Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Ваш професійний статус:
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Шевченка Миколу Анатолійовича

22 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Квітку Оксану Василівну

2 січня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Остапчука Миколу Івановича

2 січня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Запісецького Андрія Миколайовича

2 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Петрова Ігоря Івановича

3 січня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Козоріза Юрія Олексійовича

4 січня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Дубину Івана Михайловича

4 січня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Олійника Анатолія Володимировича

8 січня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Колісника Василя Васильовича

13 січня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Плетіня Віталія Володимировича

30 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Новини відділу Держгеокадастру

Про порядок доставляння обов'язкових примірників документів Із змінами і доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України
Вівторок, 17 вересня 2013, 13:29

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 10 травня 2002 р. N 608
Київ
Про порядок доставляння обов'язкових примірників документів
Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України

від 27 червня 2003 року N 978,
 від 17 вересня 2003 року N 1479,
від 24 березня 2004 року N 387,
 від 30 листопада 2005 року N 1128,
 від 9 квітня 2008 року N 341,
від 8 грудня 2009 року N 1321
З метою здійснення бібліографічного та статистичного обліку, забезпечення відповідального збереження видань, аудіо-, візуальної, аудіовізуальної продукції, поповнення національного інформаційного фонду Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Затвердити переліки одержувачів обов'язкового безоплатного примірника видань і аудіо-, візуальної, аудіовізуальної продукції України згідно з додатками 1 і 2.
2. Державному комітетові зв'язку та інформатизації забезпечити приймання обов'язкових примірників видань, аудіо-, візуальної, аудіовізуальної продукції рекомендованими бандеролями з відміткою "обов'язковий примірник" і доставляння одержувачам, переліки яких затверджені цією постановою.
Плату за пересилання таких відправлень справляти відповідно до діючих тарифів на послуги поштового зв'язку.
3. Взяти до відома, що при Національній бібліотеці імені В. І. Вернадського буде створено Державний центр комплектування бібліотек обов'язковим платним примірником документів.
4. Визнати такими, що втратили чинність:
постанову Кабінету Міністрів України від 6 липня 1992 р. N 376 "Про впорядкування розсилки контрольних примірників творів друку";
постанову Кабінету Міністрів України від 27 червня 1998 р. N 967 "Про внесення доповнення до постанови Кабінету Міністрів України від 6 липня 1992 р. N 376" (Офіційний вісник України, 1998 р., N 26, ст. 945);
постанову Кабінету Міністрів України від 31 березня 1999 р. N 499 "Про доповнення додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 6 липня 1992 р. N 376" (Офіційний вісник України, 1999 р., N 13, ст. 528).

завантажити