Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Як давно Ви проживаєте у Вашому населеному пункті?
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Шевченка Миколу Анатолійовича

22 грудня

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Квітку Оксану Василівну

2 січня

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Остапчука Миколу Івановича

2 січня

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Запісецького Андрія Миколайовича

2 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Петрова Ігоря Івановича

3 січня

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Козоріза Юрія Олексійовича

4 січня

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Дубину Івана Михайловича

4 січня

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Олійника Анатолія Володимировича

8 січня

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Колісника Василя Васильовича

13 січня

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Плетіня Віталія Володимировича

30 січня

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Новини відділу Держгеокадастру

 

Управління Державної казначейської служби України

у Шполянському районі Черкаської області27 квітня 1995 року Указом Президента України було створено Державне казначейство України, як орган державної виконавчої влади, а в 2011 році на його базі створено нині діючу Державну казначейську службу України.

За ці роки казначейська система нашої держави впевнено розвивалась, удосконалювалась, розширюючи свій вплив на всю бюджетну сферу.

На цім шляху на Шполянщині в січні 1996 року було створено відділення Державного казначейства України у Шполянському районі Черкаської області, яке в грудні 2006 року реорганізовано в управління Державного казначейства у Шполянському районі Головного управління Державного казначейства України у Черкаській області, а в грудні 2011 року на його базі створено управління Державної казначейської служби України у Шполянському районі Черкаської області.


kolektiv-upravlinnya-derjkaznacheystva

Основними завданнями управління казначейської служби, які визначені Положенням, - є реалізація державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, серед яких здійснення розрахунково- касового обслуговування, реєстрація та облік бюджетних зобов’язань розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів, операції з коштами бюджетів всіх рівнів, ведення бухгалтерського обліку  операцій з виконання державного та місцевих бюджетів, складання фінансової та бюджетної звітності, проведення контрольних заходів та надання консультативної допомоги учасникам бюджетного процесу в межах визначених повноважень та інші.

З 2003 року управління казначейської служби оселилось в будівлі колишнього банку «Україна», яке передано йому розпорядженням Кабінету Міністрів України в оперативне   управління, як балансоутримувачу, де розмістилися і інші державні установи та організації на правах орендарів: районний суд, районне управління юстиції , відділ Державної виконавчої служби та трудовий архів райдержадміністрації. За ці роки за рахунок коштів державного бюджету балансоутримувачем проведено капітальний ремонт покрівлі та службових приміщень управління, здійснено реконструкцію входу та системи опалення адміністративної будівлі з переведенням на природний газ, замінено на енергозберігаючі частину вікон другого поверху.

На даний час на казначейському обслуговуванні територіального управління казначейської служби району перебувають 20 розпорядників та одержувачів коштів державного бюджету, 50 розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів. Наряду з цим здійснюється обслуговування ряду інших клієнтів району.

В казначейській системі успішно використовуються різноманітні сучасні комп’ютерні технології і автоматизовані системи, серед яких „АС Казна-видатки, ПТК „Парус”, АС „Звіт-М” та інші.

Чисельність працівників управління Державної казначейської служби України у Шполянському районі Черкаської області складає 15,5 штатних одиниць. Професіоналізм та відповідальність працівників управління є запорукою прозорості та контрольованості грошових потоків, цільового використання державних коштів. Очолює управління Слюсар Павло Григорович з дня його створення.

Нині казначейська система є однією з надзвичайно важливих фінансових інституцій держави, невід’ємно задіяна на всіх ділянках бюджетного процесу кожної окремо взятої території, будь-якої установи чи організації, що утримується за рахунок бюджетних коштів або має справу з ними в межах бюджетних програм.