Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як давно Ви проживаєте у Вашому населеному пункті?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Стеценка Бориса Павловича

13 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Берестового Григорія Івановича

13 лютого

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Черевка Олександра Вікторовича

18 лютого

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Качан Наталію Георгіївну

18 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Броварську Любов Павлівну

19 лютого

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Зданевича Володимира Флоріновича

20 лютого

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Руденко Тетяну Миколаївну

20 лютого

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Терницю Анну Вікторівну

21 лютого

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олеан Світлану Миколаївну

22 лютого

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Іллюк Євгенію Володимирівну

25 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Кравченка Сергія Володимировича

26 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Ланяк Надію Григорівну

27 лютого

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Берестецького Анатолія Дмитровича

28 лютого

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!


Новини відділу Держгеокадастру

Промисловість

                           ПрАТ “ШПОЛЯНСЬКИЙ ЗАВОД ПРОДТОВАРІВ”

    Приватне акціонерне товариство «Шполянський завод продтоварів» — провідне підприємство з переробки сільськогосподарської сировини та випуску продуктів харчування на Черкащині.zavod_prodtovariv1

Свою історію Підприємство розпочало 1944 року під назвою «Шполянський державний млин». Понад 30 років тривав період становлення — Підприємство росло, змінювало назви, об'єднувалося, і 1978 року остаточно сформувалося під назвою «Шполянський завод продтоварів». В 1994 році, у відповідності до нових ринкових перетворень, трудовий колектив приватизував завод.

Серед результатів діяльності Підприємства за останні роки слід відзначити формування міцної матеріально-технічної бази, проведену реконструкцію і будівництво нових виробничих цехів, зокрема харчоконцентратного, ковбасного, кондитерського, борошномельного, круп`яного, олійножирового та виробництва соняшникової маси. Нині в десяти цехах виробляється понад 150 видів продукції.

У своїй роботі спеціалісти орієнтуються на розширення та реконструкцію діючих виробництв, технічне переоснащення та модернізацію застарілого обладнання, введення в дію нових технологій та розширення асортименту.

Значна увага приділяється якості та конкурентоспроможності продукції. Вона здебільшого виготовляється з місцевої сировини. Спеціалісти Підприємства дбають про розробку нових видів продукції.zavod_prodtovariv3

Підприємство має підсобне господарство, яке нещодавно змінило свій статус і тепер називається дочірнє підприємство «ОтАВа». Воно надає допомогу сільськогосподарським виробникам у проведенні весняно-польових робіт, таким чином забезпечуючи собі сировинну базу, оскільки однією із складових постачання виробництва є давальницька сировина.

Готова продукція реалізується через мережу фірмових магазинів та магазинів оптового продажу в м. Шпола, дилерів в обласних центрах, а також через фірми та підприємців в різних містах України.

Стабільний режим роботи акціонерного товариства дає змогу вчасно виплачувати працівникам заробітну плату, сплачувати податки до бюджету.

Значна увага приділяється соціальним аспектам розвитку підприємства, зокрема навчанню і підвищенню кваліфікації перспективної молоді і спеціалістів, наданню матеріальної допомоги пенсіонерам, ветеранам війни і праці, підшефній школі, дитсадку та дитячому табору відпочинку.

Трудовий колектив, який сьогодні налічує понад 300 осіб, має свої традиції. Так, уже протягом 18 років тут щорічно проводять традиційні вогники, організовують екскурсії до різних міст України, а на свята запрошують художні колективи та артистів.

На підприємстві створено умови для високопродуктивної праці — працює їдальня, де відпускають страви за пільговими цінами, забудовано вулицю із зручними котеджами для працівників заводу.

Багаторічний досвід роботи, уміння знаходити спільну мову з людьми, професіоналізм, цілеспрямованість і вболівання за справу допомагають керівникам акціонерного товариства з честю виходити із складної економічної ситуації сьогодення.

 

За сумлінну працю підприємство відзначено рядом почесних відзнак. Зокрема: за збереження та розвиток інтелектуально-кадрового потенціалу підприємства в період перехідної економіки завод удостоєно міжнародної нагороди «ЕРТСМЕЙКЕР» (1998 рік). Таку ж нагороду підприємству вручено й 2000 року — за динамку і прогрес економічного розвитку в умовах посткризової економіки.

