Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Ваш професійний статус:
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Шевченка Миколу Анатолійовича

22 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Квітку Оксану Василівну

2 січня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Остапчука Миколу Івановича

2 січня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Запісецького Андрія Миколайовича

2 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Петрова Ігоря Івановича

3 січня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Козоріза Юрія Олексійовича

4 січня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Дубину Івана Михайловича

4 січня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Олійника Анатолія Володимировича

8 січня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Колісника Василя Васильовича

13 січня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Плетіня Віталія Володимировича

30 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Новини відділу Держгеокадастру

Районний військкомат

На території Шполянського району Київської області був створений Шполянський районний військовий комісаріат Черкаської області. Наказ Київського обласного військового комісара № 8від 1.11.1943 р. Шполянський районний військовий комісаріат було передано до підпорядкування Черкаському обласному військовому комісару. 

У різні роки військовий комісаріат очолювали військові комісари: Фальков Тихон Антонович 1943 р. - 1946р, Білоусов Петро Іванович. 1946р.-1955р., Герман Мстислав Леонідович 1955р.- 1963р., Фіохін Іван Іванович 1963р.-1974р., Пісчанний Юрій Гаврилович 1974р.-1981р., Столяр Микола Іванович 1981р.-1988р., Усик Яків Якович 1988р.- 1992р., Павлов Олександр Андрійович 1992р.-1998р.,Канюка Андрій Владіславович 1998р.-1999р., Береза Віталій Анатолійович 1999р.-2007р., Найко Андрій Петрович 2007р.-2010р. З 2010  по лютий 2015 року військовий комісаріат очолював Дорошенко Віктор Дмитрович.
З      2017  року районним комісаром призначений
                                             
 Головними завданнями Шполянського військового   комісаріату   є   підготовка   та проведення мобілізації в районі, підготовка молоді до військової служби, проведення призову на військову службу, забезпечення соціального і правового захисту військовослужбовців,   ветеранів   війни, пенсіонерів з числа військовослужбовців Збройних Сил та членів їх сімей, здійснення інших заходів в районі з питань оборони відповідно до законодавства. 
 
    За час існування Шполянського військового комісаріату до лав Збройних Сил було призвано понад 25 тис. юнаків. В роки Великої Вітчизняної війни на фронти військкоматом було відправлено понад 7,5 тис. громадян на захист нашої держави. За мужність і відвагу, виявлені в роки Великої Вітчизняної війни 11 шполянам присвоєно звання Героя Радянського Союзу, а 1021 чоловік відзначено бойовими нагородами. Під час Чорнобильської катастрофи військкоматом було призвано 284 військовозабовязаних для ліквідації наслідків цієї катастрофи.
rayviyskovat_3
 
rayviyskovat2