профспілкову роботу та з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні касиру-рахівнику Іскрянської сільської ради – Зінаїді Різник, Тамарі Кушнір - касиру-рахівнику Надточаївської сільської ради та Валентині Шульзі - головному бухгалтеру районної ради.
мино  і кузуб DSCN1820люди3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Привітав працівників органів місцевого самоврядування і голова районної організації ветеранів війни і праці Володимир Пустовіт та вручив голові районної ради Олександру Кузубу і всьому депутатському корпусу районної ради подяку ветеранської організації за сприяння у вирішенні всіх актуальних для людей поважного віку, питань.
Святковий настрій учасникам урочистого зібрання створювали найкращі народні аматори та художні колективи району.

лісапед 4567пісня цукенг