Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Шевченка Миколу Анатолійовича

22 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Квітку Оксану Василівну

2 січня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Остапчука Миколу Івановича

2 січня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Запісецького Андрія Миколайовича

2 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Петрова Ігоря Івановича

3 січня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Козоріза Юрія Олексійовича

4 січня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Дубину Івана Михайловича

4 січня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Олійника Анатолія Володимировича

8 січня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Колісника Василя Васильовича

13 січня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Плетіня Віталія Володимировича

30 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Новини відділу Держгеокадастру

Новини Центру зайнятості
Профорієнтаційний турнір зі знання професій
Середа, 22 листопада 2017, 12:31

дітичительдітиплакати

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  В рамках профорієнтаційної акції «Випускник 2018» фахівцями Шполянського РЦЗ 13.11.2017 року для школярів міста було проведено виїзну акцію ЦЗ з використанням мобільного центру профорієнтації МЦПО. Учнівська молодь отримала інформацію про те, як не розгубитися в безмежному світі професій і обрати фах, який буде до вподоби та актуальним на сучасного ринку праці. 

Читати повністю
 
Компенсація роботодавцю єдиного внеску – допомога у створенні нового робочого місця
Середа, 22 листопада 2017, 12:12

слюсар  Роботодавці є найважливішими партнерами служби зайнятості. Про це завжди пам’ятають в Шполянському РЦЗ.

  Адже роботодавець створює нові робочі місця і тим самим надає впевненість в майбутньому для населення. Тому й служба зайнятості насамперед роботодавців інформує про шукачів роботи, підшукує працівників.
  В районній службі зайнятості зареєстровано 396 роботодавців, які мають від одного і більше найманих працівників. З переважною більшістю налагоджена тісна співпраця по наданню соціальних послуг.
  30 травня 2013 року набув чинності «Порядок компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». За цей період даною послугою скористались 32 роботодавці, які працевлаштували 58 безробітних громадян

Читати повністю
 
Профорієнтаційний захід завітав у село Лебедин
Вівторок, 14 листопада 2017, 06:45

PICT0003аа Традиційно Шполянським районним центром зайнятості в жовтні-грудні проводиться акція «Випускник», головною метою якої є ознайомлення зі світом професій, створення сприятливих умов для забезпечення зайнятості молоді, її інтелектуального і духовного розвитку, задоволення потреби молоді в професійному самовизначенні і творчій самореалізації.

  Так, в рамках профорієнтаційної акції 02.11.2017 року для школярів трьох шкіл села Лебедин було влаштовано розважальну вікторину «Калейдоскоп професій». За допомогою цікавих завдань та профорієнтаційних інтерактивних ігор учнівська молодь спробувала перевірити свої знання про світ професій. Під час конкурсів діти рекламували, демонстрували та навіть вгадували різноманітні професії. Учасники команд, зарядившись гарним настроєм, ділилися позитивними емоціями з повним залом гостей та групами підтримки, які прибули з командами.

Читати повністю
 
Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру
Вівторок, 07 листопада 2017, 08:04

10.10.2017 044  Шполянським районним центром зайнятості приділяється значна увага проведенню громадських робіт як одного із важливих напрямів у системі державних гарантій забезпечення зайнятості працездатного населення та одночасного вирішення питань соціального розвитку громад. 

  Завдяки співпраці влади, служби зайнятості та роботодавців, до громадських та інших робіт тимчасового характеру в Шполянському районі за 10 місяців 2017 року залучено 695 шукачів роботи, в тому числі у громадських роботах, які здійснювались як на території місцевих сільрад, так і в місті Шпола, взяло участь 344 безробітних.
  Одним з постійних і надійних партнерів районного центру зайнятості є міське комунальне підприємство «Благоустрій». З початку 2017 року до громадських робіт залучено 107 безробітних для робіт по благоустрою території парку Слави, скверів, міських кладовищ та вулиць міста.

