Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як Ви оцінюєте роботу влади в умовах кризи?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Стеценка Бориса Павловича

13 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Берестового Григорія Івановича

13 лютого

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Черевка Олександра Вікторовича

18 лютого

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Качан Наталію Георгіївну

18 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Броварську Любов Павлівну

19 лютого

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Зданевича Володимира Флоріновича

20 лютого

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Руденко Тетяну Миколаївну

20 лютого

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Терницю Анну Вікторівну

21 лютого

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олеан Світлану Миколаївну

22 лютого

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Іллюк Євгенію Володимирівну

25 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Кравченка Сергія Володимировича

26 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Ланяк Надію Григорівну

27 лютого

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Берестецького Анатолія Дмитровича

28 лютого

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!


Новини відділу Держгеокадастру

До відома користувачів земельних ділянок.
Четвер, 17 березня 2016, 11:09

        З метою забезпечення ефективного використання земельних ділянок, раціональної організації території і компактності  землекористування Шполянською міською радою спільно із Відділом  Держгеокадастру  у  Шполянському районі проводиться робота  щодо впорядкування земельних ділянок, що використовуються громадянами для ведення городництва та виявлення земель, які не використовуються або самовільно зайняті з послідуючим  внесенням пропозицій щодо  їх  надання в оренду та/або резервування для передачі у власність учасникам АТО.
            Враховуючи вищевикладене, просимо користувачів земельних ділянок, які розташовано за межами міста:
         - біля вул. Миколи Амосова (Комінтерна) територія товариства городників «Золотий колос», прибути на зібрання, яке відбудеться 21.03.2016 об 11.00 за місцем розташування земельних ділянок.
          - між об’їзною дорогою, вул. Лозуватська (Пролетарська) та будівлями ТОВ «Отава» по вул. Орлова прибути на зібрання, яке відбудеться 23.03.2016 о 14.30 за місцем розташування земельних ділянок.
           При собі мати документ що посвідчує особу та копії документів щодо плати за користування землею.
           За додатковою інформацією рекомендуємо звернутися, у робочий час, до відділу земельних відносин Шполянської міської ради  (м. Шпола, вул. Лозуватська, 59 каб. № 32 тел. 5-33-68).


Шполянська міська рада

Відділ  Держгеокадастру  у  Шполянському районі