Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як давно Ви проживаєте у Вашому населеному пункті?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Стеценка Бориса Павловича

13 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Берестового Григорія Івановича

13 лютого

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Черевка Олександра Вікторовича

18 лютого

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Качан Наталію Георгіївну

18 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Броварську Любов Павлівну

19 лютого

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Зданевича Володимира Флоріновича

20 лютого

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Руденко Тетяну Миколаївну

20 лютого

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Терницю Анну Вікторівну

21 лютого

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олеан Світлану Миколаївну

22 лютого

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Іллюк Євгенію Володимирівну

25 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Кравченка Сергія Володимировича

26 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Ланяк Надію Григорівну

27 лютого

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Берестецького Анатолія Дмитровича

28 лютого

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!


Новини відділу Держгеокадастру

Громадська рада
«Співпраця влади та громадськості є запорукою безпеки в районі», - перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз
Понеділок, 05 лютого 2018, 07:03

 юра 567890   Днями в Шполянській РДА відбулася чергова зустріч учасників АТО та членів іх сімей, цього разу за ініціативи голови Громадської ради при Шполянській  райдержадміністрації Ігоря Зачепи з фахівцем громадської організації  «Черкаський правозахисний центр» Русланом Герасимовим, щодо надання правової та психологічної допомоги представникам відповідної категорії.

Читати повністю
 
Подяка від Громадської ради районному керівництву
Вівторок, 26 грудня 2017, 12:37

    24 грудня 2017 року  з нагоди відзначення 80-річчя від дня народження борця за незалежність України, одного з лідерів українського правозахисного руху, Героя України В'ячеслава Чорновола відбулась поїздка делегації з Шполянщини до садиби-музею в село Вільхівець Звенигородського району.
    В складі делегації, яка приїхала вшанувати нашого земляка, людину, яка пробудила Україну були:голова Шполянської РДА В. М. Потапенко, голова районної ради О.М. Козуб, заступгик голови РДА О.М.Шпиця, начальник відділу культури і туризму Шполянської РДА А. І. Лозовий, представники громадськості шанувальники В.М.Чорновола. Серед тих, хто приїхав до садиби музею були і перші рухівці, зокрема, С. М. Мазурик, В.Л. Слюсар, С.М.Бондар.

Читати повністю
 
Протокол № 5 зборів засідання Громадської ради при Шполянській РДА від 22.09.2017
Вівторок, 26 вересня 2017, 07:30

завантажити

 
Звернення Громадської ради
Понеділок, 10 липня 2017, 11:06

завантажити

 
Протокол зборів Громадської ради від 06.07.2017 року
Понеділок, 10 липня 2017, 11:03

завантажити

 


Сторінка 1 з 12