Читати повністю
 
Залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру – вдалий шлях тимчасового вирішення питань працевлаштування громадян
Вівторок, 10 жовтня 2017, 09:16

10.10.2017 003     Учасники таких робіт отримують можливість набути практичного досвіду, встановити нові соціальні контакти, завдяки яким можна знайти постійну роботу.
     Тривалий час співпрацює Шполянський районний центр зайнятості з сільськими та міською радами району у напрямку організації та проведення громадських робіт. Ці роботи дають позитивний результат як для безробітних, так і для населених пунктів, в котрих вони проживають. Адже завдяки проведенню громадських робіт у місті і селах району підтримуються чистота й порядок, розчищаються від порослі лісосмуги, утримуються в належному стані об’єкти соціальної сфери.

Читати повністю
 
Взаємовигідна співпраця
Вівторок, 10 жовтня 2017, 05:40

    9 жовтня 2017 року в приміщенні Шполянського РЦЗ фахівцями центру зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій для безробітних громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості щодо працевлаштування до ФОП Костянтина Слободіна із Кременчука на посаду швачки. 

 Перед присутніми виступила представник Шполянського відділення - технолог Наталія Кичата, яка розповіла про умови праці, оплату та особливості виробничого процесу.

Читати повністю
 
Допомога учасникам АТО
П'ятниця, 08 вересня 2017, 07:27

  Изобукенг  Законом України від 07.07.2016 № 1436-VIII ,,Про внесення змін до статті 14 Закону України ,,Про зайнятість населення” щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпечення її проведення” внесено зміни до статті 14 Закону України «Про зайнятість населення». Внесеними змінами до категорії громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню віднесено і учасників бойових дій, зазначених у пунктах 19 та 20 частини першої Закону України ,,Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”. Багато роботодавців району з розумінням ставляться до питання працевлаштування учасників АТО, одним з таких відповідальних роботодавців являється СФ «Деметра», під керівництвом Волинця Григорія Івановича.

Читати повністю
 
Тракторист – одна із затребуваних професій Шполянщини
П'ятниця, 01 вересня 2017, 11:33

   PICT0007Основним напрямом роботи Шполянського районного центру зайнятості, щодо забезпечення вимог економіки регіону та потреб роботодавців робітничими кадрами, залишається підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітних за актуальними на ринку праці професіями. Незважаючи на велику кількість різноманітних професій, актуальними залишаються робітничі спеціальності. Однією із затребуваних професій на Шполянщині є - тракторист. 

   Так, трьом безробітним Шполянського РЦЗ на замовлення роботодавців було організоване навчання на базі Городищенського навчального пункту ДПТНЗ Черкаського навчального центру Міністерства аграрної політики та продовольства України за професією тракторист-машиніст с/г виробництва.

Читати повністю
 
Робота для справжніх чоловіків
Середа, 02 серпня 2017, 06:49

   PICT0016 24 липня 2017 року в приміщенні Шполянського РЦЗ фахівцями центру зайнятості було проведено ярмарок вакансій для безробітних громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, для працевлаштування до 81 окремої аеромобільної бригади ВДВ м. Краматорська на посади механіків, водіїв, фельдшерів, санінструкторів, розвідників, гранатометників, навідників, стрільців.

Читати повністю
 
Проведено семінар
Четвер, 06 липня 2017, 06:43

     цз 29 червня 2017 року в Шполянському РЦЗ в рамках інспекційної кампанії з виявлення незадекларованої праці пройшов семінар спільно з органами влади та соціальними партнерами на тему: «Забезпечення рівних можливостей для працівників (у тому числі інвалідів) при прийнятті на роботу – позитивний імідж організації та сучасного керівника». На цьому заході був присутній головний  державний інспектор з питань праці Управління Держпраці у Черкаській області Кажукало В.В. В роботі семінару взяли участь представники 15 роботодавців району. Вони висвітлили практичні аспекти роботи щодо створення нових робочих місць, свої проблеми, досвід.
      Метою проведення даного заходу є поліпшення роботи щодо створення в районі  нових робочих місць шляхом реалізації державних цільових програм і інвестиційних проектів, у тому числі з використанням механізмів, передбачених Законом України «Про зайнятість населення». Також наголошувалося на семінарі на обов’язковому офіційному працевлаштуванні на робочі місця.

