Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Ваш професійний статус:
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Шевченка Миколу Анатолійовича

22 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Квітку Оксану Василівну

2 січня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Остапчука Миколу Івановича

2 січня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Запісецького Андрія Миколайовича

2 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Петрова Ігоря Івановича

3 січня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Козоріза Юрія Олексійовича

4 січня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Дубину Івана Михайловича

4 січня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Олійника Анатолія Володимировича

8 січня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Колісника Василя Васильовича

13 січня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Плетіня Віталія Володимировича

30 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Новини відділу Держгеокадастру

Розпорядження № 336 від 09.10.2017 року "Про початок опалювального сезону" "
Вівторок, 10 жовтня 2017, 08:27

ШПОЛЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
09.10.2017                                                                                   №    336

Про початок опалювального сезону

       Відповідно до ст. 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»:

      1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування, підприємствам, організаціям, установам, закладам освіти, культури, медицини:
     1)  забезпечити початок опалювального сезону 2017-2018 років з
15жовтня 2017року;
     2)   у разі зниження температури в приміщеннях закладів соціальної сфери нижче +16 о С  опалювальний сезон розпочати до 15жовтня 2017 року;
     3) забезпечити  постійний контроль за економним використанням природного газу і твердого палива та у разі підвищення температури зовнішнього повітря обмежувати роботу котелень.
     2. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації врахувати, що для населення, яке проживає в приватних будинках та в квартирах багатоквартирних будинків, використовує природний газ і електроенергію для їх опалення і  отримує пільги та субсидії, опалювальний сезон розпочинається з 15 жовтня 2017 року.  
     3. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження райдержадміністрації від 29.09.2016 № 322.   
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Козоріза Ю.О. та відділ містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства  райдержадміністрації.

Голова                                                                                        В.М. Потапенко