А в 2000 році рішенням міжнародного відкритого Рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» підприємство відзначено дипломом  — за розширення асортименту високоякісної продукції.

У 2001 році завод був нагороджений Національним рейтингом «Краща торгова марка».

У жовтні 2003 року ЗАТ «Шполянський завод продтоварів» став переможцем дегустаційного конкурсу, що проходив в межах Національного Рейтингу «Краща торгова марка України» за козинак із кунжуту з родзинками, ірис вершковий «Люкс», майонез «Провансаль Шполянський» та чіпси «Золотисті з беконом».

А 2006 року рішенням міжнародного відкритого Рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» підприємство відзначено дипломом — за розширення асортименту високоякісної продукції.

 

Торгову марку «Жайвір» було засновано у 2001 році з ініціативи керівництва підприємства, яке усвідомило важливість позиціонування власної продукції, створення відповідного образу і ідеї високої якості, яка асоціюється з екологічно чистою сільськогосподарською Шполянщиною, що знаходиться в самому Центрі України. Розробники торгової марки «Жайвір» особливу увагу приділяють формуванню лояльності споживачів, як запоруці зростання кінцевого попиту і, як наслідок, — збільшення обсягів реалізації продукції. Про якість продукції можуть свідчити нагороди отримані ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» та зростаюча кількість дилерів підприємства.

 

«Шполянський Хлібзавод»

В 1980 році закінчено будівництво і введено в роботу «Шполянський Хлібокомбінат». З 15 січня 1996 року «Шполянський Хлібокомбінат» перетворено на державне підприємство «Шполянський Хлібокомбінат». В цьому ж році підприємство було приватизовано і створено відкрите акціонерне товариство «Шполянський Хлібокомбінат».

Після декількох перепродаж підприємство отримало назву СТОВ «Агроспілка» ВП «Шполянський Хлібзавод», директор підприємства – Матіка Ігор Іванович.   
СТОВ «Агроспілка» ВП «Шполянський Хлібзавод» виробляє хлібобулочні вироби, близько 30-ти найменувань для споживачів Черкаської області і частково Кіровоградської та Київської областей. Чисельність працівників складає близько 200 осіб.


ДП ДАК «Хліб України» Шполянський елеватор»


      Шполянський елеватор створений в 1929 році на базі підприємства «Союз заготзерно». Його місткість становила 1 тис. тонн.
В 1929 році збудована також станція для чистки і відвантаження сочевиці. Місткість старого елеватора зросла до 6 тис. тонн.

elevator1

В повоєнний період в 1947 році розпочалося будівництво дерев’яних складів, навісів та сапеток для кукурудзи. В 1950 році зводилися типові зерносклади з верхніми та нижниці прохідними галереями, норіями, авторозвантажувачами та іншими пристроями механізації. В 1960 році збудований та зданий в експлуатацію кукурудзо-калібрувальний цех та сушарки СКП продуктивністю 1500 тонн калібрового насіння на сезон. В 1971 році збудований та зданий в експлуатацію новий корпус елеватора місткістю 51,2 тис. тонн.

elevator2

Елеватор розміщений біля залізничної станції «Шпола» Одеської залізниці, має під’їзні колії.
За період існування підприємства, керівництво здійснювали: Валенціонок Володимир Іванович (1944-1949); Зачепа Олександр Ілліч (1949-1959); Письменний Олексій Омелянович (1959-1984); Папушой Володимир Олександрович (1984-1985); Сабадаш Микола Андрійович (1985-2006); Карапіді Юрій Володимирович (з 2006 року і по даний час).

elevator3

      Місткість сучасного елеватора: 1. зернова – 71,9 тис. тонн; 2. насіннєсховище – 6,4 тис. тонн; склади тарних вантажів – 6,4 тис. тонн. Сушильна господарства складається з зернових сушарок ДСП-32, СКП-6(8), ЗСПЖ-8, К4-УСА та «Україна-50». У виробництві задіяні: автомобілерозвантажувачі, зернонавантажувачі, вагове господарство (авто ваги та залізничні ваги), газове господарство з ГРП, газопроводами, газовою котельнею, транспортний цех з автопарком, тепловозом, зерновим та буряковим комбайнами. Для переробки власної сировини існує млин продуктивністю 1 т в годину по зерну. Об’єкти невиробничого призначення: інженерно-лабораторний корпус, клуб на 175 посадових місць, побутові приміщення з душовими та кімнатами відпочинку, їдальня на 50 місць, підсобне господарство із свинарником та пташником, тепловозне депо.