Читати повністю
 
Роботодавець запрошує на роботу
Понеділок, 12 червня 2017, 08:08

  Фото продтоари 002     06.06.2017 року в приміщенні Шполянського РЦЗ фахівцями центру зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій для безробітних громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, для працевлаштування до ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» на посади карамельників, операторів лінії у виробництві харчової продукції. Перед присутніми виступив генеральний директор Кошовий Олег Миколайович, який  розповів про умови праці, оплату праці, особливості виробничого процесу. На даному заході буди присутні 38 безробітних громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, які  взяли  участь в активному спілкуванні та обговоренні проблем, які для них являються найбільш важливими.

Читати повністю
 
Співпраця дає результати
Вівторок, 06 червня 2017, 07:41

 

       центрПрацівники Шполянського районного центру зайнятості постійно працюють в напрямку працевлаштування безробітних громадян шляхом створення додаткових робочих місць за рахунок компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску, організації стажування безпосередньо на робочих місцях, проведення навчання безробітних осіб під замовлення роботодавця, підбором кваліфікованих кадрів, працевлаштуванням інвалідів, а також проведення для безробітних осіб громадських та інших робіт тимчасового характеру тощо.

       Так, за січень-травень 2017 року трьом роботодавцям району компенсовано витрати по сплаті єдиного соціального внеску за 5 працевлаштованих осіб на нові робочі місця.

Читати повністю
 
День відкритих дверей центру зайнятості
Понеділок, 24 квітня 2017, 06:12

 PICT0035    Допомогти школярам розібратися у сучасному світі професій та зробити виважений вибір майбутнього професійного шляху, донести інформацію щодо послуг служби зайнятості – ось головна мета профорієнтаційних заходів. Такий захід, а саме , День відкритих дверей центру зайнятості, відбувся для учнів 9 –х  класів Шполянської ЗОШ №1.
  Провідний фахівець центру зайнятості Плосконос Олена провела екскурсію приміщенням та ознайомила з професіями, що актуальні на сучасному ринку праці, акцентувала їхню увагу на важливості правильного вибору професії, ознайомила з професіографічним путівником, розповіла про навчальні заклади області та побували в секторі взаємодії з роботодавцями.

Читати повністю
 
Партнерство з роботодавцями дає вагомі результати
Вівторок, 28 березня 2017, 07:16

PICT0017        Працівники Шполянського районного центру зайнятості постійно працюють  в напрямку працевлаштування безробітних громадян шляхом створення додаткових робочих місць за рахунок компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску, організації стажування безпосередньо на робочих місцях, проведення навчання безробітних осіб під замовлення роботодавця, підбором кваліфікованих кадрів, працевлаштуванням інвалідів, а також  проведення для безробітних осіб громадських та інших робіт тимчасового характеру тощо.
Так, за 1 квартал 2017 року  1 роботодавцю району компенсовано  витрати по сплаті єдиного соціального внеску за 1 безробітного.
Районний центр зайнятості не тільки ініціює проведення робіт, що мають суспільно-корисну  спрямованість, а й веде активну політику  у фінансуванні оплати праці безробітних, які працюють на таких роботах шляхом співпраці з органами місцевого самоврядування, яких налічується 28  в районі. Чимало добрих справ зроблено в таких селах, як Лип’янка, Соболівка, Станіславчик, Скотареве, Мар’янівка, Надточаївка, Матусів. Наведено порядок при в’їздах в населені пункти, в парках, скверах, кладовищах. Загалом за квартал залучено до їх проведення 83 безробітних осіб.

Читати повністю
 
Як не розгубитися в безмежному світі професій
Понеділок, 27 лютого 2017, 09:02

     PIC іол Шлях до самовизначення кожної людини розпочинається зі шкільної парти. Для того щоб допомогти дітям розібратися в світі професій, розповісти про проблеми, пов’язані з вибором професії, підготувати підростаюче покоління до життя та праці,  зробити перший зважений крок у виборі майбутньої професії на допомогу прийшли фахівці  Шполянського районного центру зайнятості, які  нещодавно провели для учнів 9,11 класів Сигнаївського НВК  профорієнтаційний урок.
   Впродовж заходу школярі отримали інформацію про світ професій, вимоги та особливості сучасного ринку праці, ознайомилися з формулою вдалого професійного вибору «хочу-можу-треба».

Читати повністю
 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  5 


Сторінка 1 з 5