Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як давно Ви проживаєте у Вашому населеному пункті?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Стеценка Бориса Павловича

13 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Берестового Григорія Івановича

13 лютого

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Черевка Олександра Вікторовича

18 лютого

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Качан Наталію Георгіївну

18 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Броварську Любов Павлівну

19 лютого

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Зданевича Володимира Флоріновича

20 лютого

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Руденко Тетяну Миколаївну

20 лютого

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Терницю Анну Вікторівну

21 лютого

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олеан Світлану Миколаївну

22 лютого

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Іллюк Євгенію Володимирівну

25 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Кравченка Сергія Володимировича

26 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Ланяк Надію Григорівну

27 лютого

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Берестецького Анатолія Дмитровича

28 лютого

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!


Новини відділу Держгеокадастру

Шполянське районне управління юстиції повідомляє: PDF Друк
Четвер, 06 лютого 2014, 06:34

Департаментом освіти і науки Черкаської облдержадміністрації та Головним управлінням юстиції у Черкаській області проводиться конкурс серед учнів загальноосвітніх шкіл та спеціалізованих навчальних закладів міста Черкаси та Черкаської області «Знавці права» в період з 1 лютого по 1 травня 2014 року (І тур відбірковий – 13 березня 2014 року, ІІ тур – 4 квітня 2014 року та 18 квітня 2014 року співбесіда). 

Відповідно до вищевказаного наказу Шполянським районним управлінням юстиції спільно з відділом освіти райдержадміністрації 13 березня 2014 року о 12.00 в приміщенні методкабінету відділу освіти райдержадміністрації буде проведено І тур конкурсу «Знавці права». 
І тур конкурсу проводиться шляхом надання письмових відповідей на питання з правової тематики, які сформовані у білети.
У даному конкурсі можуть брати участь лише учні 11 класів загальноосвітніх шкіл та учні ІІІ курсів спеціалізованих учбових закладів міста та Шполянського району.
Заявки щодо участі у конкурсі приймаються відділом освіти райдержадміністрації до 26 лютого 2014 року, бланки заявок можна отримати у відділі освіти або Шполянському районному управлінні юстиції.
Детальні умови конкурсу можна дізнатись у заступників директорів шкіл з виховної роботи, в управлінні юстиції за тел. 52455 та на веб-сайті райдержадміністрації на сторінці Шполянського районного управління юстиції.