elevator4
      Підприємство на даний час займається прийманням, сушкою, очисткою та відвантаженням зернових культур, сушкою, обмолотом та калібруванням насіння кукурудзи. Джерела надходження зерна (пшениця, ячмінь, горох, гречка, жито, овес, соя, ріпак, насіння соняшнику та кукурудза) – СТОВи, фермерські господарства, сільгосппідприємства, фірми та фізичні особи Шполянського, Смілянського, Звенигородського, Катернопільського районів Черкаської області та Ново миргородський район Кіровоградської області.

elevator5
      Турбуючись про здоров’я людей, на підприємстві працює медичний профілакторій, кардіологічний та стоматологічний кабінети.

elevator6

 

karapidi-ju-v

 

 

МШполянський завод запасних частин (філія ВАТ «Метровагонмаш»)

 

 

      Шполянський завод запасних частин (філія ВАТ “Метровагонмаш») – одне з найприбутковіших та найуспішніших підприємств міста та  Шполянського району, яке не просто виробляє та реалізує  якісну продукцію, а  й сприяє розвитку   всього  міста.


Шполянський завод запасних частин заснований в 1967 році як філія Митищенського машинобудівного заводу,
м. Митищі Московської області, згідно з наказом міністра автомобільної промисловості (№ 330 від 23 вересня 1967 року), з метою забезпечити випуск запасних частин для Митищенського машинобудівного заводу.
Перша продукція була випущена на заводі у вересні 1968 року. А вже у 1973 році її річний обсяг складав 1,2 млн. російських рублів.

zapchasti1
       Розвиток підприємства набирав обертів. У 1988 році  було завершено будівництво цеху з виготовлення товарів народного споживання – причепів до легкових автомобілів, які мали великий попит  серед  населення. Після завершення спорудження на базі будівельної дільниці була утворена організація ПМК-257.

zapchasti4
Значний внесок заводу здійснено в будівництво у м. Шпола. Так, споруджено житлові будинки по вул. Жовтневій і В. Котика, за дольової участі побудовані чотири житлових будинки по вул. Леніна (один з них знаходиться біля території заводу), два – по вул. Піонерській, один – по вул. Таранця. Споруджено трансформаторну підстанцію ТП-110/35/10КВ для постачання електроенергії в м. Шпола і села району.

zapchasti3


       Характер  виробництва Шполянського заводу запасних частин серійний та  багатономенклатурний. Здебільшого, це  запасні частини до вагонів метрополітену та залічничного транспорту. Це  і  гальмівні системи, гасителі коливань, запасні частини до вагонів метрополітену та рейкових автобусів; різноманітні вузли та деталі для автосамоскидного виробництва: гідроциліндри, вузли для самоскидів, гідророзподілювачі.

zapchasti9
       В  2007 році Шполянський завод запасних частин відзначив своє 40-річчя
від дня свого заснування. За 40 років історії заводу його виробництво переживало підйоми і спади. Cаме з 2007 року завод пережив своє “друге народження», відродивши своє виробництво.
Нині – це велике потужне підприємство,  де налічується близько 420 працюючих.      
       Для розвитку соціальної сфери на заводі було здійснено чимало. Так, вже другий рік поспіль для усіх працівників заводу функціонує їдальня, кафе «Метро», магазин.

