Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Ваш професійний статус:
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Стеценка Бориса Павловича

13 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Берестового Григорія Івановича

13 лютого

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Черевка Олександра Вікторовича

18 лютого

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Качан Наталію Георгіївну

18 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Броварську Любов Павлівну

19 лютого

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Зданевича Володимира Флоріновича

20 лютого

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Руденко Тетяну Миколаївну

20 лютого

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Терницю Анну Вікторівну

21 лютого

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олеан Світлану Миколаївну

22 лютого

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Іллюк Євгенію Володимирівну

25 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Кравченка Сергія Володимировича

26 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Ланяк Надію Григорівну

27 лютого

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Берестецького Анатолія Дмитровича

28 лютого

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!


Новини відділу Держгеокадастру

Таланти Шполянщини

 

 

Таланти Шполянщини

 

 

folklorniy-ansambl-beregunya-barvinok


Учасниці народних колективів «Барвінок» та «Берегиня» на обласному фестивалі присвяченому 195-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка та 55-й річниці утворення Черкаської області презентували рушник «Шполянщина – географічний центр України». Його створили вишивальниці Валентина Іванівна Музиченко, Олена Іванівна Остапенко, Валентина Володимирівна Довгань, Наталія Василівна Свистун.

 

alisa-kravchenko-hudogniy-rozpis

 

АЛІСА КРАВЧЕНКО,
студентка Уманського Державного педагогічного університету, мистецько-педагогічний факультет, займається художнім розписом глиняних та дерев’яних виробів.

У співпраці з майстром глиняних та дерев’яних виробів  Станіславом Мазуриком вони вдихають в  життя  майже за­буте в районі народне ремесло — гон­чарство, перетворюють звичайні шматки глини на прекрасні витвори мистецтва.
Аліса з задоволенням  фантазує та наносить малюнок  на горщики, макітерки, глечики та інший посуд, який зачаровує, приваблює, милує  незвичайними, яскравими  малюнками..

 

 

sklyar-nataliya-dmutrivna

 

За підсумками фестивалю хліба «З ланів Шевченківського краю», присвяченого 19-й річниці Незалежності України у номінації «за дотримання народних традицій у виготовленні хлібних виробів» друге місце - приватне хлібопекарське підприємство с. Журавка Шполянського району (підприємець Скляр Наталія Дмитрівна)

 

muzichenko-valentina-mikolaevna

 

Справжньою чарівницею голки є вишивальниця шполянка Музиченко Валентина Миколаївна.

 

muzichenko-valentina-mikolaevna2

 

Роботи В.М.Музиченко побували на різних виставках, конкурсах, ставали і є окрасою не одного фестивалю народної творчості.


 

 

galuna-vasilivna-karpenko

 

Потяг до прекрасного, творчості у Галини Василівни Карпенко, бібліотекаря Кримківської сільської бібліотеки з’явився в ранньому дитинстві.

 

galuna-ivanivna-karpenko


У душі Галини Іванівни Карпенко завжди панує політ фантазій, образів, картин. Все це вилилось на папір, тканину, в’язані вироби. Вона створює картини з кісточок риби, вишиває стрічками, в’яже квіти, створює картини-мініатюри. Свою майстерність передає учням, створила гурток рукоділля.

 

inna-dmutrivna-vovk

 

 

Інна Дмитрівна Вовк працює методистом з фольклору районного будинку культури. Вона серйозно переймається проблемою дослідження, збереження та популяризації українського декоративно-ужиткового мистецтва в усій його різноманітності. На основі традиційних мотивів виготовляє ляльки-мотанки.

 

ivan-oleksandrovich-tcumbal

 

Кольорами сонця виграють роботи з соломи народного умільця із с.Лебедина Іван Олександрович Цимбала.

 

stanislav-mukolayovich-mazurik

Народний умілець з Шполи Станіслав Миколайович Мазурик демонструє своє гончарське ремесло.

 

tayisiya-galata

 

В лютому 2003 року на честь 80-річчя утворення Шполянського району та 50-річчя Черкаської області на базі Лебединської сільської ради був заснований культурно-просвітницький центр «Світ краси». Крім картин відомих художників тут експонуються картини місцевого автора Таїсії Галати. Займатися особливою творчістю – малюнок пальцями – Таїсію Григорівну надихнула творчість всесвітньо відомого художника М.Реріха.