Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Ваш професійний статус:
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Шевченка Миколу Анатолійовича

22 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Квітку Оксану Василівну

2 січня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Остапчука Миколу Івановича

2 січня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Запісецького Андрія Миколайовича

2 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Петрова Ігоря Івановича

3 січня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Козоріза Юрія Олексійовича

4 січня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Дубину Івана Михайловича

4 січня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Олійника Анатолія Володимировича

8 січня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Колісника Василя Васильовича

13 січня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Плетіня Віталія Володимировича

30 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Новини відділу Держгеокадастру

 

Сектор інспектування у Шполянському районі Смілянської об'єднаної державної фінансової інспекції

 

На виконання Указу Президента України «Про Положення про Державну фінансову інспекцію України», Контрольно-ревізійне управління у Черкаській області (КРУ) реорганізовано у Державну фінансову інспекцію в Черкаській області (ДФІ).
У рамках реорганізації проведено зміни у структурі ДФІ в Черкаській області. Так, у складі Держфінінспекції утворено 6 структурних підрозділів.
Наказом Державної фінансової інспекції України від 19.01.2012 за погодженням із Міністром фінансів України начальником Державної фінансової інспекції в Черкаській області призначено Поспєлова О.В.
Обласна інспекція знаходиться за адресою: 18000, м.Черкаси, вул.Смілянська, 120/1, тел.(0472) 63-07-74.

Організатором і першим керівником контрольно-ревізійного відділу у Шполянському районі був Кравченко Олександр Григорович.
Основним завданням Відділу є здійснення державного фінансового контролю за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, правильністю визначення потреби в бюджетних коштах та взяття зобов'язань, ефективним використанням коштів і майна, станом і достовірністю бухгалтерського обліку і фінансової звітності в місцевих органах виконавчої влади, в органах місцевого самоврядування, в інших бюджетних установах і у суб'єктів господарювання державного сектору економіки, а також на підприємствах і в організаціях, які отримують (отримували в періоді, який перевіряється) кошти з бюджетів усіх рівнів та державних фондів, або використовують (використовували у періоді, який перевіряється) державне чи комунальне майно, виконанням місцевих бюджетів, розроблення пропозицій щодо усунення виявлених недоліків і порушень та запобігання їм у подальшому.

Розміщений контрольно-ревізійний відділ у будівлі Дочірнього Підприємства Державної Акціонерної Компанії «Хліб України» «Шполянський елеватор».

nachalnik_kru_Shevchenko

З 2007 року очолює відділ  Шевченко Ігор Віталійович, який до цього перебував на посаді його заступника., а перед цим працював старшим контролером-ревізором відділу. Цьому в свою чергу передувала робота на посаді головного бухгалтера відділу культури Шполянської райдержадміністрації. Знає І. Шевченко і ціну фізичної праці, адже під час навчання в ВУЗі він працював водієм.

Сьогодні на плечі Ігоря Віталійовича покладені найважливіші завдання, адже він здійснює керівництво роботою підрозділу та несе персональну відповідальність за виконання покладених на нього завдань та здійснення ним своїх функцій; забезпечує планування та організацію контрольно-ревізійної роботи відділу. Приймає рішення про проведення контрольних заходів, формує склад ревізійних груп, призначає їх керівників, затверджує програми проведення контрольних заходів.

Не в характері цього чоловіка працювати абияк, тож висока працездатність, старанність, організаторські здібності молодого керівника, діловий підхід до вирішення будь-яких питань дозволили за порівняно недовгий період підвищити ефективність роботи відділу.

 

Досвідченим помічником начальника контрольно-ревізійного відділу у Шполянському районі є його заступник Бугайов Ю. В., його ревізорський досвід почався ще в далекому 1981 році, коли він був призначений старшим контролером-ревізором КРУ Мінфіну УРСР.

На добре слово заслуговують такі працівники як Тимчак Людмила Іванівна, Павлюк Світлана Олександрівна, Ткаченко Клавдія Григорівна, які на протязі не одного року старанно виконують свої посадові обов’язки.

 

pratcivnuku_kru

 

Помітною є робота головного спеціаліста відділу Ткаченко Наталії Василівни, яка за незначний час стала надійним помічником відділу.

spetcialistu_kru

Завжди поряд з ревізорами водій відділу Василик Борис Михайлович, який вміє правильно і швидко оцінювати дорожню обстановку, передбачати її можливі зміни, попереджати складні ситуації, а при можливості - уникнути їх, адже від майстерності Бориса Михайловича залежать і життя працівників-ревізорів, які часто перебувають у дорозі.