zapchasti6
       Щоранку та по закінченню робочого дня працівники  підприємства доставляються на роботу та додому службовим транспортом. І  не лише по місту проходить його маршрут,  а й в найближчі села – Кримки, Водяне, Васильків,  Топильна та інші.
       Дбають на Шполянському заводі запасних частин і про здоров’я працюючих. З метою запобігання профзахворювань,  профілактики вірусних захворювань  та надання консультацій на підприємстві працюють два терапевти. В перспективі – спорудження профілакторію.
       З 2007 року на підприємстві діє навчально-виробниий центр. Його головне завдання – підбір, підготовка та забезпечення виробництва кваліфікованими робітниками-верстатниками. В другій половині 2007 року  проведено перший етап ліцензування його діяльності. Отримання ліцензії на право надання освітніх послуг у сфері професійно-технічної освіти дало можливість присвоювати випускникам центру робітничі професії за різними спеціальностями та видавати їм свідоцтва державного зразка. На заводі була запроваджена індивідуальна форма навчання кваліфікованих робітників, яка згодом добре себе зарекомендувала. Вона зручна тим, що дає можливість підібрати учня для підготовки його за необхідною професією та на конкретне робоче місце. 
       Щоб молодь закріплювалась на підприємстві, а її тут трудиться близько 30%( віком до 35 років),  на Шполянському заводі запасних частин дбають про її дозвілля.                                                                                                            
      Створено футбольну команду «Метровагонмаш-ЗЗЧ», яка вже в цьому році здобула кубок Шполянського району. Закінчується спорудження спортивних майданчиків.
       Аби велика заводська сім’я мала свій хліб на столі, аби забезпечити  заводську їдальню  необхідними, екологічно чистими продуктами харчування, на Шполянському заводі запасних частин створено окреме підсобне господарство, підприємством орендовані землі та ставок, де вирощуються сільськогосподарські культури, зернові та розводиться риба. Створена й зона відпочинку для працівників заводу.


       На території заводу є теплиця, такий собі «город під накриттям», як його називають працівники теплиці, де вирощуються овочеві культури для потреб заводської їдальні, пасіка.
       Для підвищення ефективності  виробництва та для оптимізації роботи нещодавно створено два нових відділи: комерційний відділ та конструкторське бюро. Завдання новоутвореного конструкторського бюро полягає в розробці складних креслень та технологічних процесів  виробництва.
       Комерційний відділ створено на базі структурних підрозділів «відділу матеріально-технічного забезпечення» та «відділу реалізації і зовнішньоекономічних  зв’язків». Працівники комерційного відділу  займатимуться  аналізом існуючих мереж збуту та постачання, оперативним укладанням договорів з постачальниками, реалізацією виготовленої продукції та вирішенням комерційних питань підприємства.      

 

 

 

 

ТОВ «Шполянська меблева фабрика»


Шполянська меблева фабрика була заснована в 1929 році на розі вулиць Вокзальна (нині - Леніна) і Приютській (нині - Піонерська). Вона була побудована на території складу лісоматеріалів, який був розламаний. Спочатку був побудований дерев’яний корпус довжиною 40 м і шириною 12 м, який і став базою для майбутнього підприємства. вся територія фабрики була обнесена дерев’яним забором.

Будівництво фабрики було зроблено з метою забезпечення роботою безробітних жителів м. Шполи.
Засновником фабрики ф її першим директором став Млієвський Єфим Зіновійович, головним інженером – Соловей Арон Маркович. Працювало в той час на підприємстві 20 робітників. В цей період фабрика належала д Київського тресту. Сировина була привозна, доставка проводилася кіньми, основним постачальником сировини було Закарпаття.
На фабриці в той час було 2 дільниці: машинно-заготівельна і збиральна. В кожній дільниці стояло по дві вогневі печі, в збиральній дільниці клеєварка для столярного клею. Основною продукцією були: рахівниці, промоканні преса, табуретки, діжки, колеса до возів, дерев’яні столи для населення. Меблі в той час не оздоблювалися.
Електроенергією фабрику постачала міська електростанція.
Після 1936 року фабрика спеціалізувалася на виготовлені шкільних парт, які оздоблювалися вручну масляними фарбами. Цю продукцію поставляли по всій Україні.

