Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як давно Ви проживаєте у Вашому населеному пункті?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Шевченка Миколу Анатолійовича

22 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Квітку Оксану Василівну

2 січня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Остапчука Миколу Івановича

2 січня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Запісецького Андрія Миколайовича

2 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Петрова Ігоря Івановича

3 січня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Козоріза Юрія Олексійовича

4 січня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Дубину Івана Михайловича

4 січня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Олійника Анатолія Володимировича

8 січня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Колісника Василя Васильовича

13 січня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Плетіня Віталія Володимировича

30 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Новини відділу Держгеокадастру

Керівництво районної ради
Понеділок, 23 листопада 2015, 05:59

SAMголоарн   Кузуб Олександр Миколайович народився 23 березня 1969 р. в с. Матусів. З 1990 року по 1991 рік працював головним бухгалтером Шполянського МПМК-2. Потім, в період з 1991 р. по 1993 р. працював в ВБФ "Інта" на посаді головного бухгалтера. В період з 1993 р. по 2008 р. Олександр Миколайович працював в Шполянській державній податковій інспекції на посадах від інспектора до начальника відділу оподаткування фізичних осіб. В 2003 році, без відриву від виробництва, закінчив навчання в Тернопільській академії народного господарства по спеціальності "Облік і аудит". З 2008 р. по 2012 рр. працював на посаді провідного економіста Безбалансового відділення №17 м. Шпола Філії "Відділення Промінвестбанку в м. Черкаси". З 2014 р. працював фахівцем з нормативно-довідкової інформації Товариства з обмеженою відповідальністю "ЛНЗ". Вступивши до політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Черкащани" та очоливши виборчу кампанію в районі, Олександр Миколайович розробив вірну тактику проведення виборчих перегонів – і його політична сила отримала переконливу перемогу на місцевих виборах 2015 року. В тому ж таки 2015 р. він був обраний на найвищу посаду місцевого самоврядування в районі – Головою Шполянської районної ради.

 

SAMзаступ    Татарина Лідія Миколаївна народилася 17 жовтня 1954 р. в с. Матусів. Після закінчення Матусівської середньої школи №1 в 1971 р. працювала в дитячому садочку місцевого колгоспу. В 1972 році вступила до Полтавського Державного педагогічного інституту ім. В.Г.Короленка, який закінчила у 1976 році за спеціальністю вчитель з кваліфікацією вчитель математики. З 1976 року по 1979 рік працювала учителем математики Кустолівської середньої школи Новосанжарського району Полтавської області. З лютого 1980 р. Лідія Миколаївна працює в Матусівському НВК І-ІІІ ступенів №2 вихователем групи продовженого дня та вчителем математики, з 1985 року заступником директора з навчально-виховної роботи, а з 1987 року по 2011 рік, разом 24 роки, Лідія Миколаївна працювала директором Матусівського НВК І-ІІІ ступенів №2. З 2011 р. Лідія Миколаївна за власним бажанням переведена на посаду учителя математики Матусівського НВК І-ІІІ ступенів №2. В листопаді 2015 року Лідія Миколаївна переважною більшістю голосів депутатів обрана заступником голови Шполянської районної ради, де вона працює на благо територіальної громади Шполянщини та втілює в життя свої сміливі задуми та плани.