Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як давно Ви проживаєте у Вашому населеному пункті?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Шевченко Оксану Василівну

30 травня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Зайця Сергія Петровича

31 травня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Мазур Наталію Миколаївну

2 червня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Голуб Оксану Олександрівну

6 червня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Глову Галину Василівну

7 червня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Барбаша Михайла Анатолійовича

8 червня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Бурбак Тетяну Валеріївну

11 червня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Білецького Сергія Михайловича

11 червня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Лазюк Людмилу Миколаївну

13 червня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Ракітіна Анатолія Петровича

15 червня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Колос Галину Юріївну

20 червня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Романенка Ігоря Івановича

23 червня

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Пустовіта Володимира Миновича

25 червня

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!


Новини відділу Держгеокадастру

Культура І духовність
Ювілей тріо „ВіаЛеДі”
Понеділок, 19 червня 2017, 13:48

    і1 15 червня 2017 року  в кіноконцертному залі «Космос» відбулася ювілейна концертна програма з нагоди 10-ї річниці від дня створення вокального тріо «ВіаЛеДі” Шполянського районного Будинку культури.
Переповнена глядацька зала щиро аплодувала учасницям колективу: Вікторії Вербі, Дарії Меркотан, Лесі Осадчук та їх керівнику Олександру Букарю.
     Цього дня  творчий  колектив вітали заступник голови Шполянської районної державної адміністрації Ольга Шпиця, голова Шполянської районної ради Олександр Кузуб, керуюча справами Шполянської міської ради Тетяна Герус, начальник відділу культури і туризму Шполянської РДА Анатолій Лозовий, директор районного Будинку культури ім. М.В. Гоголя Анатолій Берестецький , вручивши учасникам та керівникові почесні грамоти,грошові премії та букети квітів.

Читати повністю
 
Народний аматорський ансамбль «Берегиня» міського Будинку культури- учасники обласного фольклорного фестивалю «Монастирищенські закаблуки»
Понеділок, 12 червня 2017, 13:33

 


          1111111111111127 травня 2017 року в місті Монастирище відбувся обласний фольклорний фестиваль  «Монастирищенські закаблуки», в якому прийняли участь бажані гості, шполянський аматорський колектив «Берегиня» міського Будинку культури. Всього  на святі виступили 35 аматорських колективів.
            Так, з року в рік, народні аматорські колективи міського Будинку культури приймають участь в конкурсах та обласних фольклорних фестивалях.
           В цьому році  два колективи  шполян - народний аматорський ансамбль «Берегиня», керівник Лідія Поліщук, та троїсті музики, керівник Сергій Мельник, стали окрасою свята. Їх палко вітали гості і глядачі, разом з аматорами підтанцьовували знайомі всім українські «Польку» та «Карапет».  Свій виступ жіночий  ансамбль «Берегиня» пов’язав з українською народною піснею та народним танцем,  колектив ансамблю намагається відроджувати стародавні  народні танці в поєднанні з піснею.

Читати повністю
 
Півсторічний ювілей творчого спадку відсвяткував народний аматорський оркестр народних інструментів Шполянського району
Понеділок, 12 червня 2017, 12:50


 

             колекти Минулої п’ятниці, 9 червня, в концертній залі Шполянської музичної школи відбувся ювілейний концерт народного аматорського оркестру народних інструментів Шполянського РБК, якому цьогоріч виповнилося п’ятдесят років.
              З нагоди такого поважного ювілею шполянські музиканти підготували цікаву різножанрову програму із музичних творів вітчизняних, закордонних композиторів, а також балади, пісні, музику до кінофільмів, аранжування, обробки повстанських, народних пісень. Прозвучали також музичні твори, пісні авторства наших земляків - поетів та композиторів.
                Народний оркестр народних інструментів Шполянського районного Будинку культури протягом всього свого існування виховує любов до музики, та «живого» звучання інструменту. Приймає участь у культурно-масових заходах міста, обласних та всеукраїнських концертних програмах та фестивалях.

Читати повністю
 
«Співець рідного краю» (Літературно-тематичний вечір до 80-річчя від дня народження Миколи Томенка)
Середа, 07 червня 2017, 13:10


том1Земля батьків – моя проста колиска,
Любов і тугу в ній ділю навпіл,
Коли над вечоровим полем блискавка
Гойдливий лан освітлює довкіл.
Зернина до зернини – піраміди
Підносяться з натруджених долонь.
Куди не йду, в які світи не їду –
Земля батьків – життя мого вогонь.

    Наш славний   край – географічний центр України – нараховує цілий ряд знаменитих постатей, котрі воістину прославили не тільки Шполянщину, а й всю Україну. Серед них – член Національної Спілки письменників України, поет, драматург, прозаїк, публіцист, лауреат міжнародної премії ім.П.Гулака-Артемовського, літературної премії ім.Василя Мисика, лауреат літературно-мистецької премії ім. Дмитра Луценка, заслужений діяч мистецтв України, наш земляк - Микола Данилович Томенко.
    На початку свята, голова села Віталій Фартушний та директор Будинку культури Світлана Задворня, від імені громади села Ярославка вручили доньці Олесі та синові Тарасу запашний коровай від вдячних земляків, побажали Миколі Даниловичу подальших творчих здобутків та доброго здоров’я.

