Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Ваш професійний статус:
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Стеценка Бориса Павловича

13 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Берестового Григорія Івановича

13 лютого

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Черевка Олександра Вікторовича

18 лютого

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Качан Наталію Георгіївну

18 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Броварську Любов Павлівну

19 лютого

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Зданевича Володимира Флоріновича

20 лютого

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Руденко Тетяну Миколаївну

20 лютого

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Терницю Анну Вікторівну

21 лютого

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олеан Світлану Миколаївну

22 лютого

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Іллюк Євгенію Володимирівну

25 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Кравченка Сергія Володимировича

26 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Ланяк Надію Григорівну

27 лютого

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Берестецького Анатолія Дмитровича

28 лютого

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!


Новини відділу Держгеокадастру

З СИНІВСЬКИМ ПОКЛОНОМ, СЛОВАМИ ПОДЯКИ ТА МАТЕРІАЛЬНОЮ ДОПОМОГОЮ - ДО РОДИН ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ-„АФГАНЦІВ” PDF Друк
Вівторок, 13 лютого 2018, 15:08


DSCN01151 13 лютого 2018 року перший заступник голови Шполянської райдержадміністрації Юрій Козоріз, голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану ( воїнів – інтернаціоналістів) Сергій Міцкевич, виконуючий обов”язки начальника відділу Шполянського райвійськкомату - Віктор Чайка та учасники бойових дій на території інших держав - Павло Вербівський і Олександр Танцюра, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виводу військ з Республіки Афганістан, відвідали сім’ї загиблих воїнів-афганців.

DSCN011720DSCN01223

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           Хвилюючими були зустрічі з батьками, у котрих до цього часу не загоїлися душевні рани. Зі сльозами на очах вони дякували за увагу та пам"ять про їх полеглих синів.
 Під час спілкування  Юрій Козоріз вкотре подякував батькам за виховання справжніх синів України та наголосив на важливості пам"ятати про афганську війну, про мужність усіх поколінь українців, хто виконував свій військовий обов"язок, хто боронив і боронить рубежі України. Також Юрій Олексійович поцікавився життєвими справами батьків воїнів – афганців, поговорив про проблеми, які хвилюють людей, і які знаходяться в компетентності районної влади, а також вручив матеріальну допомогу, передбачену районною програмою „Турбота” та висловив моральну підтримку. Традиційно, батьки загиблих отримали продуктові набори від ТМ "Жайвір".
  Можна лише уявити, як боляче було не дочекатись своїх синів з чужої війни їх матерям та батькам. Ми схиляємо голови перед Аллою Максимівною Лущай, Миколою Семеновичем Козиром, Степаном Харитоновичем Кравченком. Ми пам’ятаємо про подвиг Ваших синів, шануємо і бережемо їх світлу пам"ять та пам”ять батьків і матерів, що так  і не дочекавшись своїх синів додому - відійшли у вічність.