Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як Ви оцінюєте роботу влади в умовах кризи?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Шевченка Миколу Анатолійовича

22 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Квітку Оксану Василівну

2 січня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Остапчука Миколу Івановича

2 січня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Запісецького Андрія Миколайовича

2 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Петрова Ігоря Івановича

3 січня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Козоріза Юрія Олексійовича

4 січня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Дубину Івана Михайловича

4 січня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Олійника Анатолія Володимировича

8 січня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Колісника Василя Васильовича

13 січня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Плетіня Віталія Володимировича

30 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Новини відділу Держгеокадастру

Про забезпечення протипожежного захисту місць збирання та переробки, зберігання врожаю 2016 року
П'ятниця, 03 червня 2016, 06:16

ШПОЛЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
02.06.2016 № 198


Про забезпечення протипожежного захисту
місць збирання та переробки, зберігання
врожаю 2016 року

Керуючись п. 11 ст. 16. “Про місцеві державні адміністрації”, Кодексом цивільного захисту України:


1. Затвердити план заходів щодо забезпечення протипожежного захисту місць збирання та переробки, зберігання врожаю 2016 року (далі – план заходів), що додається.
2. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації, рекомендувати інспекції державного технічного нагляду, філії ПАТ Державного підприємства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Шполянський елеватор», ПАТ “Сигнаївський комбінат хлібопродуктів”, філії «Шполянський райавтодор ДП Черкаський облавтодор» ПАТ ДАК Автомобільні дороги України ”(далі – філія «Шполянський райавтодор»), ПАТ АТП-17150, ПАТ “Черкасиобленерго Шполянський РЕМ”, керівникам сільгосппідприємств, фермерських господарств забезпечити у встановлені терміни виконання плану заходів та про проведену роботу інформувати до 30.08.2016 Шполянський районний відділ Управління ДСНС у Черкаській області (далі - Шполянський РВ УДСНС), якому подати узагальнену інформацію голові райдержадміністрації до 15.09.2016.
3. Шполянському ВП Смілянського ВП ГУ НП України у Черкаській області спільно з управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації вжити заходів щодо недопущення на період до кінця жнив руху автотранспорту без іскрогасників по внутрішньогосподарських шляхах поблизу хлібних масивів, не задіяного у збиранні врожаю.
4. Рекомендувати цеху телекомунікаційних послуг № 19 ПАТ „Укртелеком” на період збирання врожаю з червня по жовтень 2016 року встановити контроль за роботою діючих телефонів протипожежних формувань сільгосппідприємств району та пожежних команд. У разі відсутності телефонів, за замовленням керівників сільгосппідприємств району встановлювати їх відповідно до чинного законодавства.
5. Рекомендувати редакціям газет “Шполянські вісті”, «Шполяночка +», районному телерадіомовленню забезпечити висвітлення матеріалів щодо охорони врожаю від пожеж, публікації статтей та відповідної соціальної реклами.
6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження райдержадміністрації від 17.06.2015 № 204 “Про забезпечення охорони врожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в районі у 2015 році”
7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків та Шполянський РВ УДСНС.

 

Голова В.М. Потапенко