Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як Ви оцінюєте роботу влади в умовах кризи?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Шевченка Миколу Анатолійовича

22 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Квітку Оксану Василівну

2 січня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Остапчука Миколу Івановича

2 січня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Запісецького Андрія Миколайовича

2 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Петрова Ігоря Івановича

3 січня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Козоріза Юрія Олексійовича

4 січня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Дубину Івана Михайловича

4 січня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Олійника Анатолія Володимировича

8 січня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Колісника Василя Васильовича

13 січня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Плетіня Віталія Володимировича

30 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Новини відділу Держгеокадастру

Володимир Потапенко: „Україна була і залишається осередком міцних сільськогосподарських традицій. Відтак люди, які працюють у цій сфері на благо рідного краю заслуговують на слова вдячності” PDF Друк
П'ятниця, 12 січня 2018, 07:17

DSCN2277доє 11 січня 2018 року в залі засідань Шполянської районної ради зібрався колектив районної державної адміністрації та управління агропромислового розвитку райдержадміністрації аби подякувати за сумлінну працю та всіляку підтримку і допомогу жителям Шполянщини одному з найуспішніших сільгосптоваровиробників нашого району - директору СТОВ „Агрофірма „Вись” с. Матусів - Василю Івановичу Варенику.
  Як зазначив голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко, саме від успішної роботи працівників сільського господарства залежить добробут жителів нашого краю та динаміка розвитку району.


DSC 0021людDSC 0022люди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Отож, аби засвідчити повагу та вдячність Василю Івановичу, очільник району Володимир Потапенко вручив сільгосптоваровиробнику відразу три нагороди. Серед них : іменний годинник і відзнаки „За заслуги в професійній діяльності” та „За активну участь у соціально – економічному розвитку району”.
 DSCN2297троє Теплими оплесками вітали Василя Івановича в районній державній адміністрації. Щирі слова вдячності почув нагороджений і від голови села Веселий Кут, на території якого здіснює свою професійну діяльність господарство „Агрофірма „Вись. Тетяна Діденко засвідчила щиру вдячність Василю Івановичу за багаторічну співпрацю та вручила квіти.

  Насамкінець зустрічі голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко від імені всіх присутніх подякував Василю Івановичу за старання і працю та побажав натхнення.
„Ви подяку заслужили!- зазначив керівник району. Тож нехай Ваше життя буде щасливим. Бажаю нових перемог і не здаватися перед будь – яким новим, і не завжди легким, завданням”.