Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

ПОТАПЕНКА ВОЛОДИМИРА МИКОЛАЙОВИЧА

5 серпня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Кучковську Людмилу Миколаївну

5 серпня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Вареника Василя Івановича

7 серпня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Скляр Наталію Дмитрівну

10 серпня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Криворучко Тетяну Василівну

11 серпня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Брусліновського Івана Михайловича

17 серпня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Бурлаку Олександра Юрійовича

20 серпня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Колотила Володимира Олександровича

21 серпня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Лобачеву Варвару Андріївну

23 серпня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Бакуменка Івана Дмитровича

28 серпня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Пипу Анатолія Михайловича

29 серпня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Гребенюченка Сергія Володимировича

31 серпня

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Новини відділу Держгеокадастру

Громадська рада
Звернення Громадської ради
Понеділок, 10 липня 2017, 11:06

завантажити

 
Протокол зборів Громадської ради від 06.07.2017 року
Понеділок, 10 липня 2017, 11:03

завантажити

 
Оголошення
Вівторок, 04 липня 2017, 07:38

     06 липня 2017 року 0 14.30 годині в залі засідань районної ради відбудеться засідання Громадської ради при Шполянській райдержадміністрації, на порядку денному:

1. Земельна реформа: "Зняття мораторію на продаж земель сфільськогосподарського призначення та урядовий законопроект щодо обігу земель сільськогосподарського призначення";

2. Розвиток агропромислового комплексу. Створення сприятливих умов для успішного господарювання малих сільськогосподарських товаровиробників;

3. Різне.

 

 

 
Протокол зборів Громадської ради від 06 березня 2017 року
Четвер, 15 червня 2017, 07:35

завантажити

 
Подорожуємо і пізнаємо світ
Середа, 31 травня 2017, 07:47

 

 

 

1шампТуризм і краєзнавство, є важливим пунктом в роботі навчальних закладів. Вони дають виняткову можливість дітям і молоді на власні очі побачити красу рідної землі, познайомитися з історією, культурою, традиціями свого народу.   Для учнів кожна подорож – це своєрідне відкриття, яке збагачує духовно, виховує національні почуття, сприяє розвитку національної свідомості.

 

Саме тому членами громадської ради, що діє при Шполянській райдержадміністрації, було прийнято рішення організувати екскурсію вихованцямШполянської спецшколи - інтернату до Національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка», землі, яку сходив Тарас малими, босими ногами.

Читати повністю
 


Сторінка 1 з 11