Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Шевченка Миколу Анатолійовича

22 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Квітку Оксану Василівну

2 січня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Остапчука Миколу Івановича

2 січня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Запісецького Андрія Миколайовича

2 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Петрова Ігоря Івановича

3 січня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Козоріза Юрія Олексійовича

4 січня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Дубину Івана Михайловича

4 січня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Олійника Анатолія Володимировича

8 січня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Колісника Василя Васильовича

13 січня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Плетіня Віталія Володимировича

30 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Новини відділу Держгеокадастру

Прекрасні ювілеї у поважних жителів Шполянщини PDF Друк
Середа, 10 січня 2018, 14:35

 Наш славний край шанує досвід і мудрість своїх довгожителів, а керівники району продовжують хорошу традицію вітати своїх земляків з нагоди їх мудрих ювілеїв. 

Зазначимо, що нині на Шполянщині проживає понад 100 людей, яким з Божого благословення у 2018 році виповниться 90, 95, 100 і більше років.
іскреношпицялозуаткатроє

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Саме ці шполяни зберігають у пам’яті ланцюжок подій цілої епохи та можуть поділитись цими спогадами не тільки зі своїми ровесниками, а й передати їх наступним поколінням.

  Тож кожна подібна зустріч є справжнім святом, а турбота про них - наш святий обов”язок, - зазначила на шляху до ювілярів заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця, яка разом з головою районної ветеранської організації Володимиром Пустовітом, заручившись підтримкою очільника району Володимира Потапенка, вже на старті 2018-го побували на гостині в чотирьох таких земляків.
асилькі   А саме, 4 січня 2018 року, 90 – ту зиму в своєму житті зустріла жителька Василькова Ірина Григорівна Торба. І хоча іменинниця, за станом здоров”я, була змушена переїхати до доньки в Білу Церкву, представники влади району віднайшли можливість і передали квіти, подарунок та грошову допомогу іменинниці через її невістку – Тамару Дмитрівну.
  А вже наступного дня, 5 січня 2018 року, Ольга Іванівна та Володимир Минович мали за честь особисто вітати ще одну 90-річну землячку Ніну Антонівну Титаренко із Іскреного.
лозуаткакапустинешпиця

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  День 7 січня 2018 року став ювілейним для жителя Лозуватки Василя Прокоповича Ковбаси. 80-й січень завітав до іменинника не з „пустими руками”, а подарував тепле спілкування із родиною та керівниками району.
  Не менш душевною та теплою стала зустріч заступника голови райдержадміністрації та голови районної ветеранської організації і з Анастасією Степанівною Лузан із Капустиного, якій 8 січня 2018 року виповнилось 95 – ть.
 капустинеоднаіскреноодна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Вручаючи подарунки, Ольга Шпиця та Володимир Пустовіт щиро вітали іменинників із прекрасними життєвими датами та дякували за стійкість духу, жагу до життя, які є прикладом для наслідування. Адже пройшовши через роки Голодомору, Другої Світової війни, ювіляри залишаться сповненими сил та енергії, передають свої знання, багатий життєвий досвід молоді.

  Тож, здоров’я Вам, дорогі і шановані ювіляри, а ще побажання зустріти в такому ж здоров’ї, як мінімім, 100-річні ювілеї.