В 1947 році на фабриці працювало 120 робітників. В тому ж році вперше був виконаний план: колективом фабрики було виготовлено 50 аудиторних столів.
За виконання державного плану колектив фабрики вперше був премійований республіканською премією. В 1957 році почалась перебудова виробництва. Дерев’яні, напіврозвалені будівлі замінювались цегляними.
Все це робилось, не зупиняючи виробництво, виконуючи план. Перебудова розпочалась із збиральної дільниці, за нею було збудовано ремонтно-механічну дільницю, пізніше – машинно-заготівельну, клеїльно-облицювальну та склад для готової продукції. До роботи залучались всі робітники фабрики, оскільки всі роботи велись господарським методом.
В цей період фабрику підключили під державну лінію енергозабезпечення.
В 1976 році на фабриці був впроваджений новий матеріал оздоблення – поліефірний лак. В 60-80-х роках підприємство виготовляло меблі із ДСП з використанням натуральної деревини, а саме столи письмові, тумбочки, шафи. Було удосконалено сушильне господарство та деревообробка. В 1983 році було закінчено будівництво адміністративно-побутового корпусу. Закінчено новий облицювальний цех.

За період з 1977 по 1984 роки фабрику неодноразово було нагороджено перехідним Червоним Прапором, премійовано на республіканському рівні. В 1994 році Шполянська меблева фабрика була реорганізована в Колективне виробничо-торгове підприємство «Шполянська меблева фабрика».
Підприємство спеціалізується на виготовленні корпусних меблів. В її асортимент входять: столи письмові одно і двотумбові, стіл-тумба обідня, столи аудиторні, набори корпусних меблів, набори меблів для вітальні. Також приймаються замовлення на виготовлення спеціальних меблевих та столярних виробів. Для кращої реалізації продукції та збільшення прибутків на території фабрики в 1922 році відкрито магазин «Наш дім», в якому реалізується продукція Шполянської меблевої фабрики та споріднених підприємств області.

З 2003 року фабрика працює стабільно. При цьому в процесі виробництва використовуються нові сировини та матеріали, застосовуються нові технології. Щороку фабрика технічно переоснащується – закуповується нове обладнання, техніка, енергозберігаючі технології та інше. За останні роки підприємство збільшило товарний випуск в порівняльних цінах. На підприємстві є пилорама, сушка, фірмовий меблевий магазин, декілька виробничих цехів та дільниць.
Підприємство на пресах гарячого обігріву виконує роботи по шпонуванню ДСП, ДВП та ін. натуральним шпоном дуба, бука, вільхи, ясена, гріха та ін., працює технологія по дальшому обробітку (обрізка, поклейка кромки, шліфовка тощо); на пресу гарячого обігріву виготовляє гнутоклеєнні елементи фанери (спинки і сидіння стільців, ламелів, інших вузлів та елементів); виготовляє метало каркаси та готові вироби з них (шкільні парти, стільці, табурети, столи для ресторанів та їдалень, стільці офісні і барні, м’які кухонні кутки, дошкільні столики та стільчики, панцерні ліжка тощо); виготовляє корпусні меблі з ламінату та МДФ (кухні, столові, спальні, ліжка, жилі кімнати, офісні меблі, спеціалізовані меблі для санаторіїв, дитячих оздоровчих таборів, закладів освіти і охорони здоров’я тощо); виготовляє деталі та вузли з точеними елементами з масивної деревини.
З 2006 року КВТП «Шполянська меблева фабрика» була реорганізована у Товариство з обмеженою відповідальністю «Шполянська меблева фабрика».

produkciya-meblevoyi-fabruku
Підприємство виготовляє та пропонує широкий асортимент меблів, які були представлені на різних вітчизняних та міжнародних виставках. Меблі цього підприємства завжди прикрасять оселю, офіс чи шкільну кімнату, створять в них комфорт, затишок та гарний настрій.
Приємно, що на сьогодні можливості Шполянської меблевої фабрики дозволяють виготовляти меблі у найкоротші терміни  на індивідуальні замовлення. Для постійних клієнтів тут існують особливі пільгові умови.
Фабрика також забезпечує і доставку меблів. Для дилерів та торгових представників існують знижки цін та відстрочка оплати.

 

 

 

ВАТ «Шполянський молокозавод»


ПАТ «Шполянський молокозавод» було створено у 1944 році під назвою «Шполянський молокозавод» з підпорядкуванням Київському тресту маслосироробної промисловості УРСР. В 1952 році його було перейменовано в Заготконтору і передано в підпорядкованість молочноконсервного комбінату управління «Союзконсервмолоко» Міністерства м'ясо-молочної промисловості УРСР. Нині очолює підприємство Дяченко Василь Володимирович.

