Анонси

1 2 3 4 5

Оголошення

1 2 3 4 5

Громадська думка

Ваш професійний статус:
 

Привітання

Вітаємо з днем народження

Стеценка Бориса Павловича

13 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Берестового Григорія Івановича

13 лютого

Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт!


Черевка Олександра Вікторовича

18 лютого

З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й злагоди у хаті. Хай здоров'я, радість і достаток, Сиплються не мов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Качан Наталію Георгіївну

18 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! З Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажам, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Броварську Любов Павлівну

19 лютого

Хай здоров’я, радість і достаток, Сиплються немов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!


Зданевича Володимира Флоріновича

20 лютого

Хай квітне доля у роках прекрасних, Господь дарує радість і здоров’я. Хай кожен ранок з неба сонцем ясним Осяє Вас і світлом, і любов'ю!


Руденко Тетяну Миколаївну

20 лютого

Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’ям наповнила рідна земля


Терницю Анну Вікторівну

21 лютого

Із Днем народження вітаєм ! Добра і радощів бажаєм, Здоров’я на усі літа, Хай в серці квітне доброта.


Олеан Світлану Миколаївну

22 лютого

Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, і добра, і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.


Іллюк Євгенію Володимирівну

25 лютого

Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!


Кравченка Сергія Володимировича

26 лютого

З днем народження щиро вітаєм, Щастя і здоров’я Вам бажаєм, Хай сміється доля ,як калина в лузі, Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.


Ланяк Надію Григорівну

27 лютого

Святковим розмаїттям Хай буде все життя, Казковим довголіттям Серед краси й добра.


Берестецького Анатолія Дмитровича

28 лютого

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!


Новини відділу Держгеокадастру

Законність і правопорядок
Законність і правопорядок
Четвер, 14 квітня 2011, 18:10

На варті законності і порядку

Питання правопорядку в районі відноситься до компетенції відділуз питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи  апарату райдержадміністрації.

Структурними підрозділами райдержадміністрації та правоохоронними органами постійно проводяться заходи, спрямовані на поліпшення криміногенної обстановки на території району, удосконалення оперативно-службової організації, створення умов громадської безпеки для громадян, захист майна різної форми власності від злочинних посягань та правоохоронне забезпечення функціонування економіки. Щотижня проводиться аналіз криміногенної ситуації, що складається на території району з прийняттям конкретних рішень щодо запобігання її загостренню. В рамках здійснення заходів по запобіганню незаконному обігу озброєння проводяться оперативно-профілактичні операції «Зброя та вибухівка». Двічі на рікпроводяться місячники добровільної здачі незареєстрованої зброї. При районному управлінні юстиції працює громадська приймальня, де населення може отримати кваліфіковану юридичну консультацію. На засіданнях колегії райдержадміністрації щорічно розглядається питання „Про хід виконання Закону України „Про боротьбу з корупцією”.

Основна увага правоохоронних органів, виконавчої влади та органів місцевого самоврядування приділяється профілактичній роботі серед населення, недопущення фактів приховування злочинів, захисту прав громадян. Великий обсяг роботи по охороні громадського порядку та особистої безпеки громадян припадає на відділення дільничних інспекторів міліції. Щорічно ними розглядається близько 1800 звернень від громадян, за їх участю розкривається до 35% злочинів.

Велика увага приділяється оперативно-профілактичним заходам по запобіганню негативним проявам серед неповнолітніх, у т. ч. пияцтву, наркоманії, дитячій бездоглядності й безпритульності, виявленню дітей, які жебракують, вчиняють правопорушення, або стали жертвами злочинної діяльності дорослих. З метою формування у молоді правової свідомості та культури, профілактики правопорушень в учнівському та загалом молодіжному середовищі запроваджено систему юридичної допомоги неповнолітнім, в ході чого роз’яснюються питання відповідальності за вчинення злочинів і правопорушень, а у разі необхідності - надається практична допомога. В рамках проведення правового інформування та освіти населення спеціалістами управління юстиції в районі випущений та розданий для учнів буклет „Чи знаєш ти свої права”. При дитячій районній бібліотеці створений правовий клуб „Юний правознавець”. Щомісячно працівники служби у справах дітей спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (РЦСССДМ), правоохоронними органами, психологами та медичними працівниками беруть участь у проведенні єдиних днів профілактики правопорушень серед неповнолітніх на теми: „Я і життя”, „Відверто про все”, „Моя поведінка”, „Моє здоров’я в моїх руках” тощо. Постійно здійснюються цільові профілактичні рейди „Діти вулиці”, „Дискотека”, „Канікули”, „Вокзал” тощо, під час яких виявляються неповнолітні, схильні до правопорушень. При райдержадміністрації діє робоча група щодо відпрацювання суб’єктів господарювання, що здійснюють продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів (розпорядження Шполянської райдержадміністрації від 14.04.2008 № 202), яка щоквартально здійснює перевірки суб’єктів господарювання, що здійснюють продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів відповідно до графіку здійснення перевірок.