Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як давно Ви проживаєте у Вашому населеному пункті?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Шевченка Миколу Анатолійовича

22 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Квітку Оксану Василівну

2 січня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Остапчука Миколу Івановича

2 січня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Запісецького Андрія Миколайовича

2 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Петрова Ігоря Івановича

3 січня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Козоріза Юрія Олексійовича

4 січня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Дубину Івана Михайловича

4 січня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Олійника Анатолія Володимировича

8 січня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Колісника Василя Васильовича

13 січня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Плетіня Віталія Володимировича

30 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Новини відділу Держгеокадастру

Управління юстиції

     

      У 1999 році були створені територіальні, тобто районні управління юстиції. До районних управлінь юстиції приєднали відділи державної виконавчої служби, який був підпорядкований судам, та відділ реєстрації актів цивільного стану був підпорядкований райдержадміністрації і обласному управлінню юстиції.

     Саме з цього часу і розпочинається діяльність районних управлінь юстиції. Шполянське районне управління юстиції є територіальним органом Міністерства юстиції України. Багато років на посаді начальника управління працювала Колісник Валентина Григорівна, трудовий стаж якої у цій сфері сягає понад 30 років. Нині керівництво управлінням здійснює молодий спеціаліст-юрист Плахотнюк Лариса Володимирівна. Начальник відділу реєстрації актів цивільного стану Тупчієнко Ольга Іванівна та начальник відділу державної виконавчої служби Чепур Тетяна Олексіївна є заступниками начальника управління.

     Основними напрямками управління є перш за все участь у здійсненні державної правової політики, легалізація місцевих об’єднань громадян та контроль за додержанням ними своїх статутів. Окрім того, вивчається стан правової освіти та правового інформування в навчальних закладах, на державних підприємствах, установах, організаціях, надається юридична консультативна допомога. Спеціалісти управління постійно беруть участь у семінарах, конференціях, олімпіадах правових знань, конкурсах, надають роз’яснення законодавства через засоби масової інформації, сприяють організації надання приватними та державними нотаріусами правової допомоги населенню району з питань нотаріальних дій.

    Серед завдань управління юстиції також є здійснення державної реєстрації нормативно-правових актів райдержадміністрації, її управлінь, відділів, інших структурних підрозділів, що стосуються прав, свобод і законних інтересів громадян або мають міжвідомчий характер, ведеться реєстр цих актів.

     Відділ державної виконавчої служби у своїй діяльності здійснює своєчасне, повне і неупереджене примусове виконання рішень, що підлягають виконанню державною виконавчою службою.

     Відділ РАЦС відповідно до покладених на нього завдань проводить реєстрацію народження фізичної особи та її погодження, смерті, укладення та розірвання шлюбів, зміни імен, прізвищ по-батькові. Про кожний факт реєстрації актів цивільного стану видаються відповідні свідоцтва.