Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як давно Ви проживаєте у Вашому населеному пункті?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Стеценка Бориса Павловича

13 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Берестового Григорія Івановича

13 лютого

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Черевка Олександра Вікторовича

18 лютого

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Качан Наталію Георгіївну

18 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Броварську Любов Павлівну

19 лютого

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Зданевича Володимира Флоріновича

20 лютого

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Руденко Тетяну Миколаївну

20 лютого

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Терницю Анну Вікторівну

21 лютого

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олеан Світлану Миколаївну

22 лютого

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Іллюк Євгенію Володимирівну

25 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Кравченка Сергія Володимировича

26 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Ланяк Надію Григорівну

27 лютого

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Берестецького Анатолія Дмитровича

28 лютого

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!


Новини відділу Держгеокадастру

Щирі вітання і шана ювілярам PDF Друк
Вівторок, 13 лютого 2018, 09:47

DSC 0035учбойдій  Поважний та мудрий дев’яностоп”ятирічний ювілей прилетів 10 лютого 2018 року до жителя Шполи Трифона Яковича Шмалія - учасника бойових дій, інваліда Другої світової війни, ветерана праці.

  З ювілейним Днем народження поважну та знану в районі людину привітали керівник апарату Шполянської райдержадміністрації Любов Бакалина та голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт.
  І до сьогодні, сивочолий ветеран, понад пережите, понад усі труднощі, які випадали йому на долю, нелегку працю у післявоєнні роки, пам’ятає ціну Перемоги.

 На зміну босоногому дитинству Трифона Яковича прийшла, обпалена війною, юність. Разом з однолітками був вивезений на роботи до Німеччини і лише після звільнення Червоною Армією, повернувшись на Батьківщину, відразу вступив в ряди діючої армії. Тож довелося ювіляру пройти і фронтовими дорогами.

DSCN0105асилькі  Чимало життєвих випробувань довелося пережити і ювілярці з Василькова – Олександрі Олексіївні Литус, якій 9 лютого 2018 року виповнилось – 90. Вона стала учасником багатьох подій на нашій землі, прожила важке життя. З молодих років не покладаючи рук працювала. Зазнала і голодні й холодні роки, пережила війну. Стала свідком становлення незалежної України. Доля готувала їй складні випробування, але щира і глибока любов до землі, до рідних та ближніх допомогла їй вижити і досягти 90-річного ювілею. Засвідчити шану та повагу іменинниці завітали Володимир Пустовіт – голова ветеранської організації Шполянщини та та землевпорядник Васильківської сільської ради – Тетяна Кичата. Гості вручили Олександрі Олексіївні квіти, подарунок, матеріальну допомогу та побажали ще довгих років життя при доброму здоров”ї та світлій пам”яті.
   В очах цієї жінки жевріє невичерпна життєва мудрість, струджені руки – немов літописи трудової буденщини на селі, а в кожній зморшці – немов викарбовано історію радощів та печалей роду.
Таємниця довголіття пані Катерини проста. Вона радить не цуратися праці, жити з молитвою та щирою вірою в Бога, любов’ю до людей. Все решта упродовж долі обов’язково додасться.

    12 лютого 2018 року з побажаннями міцного козацького здоров”я, щоб життя стелило лише щасливі дороги, а небо і надалі прихилялося благословенням, родинним теплом та благополуччям представники районної влади завітали і до Бориса Павловича Стеценка зі Шполи.   

DSC 0043стеценко Чудову людину, відповідального спеціаліста і невтомного оптиміста перший заступник голови Шполянської райдержадміністрації Юрій Козоріз та голова ветеранської організації району Володимир Пустовіт цього дня привітали із 70-м ювілейним днем народження.
  Історія життя Бориса Павловича надихає та слугує гарним прикладом для наслідування. Десятки років іменинник віддав праці на посаді агронома в кількох господарствах району. Згодом працював головним агрономом управління агропромислового розвитку, а потім обіймав посаду заступника начальника управління АПК та заступника голови районної державної адміністрації.
   І сьогодні йдуть до Бориса Павловича за порадою та вклоняються за сумлінну працю на рідній землі, за розвиток району, за життя, сповнене любові й добра, за мудрість і знання, які передає своїм нащадкам.
  Тож гості побажали імениннику ще довгих щасливих років життя у гарному здоров’ї, теплому родинному колі та вручили квіти і подарунок.