Читати повністю
 
« Любов і пісня все для нас»
Вівторок, 06 червня 2017, 12:49

  DSC 0013   Починаючи з травня місяця в Шполянському кіноконцертному залі «Космос» розпочалися виступи відомих професійних артистів України. Вісімнадцятого травня переповнена глядацька зала щиро аплодувала заслуженій артистці України Наталії Фаліон та її неповторному колективу «Лісапетний батальйон».
     Третього червня з концертною програмою в наше місто завітав народний артист України Павло Дворський зі своїми синами Вячеславом  Дворським та Павлом Дворським - молодшим. З нашим глядачем народний артист України знайомий ще з вісімдесятих років минулого століття - разом з  колективом «Смерічка» та народним артистом України Назарієм Яремчуком  тричі приїзджали з концертними програмами  в місто Шпола, тому й зустрічали  Павла Ананійовича  в географічному центрі України, при підтримці районної державної  адміністрації, запашним короваєм, подарунками та квітами. Двух годинний концерт у виконанні батька та синів Дворських подарував масу приємних вражень глядачам заповненої кіноконцертної зали, які своїми оплесками не випускали  артистів зі сцени.

Читати повністю
 
Оголошення
Вівторок, 06 червня 2017, 09:23

том7 червня 2017 року

в читальній залі Шполянської районної бібліотеки

відбудеться

літературно-тематичний вечір

«Співець рідного краю»

до 80-річчя від дня народження

Миколи Томенка,

члена Національної Спілки письменників України, поета, драматурга, прозаїка, публіциста, лауреата міжнародної премії ім.П.Гулака-Артемовського, літературної премії ім.Василя Мисика, заслуженого діяча мистецтв України,

нашого земляка.

В зустрічі прийматимуть участь діти поета: дочка Олеся та син Тарас.

 

 

Початок о 13.00 год.

Запрошуютьсявсі бажаючі

 
Фабрика вражень
Понеділок, 29 травня 2017, 12:01

        ітаємо До Міжнародного дня дитячої книги, який відзначався 2 квітня, в день народження Великого Казкаря Ганса Крістіана Андерсена, Черкаська обласна бібліотека для дітей не вперше проводить конкурс книжкових відеооглядів «Фабрика вражень» і неодноразово наші читачі брали у ньому участь.

         У Конкурсі приймали участь діти й підлітки з усіх областей України віком від6до18 років. Для цього вони створювали відеоогляд книги, яку радили почитати одноліткам. У змаганні також брали участь учасники і переможці минулорічних конкурсів.

    До участі в конкурсі приймалися відеоролики у форматі .avi, .mp4, .mpeg тривалістюдо 3 хвилин.  Відеоролик повинен був містити короткий аналіз сюжету, дійових осіб, форми і якості видання, інформацію про автора. Бути логічно вибудуваним та цікавим. Роботи оцінювалися за такими критеріями:

    – змістовність;

    – оригінальний сценарій, умови зйомки;

    – артистизм конкурсанта, літературна мова;

    – технічна якість відзнятого й озвученого матеріалу (вирівняні звукові доріжки, грамотний монтаж, чіткість зображення).

Цьогоріч честь Шполянської районної бібліотеки для дітей захищали двоє шполян. Це учні ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 - Присяжненко Каріна, учениця 10 –МФ класу, яка є вихованкою Шполянського будинку школярів, колектив якого активно долучився до зйомок її конкурсної роботи та Кунець Захар, учень 4 – Б класу, режисером якого стала мама.

Читати повністю
 
Нині минає 156-та річниця від дня перепоховання праху Тараса Шевченка на Чернечій горі в Каневі
Четвер, 25 травня 2017, 03:51


Як помру, то поховайте

Мене на могилі,

Серед степу широкого,

На Вкраїні милій,

Щоб лани широкополі,

І Дніпро, і кручі

Було видно, було чути,

Як реве ревучий...

Т.Г.Шевченко

1 шеченкуУнікальна творчість Тараса Шевченка та його подвижницьке життя зробили його постать одним із найпотужніших, найпривабливіших і найвідоміших символів України та українського народу. Елементом культу Шевченка стали щорічні відзначення не тільки дня його народження — 9 березня, але й смерті — 10 березня та перепоховання — 22 травня на Чернечій горі поблизу Канева.

Вже 156 років до цього священного місця не заростають травою стежки. Тут побували десятки мільйонів шанувальників Поета з усього світу.

Побувала в цей день на могилі Тараса Шевченка й делегація Шполянського району, представники якої пройшли пішим ходом від Успенського Собору до Тарасової гори, де відбулося вшанування Великого Кобзаря, пророка України.

Читати повністю
 
Працівники культури району щиро вітають Наталю Мазур з депутатством в міській раді об’єднаної територіальної громади
П'ятниця, 19 травня 2017, 09:24

 

натаВ Шполі та селі Кримки пройшли перші вибори по створенню об’єднаної територіальної громади. 16 травня 2017 року на першому пленарному засіданні І сесії міської ради вступив у свої повноваження голова міської об’єднаної територіальної громади Сергій Кравченко та обрані громадою депутати Шполянської міської ради VIII скликання по 24 округах.

Голова Шполянської міської виборчої комісії Богдан Курудз, оголосив підсумки перших виборів до Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади, на початку сесії депутати прийняли присягу та отримали посвідчення.

Приємною звісткою для всіх працівників культури району стали підсумки виборів, адже вперше за багато років, вони дали позитивний результат для представника культури - Наталії Миколаївни Мазур, директора Шполянської централізованої бібліотечної системи, яка отримала депутатське посвідчення.

Читати повністю
 


Сторінка 1 з 36