Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як Ви оцінюєте роботу влади в умовах кризи?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Шевченко Оксану Василівну

30 травня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Зайця Сергія Петровича

31 травня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Мазур Наталію Миколаївну

2 червня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Голуб Оксану Олександрівну

6 червня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Глову Галину Василівну

7 червня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Барбаша Михайла Анатолійовича

8 червня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Бурбак Тетяну Валеріївну

11 червня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Білецького Сергія Михайловича

11 червня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Лазюк Людмилу Миколаївну

13 червня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Ракітіна Анатолія Петровича

15 червня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Колос Галину Юріївну

20 червня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Романенка Ігоря Івановича

23 червня

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Пустовіта Володимира Миновича

25 червня

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!


Новини відділу Держгеокадастру

Громадська рада
Протокол зборів Громадської ради від 06 березня 2017 року
Четвер, 15 червня 2017, 07:35

завантажити

 
Подорожуємо і пізнаємо світ
Середа, 31 травня 2017, 07:47

 

 

 

1шампТуризм і краєзнавство, є важливим пунктом в роботі навчальних закладів. Вони дають виняткову можливість дітям і молоді на власні очі побачити красу рідної землі, познайомитися з історією, культурою, традиціями свого народу.   Для учнів кожна подорож – це своєрідне відкриття, яке збагачує духовно, виховує національні почуття, сприяє розвитку національної свідомості.

 

Саме тому членами громадської ради, що діє при Шполянській райдержадміністрації, було прийнято рішення організувати екскурсію вихованцямШполянської спецшколи - інтернату до Національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка», землі, яку сходив Тарас малими, босими ногами.

Читати повністю
 
ОГОЛОШЕННЯ
Середа, 31 травня 2017, 06:50

01.06.2017 року о 15.00 годині  відбудеться засідання громадської ради при Шполянській адміністрації в сесійній залі районної ради.

 
ОГОЛОШЕННЯ
П'ятниця, 03 березня 2017, 13:34

6  березня 2017 року о 14.30 годині в залі засідань районної ради відбудеться засідання Громадської ради при Шполянській райдержадміністрації

 
ПЛАН РОБОТИ Громадської ради при Шполянській районній державній адміністрації на 2017 рік
П'ятниця, 24 лютого 2017, 07:51

завантажити

 


Сторінка 1 з 11