З 1986 року за наказом № 39 від 16.12.1985 року Шполянський молочний завод підпорядкувався Черкаському виробничому об’єднанню молочної промисловості, а з 1993 року – Відкритому акціонерному товариству виробничо-комерційного підприємства «Черкасимолоко».

adminbudunok-molokozavodu
ВАТ «Шполянський молокозавод» було створене у зв’язку з реорганізацією ВАТ ВКП «Черкасимолоко» шляхом поділу згідно рішення загальних зборів акціонерів ВАТ ВКП «Черкасимолоко» від 29 квітня 1999 року.
Протягом останніх десяти років завод реконструюється в рамках дії програми розвитку підприємства.
Основним предметом діяльності ВАТ «Шполянський молокозавод» є заготівля, придбання, переробка та реалізація як через оптову, так і через роздрібну торгівлю різноманітної молочної сировини та продукції, спеціалізується на виробництві та експорті суміші рослинно-вершкової та вершкового масла.

nova-gazova-zapravka-molokozavodu
На даний час на виробництві задіяно близько 160 працівників. За 2005-2008 роки створено 60 нових робочих місць. Середня заробітна плата складає 1492 грн. на місяць.
Підприємство заготовляє та переробляє близько 17,5 тис. тонн молока на рік. За 2008-2009 рр. облаштовано п’ять заготівельних пунктів по Черкаській області та Кіровоградській областях. У 2008 році на ВАТ «Шполянський молокозавод»  було запущено нову маслолінію, що дозволило збільшити обсяги виробництва, оновлено автопарк на 90% та переведено на газове обладнання. В цьому ж році розпочато будівництво АГНКС з метою суттєвого зменшення собівартості готової продукції.

prohidna-molokozavodu

Встановлено нові холодильні контейнера для зберігання готової продукції на 400 тонн. Розпочато реконструкцію незавершеного будівництва головного виробничого корпусу.

vurobnichiy-tceh-molokozavodu

 

 

 

 

 


Відкрите акціонерне товариство
“Шполянська швейна фабрика ім. Анатолія Лібовнера”

 

Шполянська швейна фабрика була заснована в 1964 році на базі промкомбінату місцевої промисловості.
Фабрика спеціалізувалася на пошитті курток чоловічих на ватині та ковдр ватяних, потужність фабрики становила 200 осіб, ручна праця перевищувала коефіцієнт механізованої праці.

shveyna1
З розвитком внутрішнього ринку та в необхідності створення нових робочих місць, в 1977 році було збудовано виробничо-адміністративний комплекс фабрики. При цьому проведена робота по механізації, автоматизації виробничих процесів, встановленню сучасного обладнання, що привело до мінімального застосування ручної праці та впровадження прогресивної технології виробництва. Таке переоснащення дало змогу розширити асортимент випуску пошиття літнього жіночого та дитячого одягу. Випуск готових виробів в рік сягав до 1 млн. штук.

В умовах переходу до ринкових відносин, починаючи з 1991 року фабрика працює на давальницькій сировині з іноземними фірмами Німеччини та Америки. Якість виробів стала відповідати сучасному рівню дизайну, підвищилась кваліфікація працівників, збільшився парк високопродуктивного обладнання. Така форма співробітництва дала змогу завантажити виробничі потужності, набути досвіду пошиву продукції, що відповідає світовим вимогам по якості.
Члени трудового колективу, в 1994 році викупили майно фабрики у фонді держмайна України, створили акціонерне товариство відкритого типу „Шполянська швейна фабрика”.

За вагомі досягнення в роботі швейного виробництва, фабрика в 2001 році була занесена до „Золотої книги ділової еліти України”, нагороджена дипломом та медаллю домінанта альманаху „Золота книга української еліти”.
В 2002 році колектив фабрики одностайно прийняв рішення перейменувати фабрику та присвоїти їй ім’я нині покійного голови правління Лібовнера А. Н., за його вагомий внесок в розвиток виробничих процесів.
Багато років вагомий трудовий внесок у виробництво внесли такі працівники як диспетчер Очеретяна Т. Л., начальник пошивочного цеху Сумцова Г. І., майстер розкрійного цеху Сівак Н. М., швачки Дубина Т. .К., Александрова Л. М., Марищук Л. М., Лимар Т. А., технік-електрик Ніжинський О. В..